18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pewien Amerykanin o Hamerykanach

Arisovo • 2013-12-19, 23:30

Potrudziłem się, i po naszemu to brzmi mniej więcej tak:
Cytat:

Ludzie, po prostu kocham czytać wasze komentarze. To dla mnie szczególnie zabawne, kiedy rozgrywa się kłótnia pomiędzy Amerykanami a ludzi innej narodowości.
Jestem Amerykaninem i jestem dumny z tego, że zdaje sobie sprawę jak głupi jest nasz kraj jak i obywatele. Jesteśmy narodem ignorantów, rasistów, fanatyków z tyranicznymi zapędami, którzy cierpią na największy kompleks większości, jakiego nigdy jeszcze świadkiem nie byłem. Boimy się wszystkiego, co inne, twierdząc, że m.in. Jeśli pochodzisz ze środkowego wschodu musisz być terrorystą. Chiny trzymają nas w garści, bo jesteśmy cholernie rozbici. Mamy za nic życie niewinnych ludzi, kiedy opłaca nam się wywołać w jakimś kraju wojnę- jedynie dla forsy. „Jesteśmy najlepsi, więc nie głoś nam kazań na temat równości( dopóki się nam to nie opłaci -przez co Twoje pomysły będą tak naprawdę nasze). Jemy gówno- cheesburgery ociekające tłuszczem, smażone Twinksy i zastanawiamy się, dlaczego wyglądamy jak świnie. Jednak „zmywamy” to wszystko piwskiem, który ma tylko 64 kalorie, bo przecież „pilnujemy swojej wagi”. Rezygnujemy z jakichkolwiek ćwiczeń fizycznych, żeby zgubić kilogramy, bo to wymaga silnej psychiki. Już i tak założyliśmy, że Meksykanie są od pracy fizycznej, bo to również będzie kosztować nas wiele trudu i energii. Bierzemy leki na każdą pieprzoną przypadłość, jaką sobie tylko potrafisz wyobrazić. Niektóre tabletki bierzemy tylko po to, żeby przyśniły nam się nowe gówna,na które można je do cholery brać. Powinieneś nauczyć się naszego języka, bo my jesteśmy zbyt fajni żeby uczyć się Twojego. Tutaj w Oklahomie, wsadzamy więcej ludzi do więzienia *na jednego mieszkańca* niż gdziekolwiek indziej na świecie! Mamy głęboko w dupie środowisko, wyrzucamy wszystkie śmieci przez otwarte szyby samochodu. Jesteśmy za fajni żeby pomagać biednym, chorym i potrzebującym. Tak bardzo dbamy o zarobek i trzepanie kasy, że pozwalamy krajanom cierpieć przez problemy ze zdrowiem albo choroby. Nawet mimo tego, iż na świecie jest mnóstwo narodów umierających z głodu, kochamy marnować tony jedzenia. Nie proponujemy nikomu pomocy, ponieważ „jeśli odpowiednio o siebie dbają sami sobie mogą pomóc”. Nabywamy WSZYSTO, więc nie waż się nam czegokolwiek zabrać. My decydujemy jak świat powinien działać, i jak Twój kraj rozumować. Nasz Bóg jest jedynym PRAWDZIWYM Bogiem, a nasza religia JEDYNĄ prawdziwą religią. Twój Bóg i ta cała religia to jedno wielkie oszustwo i nieprawda. Jesteśmy NIEPRAWDOPODOBNYMI hipokrytami. W kościółku w niedzielę głosimy pokój, odwracamy się i zrzucamy bombę na niewinne kobiety, mężczyzn dzieci - ale w poniedziałek. A, i jesteśmy karmieni śmieciami republikańskiej propagandy prosto z mediów, które nie robią NIC poza kontynuowaniem cyklu. Ameryka przestała być krajem; staliśmy się pier*oloną KORPORACJĄ. Kochamy Cię i nigdy nie zauważysz kłamstwa w naszych oczach, a gdy się odwrócimy jesteśmy gotowi Cię wyru**ać lub zabić bez wahania jeśli coś będziemy z tego mieć (najlepiej kasę). Albo po naszemu, albo W OGÓLE. Nasze uszy są zatkane a umysły zamknięte.
Nie mówię, że nie ma wyjątków; wiem, że są. Ale większość, ogólnie mówiąc, jest właśnie takimi Amerykanami.
Jeśli myślisz, że się mylę, jestem zdrajcą, heretykiem czy anty-Amerykaninem- jest pewna szansa, że jesteś jednym z tych, o których tyle pisałem. I nie nienawidź mnie za to, że mam otwarte oczy, umysł i realne podejście do mojego kraju. To pigułka gorzka do przełknięcia, lecz spróbuję. Jeśli nie zgadzasz się ze mną weź troszkę więcej swoich tabletek, zjedz kolejne kilkadziesiąt cheeseburgerów, włącz z powrotem swoją medialną- czwartą władzę skoro nie umiesz myśleć za siebie. Połóż głowę na zagłówek, zamknij oczy, i idź spać.



Gość ma rację, czy nie zna realnego zagrożenia w postaci śmieci pałętających się po ulicach ukochanego kraju?(ciapków) :samoboj:

JURIJ_77

2013-12-20, 13:30
Arisovo napisał/a:

Jestem Amerykaninem i jestem dumny z tego, że zdaje sobie sprawę jak głupi jest nasz kraj jak i obywatele. Jesteśmy narodem ignorantów, rasistów, fanatyków z tyranicznymi zapędami, którzy cierpią na największy kompleks większości, jakiego nigdy jeszcze świadkiem nie byłem.




jakby zamienił słowo "Amerykaninem" na "Polakiem", to też brzmiało by prawdziwie :) tylko że żaden Polak nigdy nie napisze o sobie w krytyczny sposób, bo:

Arisovo napisał/a:

Jesteśmy NIEPRAWDOPODOBNYMI hipokrytami.



i tyle


(a gdy ktoś już się odważy skrytykować, to sto stron pocisku od lewaków i innych najgorszych)


tds1974 napisał/a:

A na serio - lewactwem czyli czym? Bo definicja nie jest jasna.




jak to, nie wiesz? Pasuje tu powiedzenie: Kali ukraść - dobrze, Kalemu ukraść - lewak.

Sylarr

2013-12-20, 13:44
Różnica w Hameryce pomiędzy Republikanami, a Demokratami jest mniej więcej taka jak różnica pomiędzy PiSem i PO, czyli praktycznie żadna.

Nathaniel_Demerest

2013-12-20, 14:11
Alert! Alert!




Co tam lewacy, wrzucacie koleją porcie swojego pie**olenia?

Znów jest źle? Trzeba coś zrobić - niech zgadnie, doj***ć koleje tony paragrafów, regulacji i praw?

Tacy k***a oświeceni, normalnie światła narodów - wiedzą co potrzeba każdemu, co ma robić i jak żyć.
W dupe wsadzie sobie te przepisy na życie, każdy żyje jak mu się podoba. Lubi wpie**alać tłuste żarcie, jego k***a sprawa, ma się za lepszego od innych, to niech się k***a ma - chcesz się z nim o to kłócić, to oznacza że jest lepszy, a ty karaluchu nie możesz się z tym pogodzić.

Definicja lewaka? Już tłumacze kim jest lewak, lewak jest znachorem który wpie**ala się do wioski z okrzykiem "Potrafię wyleczyć wszystkie choroby". Tym jest lewak.
A ja jestem tym, który mówi takiemu lewakowi: "Skoro potrafisz wyleczyć wszystkie choroby, to czemu nie wyleczyłeś swojej głupoty"?!

mare30ks

2013-12-20, 14:27
@up - powinienes byc kołczem w wyzszej szkole porad i madrosci im korwina

Arisovo

2013-12-20, 14:32
up@up@
Po pierwsze jestem konserwatywnym liberałem, jestem za Panem Korwinem i ten tekst wstawiłem z wyraźnym pytaniem. To, że coś publikuje, nie znaczy, że jestem lewakiem. Niektóre radary anty-lewackie są zbyt czułe i stają się waszą mogiłą. Z niektórymi ludźmi, bez znaczenia jakie mają poglądy, po prostu nie da się dyskutować.

Sick_Stick

2013-12-20, 14:40
korwin, tusk, kaczor, błaszczak, obama, putin i wszyscy inni to tylko ch*je, marionetki tych, którzy rządzą naprawdę tym cały burdelem.

Nikt, nawet ten wasz obsrany krul korwin nie pomoże Polsce. Dalej żryjcie się o to kto jest lepszy... iluzja wolnego wyboru

Sl...........nx

2013-12-20, 14:42
Gość jest tak nieprawdopodobnym hipokrytą, że po prostu nasi politycy mogą się od niego uczyć.

[quoteJestem Amerykaninem i jestem dumny z tego, że zdaje sobie sprawę jak głupi jest nasz kraj jak i obywatele. Jesteśmy narodem ignorantów, rasistów, fanatyków z tyranicznymi zapędami, którzy cierpią na największy kompleks większości, jakiego nigdy jeszcze świadkiem nie byłem.[/quote]

A czy koleś nie ma kompleksu wyższości nad innymi? Hm? I zastanawia się nad tym, czy ma powody do tego?

Cytat:

Boimy się wszystkiego, co inne, twierdząc, że m.in. Jeśli pochodzisz ze środkowego wschodu musisz być terrorystą.



A może oni boją się wszystkiego co inne dlatego, że znają historię swojego kraju i potrafią dodać dwa do dwóch? Nawpuszczali wystarczająco wiele innych narodowości, które nie tylko się nie asymilują, ale są jeszcze najważniejszymi beneficjentami ichniego systemu pomocy społecznej. No i rozwijają niejednokrotnie przestępczość w ich własnym kraju.
Nie przerabiali tego już? Najpierw z Włochami i Irlandczykami, później z chiniolami, latynosami (do dziś), że nie wspomnę o murzynach.
Wrzucili sobie ten problem na barki, to są bogatsi o te doświadczenia i w takim wypadku tylko skończony ignorant nie bałby się tego, co obce.

Cytat:

Mamy za nic życie niewinnych ludzi, kiedy opłaca nam się wywołać w jakimś kraju wojnę- jedynie dla forsy. „Jesteśmy najlepsi, więc nie głoś nam kazań na temat równości( dopóki się nam to nie opłaci -przez co Twoje pomysły będą tak naprawdę nasze).



Nie rozumiem, dlaczego na świecie jest tylu naiwniaków, którzy sądzą, że pokój na świecie to stan doskonały i należy być zachowany. To jest utopijne myślenie. Do pewnego momentu amerykanie wywoływali wojny jedynie we własnym interesie narodowym i mieli do tego pełne uzasadnienie. Oczywiście w ostatnich latach przeginają, ale nagonka na nich z powodu wojen jest dowodem na brak zrozumienia danych uwarunkowań politycznych.

Cytat:

Powinieneś nauczyć się naszego języka, bo my jesteśmy zbyt fajni żeby uczyć się Twojego.



Tak, są u siebie, w kraju, gdzie językiem urzędowym jest angielski, więc jak najbardziej powinni się uczyć np. suahili.

Cytat:

Tutaj w Oklahomie, wsadzamy więcej ludzi do więzienia *na jednego mieszkańca* niż gdziekolwiek indziej na świecie!



To powinni przestać łamać prawo.

Cytat:

Jesteśmy za fajni żeby pomagać biednym, chorym i potrzebującym.

A te gigantyczne kwoty, kilkukrotnie przekraczające wydatki na armię, ładowane na socjal, to co?

Cytat:

Nawet mimo tego, iż na świecie jest mnóstwo narodów umierających z głodu, kochamy marnować tony jedzenia.



Lepiej przywieźć to wszystko głodującym krajom i rozwalić im resztki zrujnowanej gospodarki. Zaraz tych głodujących przybędzie.

Cytat:

Nie proponujemy nikomu pomocy, ponieważ „jeśli odpowiednio o siebie dbają sami sobie mogą pomóc”



k***a, lepiej znam Amerykę od obywatela Stanów. To po prostu niesłychane.
Przecież ten człowiek chyba nigdy nie słyszał o fundacjach, organizacjach charytatywnych itp, których w Stanach jest masa i jest moda na wpłacanie im środków. I dobrze.

Co do cytowanego przez niego zdania, to ten kompletny ignorant nie zdaje sobie sprawy z tego, że jak rzucisz komuś rybę, to przyjdzie po następną a jak rzucisz komuś wędkę, to sam sobie będzie łowił. Ponadto, inteligentny człowiek, który chce coś w życiu zmienić, z reguły jest w stanie zapewnić sobie w miarę godne życie. Przypadki, w których to nie było zależne od tego człowieka to tak naprawdę mniejszość.

Cytat:

Nasz Bóg jest jedynym PRAWDZIWYM Bogiem, a nasza religia JEDYNĄ prawdziwą religią. Twój Bóg i ta cała religia to jedno wielkie oszustwo i nieprawda. Jesteśmy NIEPRAWDOPODOBNYMI hipokrytami. W kościółku w niedzielę głosimy pokój, odwracamy się i zrzucamy bombę na niewinne kobiety, mężczyzn dzieci - ale w poniedziałek.



Doj***ł do pieca aż miło.
Czy on sobie wyobraża chrześcijanina, który mówi: "Wierzę w mojego Boga, ale wierzę też w innych, toleruję ich, nie wiem, czy mam rację, pewnie nie"? Przecież wiara w monoteistycznego boga zakłada z góry, że w inne się nie wierzy.
Hipokryzja tego gościa polega na tym, że śmieje się z ludzi, którzy są przekonani o słuszności swoich przekonań religijnych, a przecież sam robi dokładnie to samo.

Co do wstawki o kościółku, to chłop już chyba sam nie wiedział, co chce napisać.

Cytat:

A, i jesteśmy karmieni śmieciami republikańskiej propagandy prosto z mediów, które nie robią NIC poza kontynuowaniem cyklu.



Wyjaśniło się. "Demokrata" to synonim słowa "idiota".

Cytat:

Ameryka przestała być krajem; staliśmy się pier*oloną KORPORACJĄ. Kochamy Cię i nigdy nie zauważysz kłamstwa w naszych oczach, a gdy się odwrócimy jesteśmy gotowi Cię wyru**ać lub zabić bez wahania jeśli coś będziemy z tego mieć (najlepiej kasę). Albo po naszemu, albo W OGÓLE. Nasze uszy są zatkane a umysły zamknięte.



To ciekawe, że porusza takie kwestie obrzucając gównem amerykanów, skoro nimi rządzą żydzi. Ale o tym słowem nawet nie wspomni.

Cytat:

I nie nienawidź mnie za to, że mam otwarte oczy, umysł i realne podejście do mojego kraju. To pigułka gorzka do przełknięcia, lecz spróbuję. Jeśli nie zgadzasz się ze mną weź troszkę więcej swoich tabletek, zjedz kolejne kilkadziesiąt cheeseburgerów, włącz z powrotem swoją medialną- czwartą władzę skoro nie umiesz myśleć za siebie. Połóż głowę na zagłówek, zamknij oczy, i idź spać.



Co za debil. Obrzucił rodaków gównem, wylewając właśnie porcję nienawiści, wyśmiewa religię, w której ważne jest przebaczanie i właśnie prosi o przebaczenie. Debil zwyczajny.
Gdzie ta jego otwartość umysłu? To zwyczajnie analogiczny gość do naszych "otwartych umysłów, postępowych dusz z realnym podejściem do naszego kraju", takich jak: Janusz Palikot, Robert Biedroń, Armand Ryfiński, Jan Hartman, Tomasz Lis, Monika Olejnik, Kuba Wojewódzki i inna zaraza. Dziękuję za otwartość umysłu, polegającą na kalaniu wszystkiego wokół bez krzty refleksji.

dnr

2013-12-20, 14:43
tds1974 napisał/a:




A na serio - lewactwem czyli czym? Bo definicja nie jest jasna.



Jeśli wierzysz w bajki o równości i sprawiedliwości społecznej, zabieranie pracującym i dawanie nierobom i dzieciorobom, rozdawnictwo publicznych pieniędzy, wynagradzanie samego istnienia zamiast dokonań, ograniczanie wolności jednostki, dużą rolę aparatu państwa i jego ingerencję w moje życie poprzez setki praw 'dla dobra ogółu', łagodne kary dla brutalnych przestępców bo 'trzeba ich resocjalizować' (za moją kasę), to gratuluję, jesteś lewakiem. Jeśli zgadzasz się z ponad połową powyższego, to dodatkowo gardzę tobą.

Więc jak panie tds1974, wpisujesz się w moją definicję lewactwa?

Sl...........nx

2013-12-20, 14:45
Sylarr napisał/a:

Różnica w Hameryce pomiędzy Republikanami, a Demokratami jest mniej więcej taka jak różnica pomiędzy PiSem i PO, czyli praktycznie żadna.



To nie do końca prawda, chociaż akurat w ostatnich wyborach różnica między kandydatami obu partii była niewielka. Wielu republikanom się nie podobała kandydatura Romneya, bo republikanie w bardzo dużej części to osoby z liberalnym podejściem do gospodarki. Demokraci to zawsze socjalistyczne bydło.

tds1974

2013-12-20, 14:55
dnr napisał/a:



Jeśli wierzysz w bajki o równości i sprawiedliwości społecznej, zabieranie pracującym i dawanie nierobom i dzieciorobom, rozdawnictwo publicznych pieniędzy, wynagradzanie samego istnienia zamiast dokonań, ograniczanie wolności jednostki, dużą rolę aparatu państwa i jego ingerencję w moje życie poprzez setki praw 'dla dobra ogółu', łagodne kary dla brutalnych przestępców bo 'trzeba ich resocjalizować' (za moją kasę), to gratuluję, jesteś lewakiem. Jeśli zgadzasz się z ponad połową powyższego, to dodatkowo gardzę tobą.

Więc jak panie tds1974, wpisujesz się w moją definicję lewactwa?



Jak najbardziej!

(choć oczywiście nie ze wszystkim powyższym wymienionym się zgadzam, jako że ograniczanie wolności jednostki proponują nie lewacy, a prawactwo właśnie).

Arisovo

2013-12-20, 15:02
Slonx
jako jedyny odkryłeś po co to wstawiłem. Chodziło o porównanie, o "głos lewaka z zachodu". Wasza dotychczasowa piana nic nie zmienia bo każdy normalny wie jak poznać lewaka. Nihil Novi.

tds1974

grubo. współczuje Twoim komórkom bo się za Ciebie wstydzą.

dnr

2013-12-20, 15:19
tds1974 napisał/a:



Jak najbardziej!

(choć oczywiście nie ze wszystkim powyższym wymienionym się zgadzam, jako że ograniczanie wolności jednostki proponują nie lewacy, a prawactwo właśnie).



No ciekawe, co to za prawica proponuje ograniczenie mojej wolności? Dużo bydła jest zaliczane do prawicy (choć i tak są lepsi od jakiejkolwiek lewicy), jak narodowcy, którzy poglądy ekonomiczne mają właśnie w większości lewicowe. Ja jestem za libertarianizmem i nie widzę w ich poglądach żadnego ograniczania mnie.
Za to lewaki- dojebią mi podatki, broni nie wolno nosić, pozwolenie na budowę i wycinkę drzew na mojej ziemi muszę mieć, ktoś mnie napadnie - broń borze dębowy abym go poturbował, to pogwałcenie praw przestępcy, fajki i alko mogę mieć ale trawy i hery już nie, bo nie i ch*j. Nie mogę nazwać brudnych złodziei (cyganie) brudnymi złodziejami, bo mnie pozwą do sądu tak jak ostatnio jakąś dziewczynę, za to muszę ich utrzymywać na zasiłkach. I setki innych rzeczy które nikogo nie krzywdzą też nie mogę. Dzięki za taką wolność.

tds1974

2013-12-20, 15:26
Arisovo napisał/a:


tds1974

grubo. współczuje Twoim komórkom bo się za Ciebie wstydzą.



Eeetam. Skrajne prawactwo jest w zdecydowanej mniejszości, choć zawsze się znajdzie jakiś idiota-onanista, który będzie krzyczał o zdradzie, lewactwie i wierze, nawet za dwa pokolenia.
Zwyczajni ludzie mają to w dupie. Świat idzie do przodu. Szedłby szybciej gdyby nie religijne zabobony. No ale cóż. Lewaki wolałyby więcej informatyki w szkołach zamiast religii. Niestety, prawactwo blokuje rozwój polskiego społeczeństwa. W sumie wiele się od arabusów nie różnimy. Tradycje terrorystyczne (podkładanie bomb) mamy przecież znakomite

dnr

2013-12-20, 15:34
Pis to nie prawica kolego, to lewica + Bóg. Też wolałbym informatykę zamiast religii, wiele nurtów prawicowych jest za całkowitym oddzieleniem religii od państwa, ty skupiasz się chyba na jakiś ultrareligijnych narodowcach, to faktycznie możesz mieć złe skojarzenia z 'prawicą'.
To jak, opowiesz mi, co to za prawica chce mi bardziej ograniczyć wolność niż lewica?

tds1974 napisał/a:



Tradycje terrorystyczne (podkładanie bomb) mamy przecież znakomite



No tak, należało okupantom wypiąć odbyt, zatknąć w nim tęczową flagę i porozmawiać z nimi o równości i sprawiedliwości społecznej zamiast walczyć. Nieźle masz wyprany mózg kolego.

myha

2013-12-20, 15:36
Przecież to jakiś lewak napisał. Który wstydzi się że jego kraj jest największym mocarstwem na świecie, rozdającym karty w globalnej polityce.

ps. ja to mam nadzieje że kiedyś Polska stanie się tak "h*jowym" krajem jak USA