18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PewDiePie i komentarze

Mr Dan • 2012-10-03, 00:14


Krótki film PewDiePie o tym, jak czyta komentarze. Wiem, że go lubicie :amused:

Kraczełę

2012-10-04, 16:27
HariDee napisał/a:

nikt tego pedała nie lubi.



Pedała bo zarabia w uj więcej od Ciebie, ma ponad 2 miliony fanów i dupę z Włoch? Pewnie sam jesteś rudy i Cie nikt nie lubi.

Vinewood

2012-10-04, 16:55
Cytat:

i za to go lubię pozytywnie poj***ny gość HEJTERZY do szkoły.


to głównie dzieci ze szkół lubią tego pajaca, śmierdziuch taki jak ten cały rojo12

dN...........N!

2012-10-04, 17:18
bez względu na to czy to jest pokój w kuchni, czy kuchnia w pokoju - koleś spędza swoje życie w necie.

ApologiZZe

2012-10-04, 18:49
Moze i spedza zycie w necie, jest pedalem, smierdzielem, nikt go nie lubi, ale przynajmniej ma jakies hobby, zajebista kobietke i tysiace fanow : ) A Wy szarzy hejterzy, idzcie dalej cisnac lepszym od Was i fapowac przed monitorkiem !

rusofil

2012-10-04, 19:26
Co to za koleś? Kolejna badziewna gwiazdka Internetu, bawiąca gimnazjalistów?

Din

2012-10-04, 19:31
Och mój bosz! Ludzie śmią nie lubić tego co ja! Jak oni mogą wyrażać swoje odmienne zdanie w stosunku do mojego?!

Ja nie lubię tego typa bo jego poczucie humoru jest na poziomie wczesnej podstawówki. Zero dobrego żartu, tylko pajacowanie jak pojeb. Bardziej irytujący od jego samego jest tylko jego fanclub. Jak masz jakiś film na YT, w których grasz w tą samą grę co on, to przyjdą ci jacyś troglodyci i spróbują ci wytknąć, że próbujesz kopiować ich PewDiePie'a. Potrafią to robić nawet w filmach, które mają datę uploadu zanim ten cały PewDiePie miał konto na YT.

Po za tym to idiota. Chce pokazać jak bardzo nie dba o negatywne komentarze adresujące jego osobę i to co robi. Co nasz bohater robi w związku z tym? Wrzuca film na YT całkowicie poświęcony tematowi komentarzy, nad którym spędził jakiś czas a może nawet i pieniądze, by pokazać jak o owe komentarze nie dba.

Carol

2012-10-04, 20:41
Tak dzisiaj wygląda świat. Niektórzy zarabiają na tym, że jedyne co umieją to robić z siebie idiotę w internecie..

piaskun

2012-10-05, 18:54
Kto to jest? Kolejna 'gwiazda' internetu?

Noskiller

2012-10-05, 21:19
mazak20 napisał/a:

poda ktoś ten sound co leci na końcu po biebierze? :) .



mind heist

Ne...........es

2012-10-07, 16:12
jak ja go k***a nie lubie ;o za swoj dziecinny humor i debilskie zachowanie ma w ch*j subow.. jego same dzieci ogladaja chyba -.-