18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Petycja o odwołanie rządu Donka

dzorczKlunej • 2014-06-25, 22:28
Drodzy sadole. Po dzisiejszym wspaniałym głosowaniu w sejmie chciałem zrobić podobną petycję, ale mnie ktoś ubiegł.

Treść petycji:
Cytat:

Ogólnopolska petycja o odwołanie Rządu Donalda Tuska

W pełni Poważna a zarazem Legalna Akcja o charakterze pokojowym mająca na celu odwołać aktualne rządy p. Donalda Tuska.



Z racji że jesteśmy obywatelami Polski, mamy prawo do przeprowadzania petycji oraz odwoływania różnych ustaw sejmowych, partii itp. co zapewnia nam Konstytucja. W związku z niedotrzymaniem obietnic wyborczych z poprzednich wyborów, ciągłym bałaganem w Państwie Polskim, bumelanctwem Premiera i jego Ministrów, dopuszczeniem się pogwałcenia podstawowych praw jakimi są wolność słowa.
My Polacy domagamy się odwołania rządu Premiera Donalda Tuska oraz rozpisania nowych wyborów parlamentarnych.



Ciągłe obiecywanie na wyborach o Cudach które do dnia dzisiejszego się nie spełniły, ciągłe podwyżki Cen Paliw, wzrost podatków a ceny pensji, emerytur, zasiłków wciąż te same! Panie Premierze zadajemy Pytanie... jak żyć w takim Państwie? Odpowiedź jest jasna - Nie da się! dla tego potrzebne są zmiany. Natychmiast!



-------------------------------------------------------------
W każdym mieście w Polsce, w każdym zakątku Polski zjednoczymy razem siły, zbierzemy wystarczającą ilość podpisów i obalimy aktualny rząd oraz rozpoczniemy nowe wybory! Gdzie sami zdecydujemy po poważnych przemyśleniach kogo wybrać!



"Ustawa z dnia 14 marca 2003 r. o referendum ogólnokrajowym (Dz.U. z 2003 r. Nr 57, poz. 507). Rozdział 8, Art. 63. 1. Sejm może postanowić o poddaniu określonej sprawy pod REFERENDUM z INICJATYWY OBYWATELI, którzy dla swojego wniosku uzyskają poparcie co najmniej 500 000 osób mających prawo udziału w referendum"



Nie ma co pie**olić. DO ROBOTY :jezdziec:

Link do petycji:Odwołujemy donka tóska

P.S. Proszę adminów o nie wypie**alanie tego tematu do sucharów lub działu Polityka i Religia. Amen

labul00

2014-06-25, 22:39
po co takie gówno tutaj dodajesz? tusk jest wspaniały :)

jugo500

2014-06-25, 22:40
Donald musi zostać !

ga...........89

2014-06-25, 22:43
Bezsens, szkoda czasu :) Wszystkie projekty obywatelskie lub też ich zdecydowana większość są wywalane na zbity pysk. Wy k***a naprawdę sądzicie, że oni mają na tyle honoru by sami się ukarać?? Przecież są sędziami we własnym procesie.

misiu

2014-06-25, 22:44
Ja to się boję tego kto po nim się dorwie do koryta. Zamiast demokracji mamy dalej, k***a, komunizm.

Lololoney

2014-06-25, 22:46
Nie chcę Cię zasmucać, ale skoro rząd otrzymał (a w zasadzie sam sobie nadał) wotum zaufania, to musiałbyś teraz chyba zdobyć z 30 mln podpisów, żeby to w ogóle zostało wzięte pod uwagę... W moim przekonaniu nie ma sensu wymieniać świń przy korycie (bo co, wybierzecie PiS i będziecie się cieszyć jak dzieci, a oni będą robić dalej to samo... No co, może nie?), ale należy zacząć na poważnie ich cisnąć , bo tylko to może ich zmusić do wytężonej roboty... Zwłaszcza teraz, gdy grunt pali im się pod nogami... Bo nic tak nie motywuje jak świadomość, że mogą utracić stołki.

dzorczKlunej

2014-06-25, 22:47
Wrzuciłem to dlatego, że co chwila na Sadolu ktoś krzyczy tusku, żeby wypie**alał. Daję Wam więc szansę, z której sam skorzystałem. Nawet jeśli gówno z tego wyjdzie, to lepiej skrócić o minutę masowanie ch*ja przed monitorem i taką petycję podpisać, niż pozwolić sobie srać na łeb i nic z tym nie zrobić.

@up w ramach wyjaśnienia:
Prędzej wypie**olę do Zanzibaru, niż zagłosuję na jebniętego Jarusia.

Lololoney

2014-06-25, 22:53
dzorczKlunej napisał/a:


Prędzej wypie**olę do Zanzibaru, niż zagłosuję na jebniętego Jarusia.


No tak, ale chodzi mi o to że oczywistym jest, kto przyjdzie po PO...

____

2014-06-25, 23:01
Petycja to nie jest prawo żądania przez obywateli do określonego zachowania się przez władze ustawodawczą czy wykonawczą, to jest wniosek mający na celu zasygnalizowanie jakiegoś problemu. Gdzie rząd ma wasze problemy to wiecie :)
Za rok wybory, wystarczy nie głosować na starych złodziei a zagłosować na nowych (może na początku nie będą mieć takiego apetytu).