18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pet spa

C0C0JUMBO • 2022-11-03, 23:45
Kotek w tym "Pet Spa" czuję się bardzo zrelaksowany ... To chyba jednak automat dla psów


PIs

2022-11-03, 23:49
Koty to największe gówna jeśli chodzi o domowe zwierzęta. Zwykłe darmozjady które tylko żrą i srają, a Ci im jeszcze k***a karmy kupują :-D A dać im piach z budowy i niech żrą.

KA...........om

2022-11-03, 23:55
A gdzie obrońcy zwierząt?

C0C0JUMBO

2022-11-04, 00:09
KAOTIC.com napisał/a:

A gdzie obrońcy zwierząt?



Kotu pewnie nic się nie dzieje. W końcu to automat dla zwierząt. Tylko panikuje trochę

:-P

KA...........om

2022-11-04, 00:15
PIs napisał/a:

Koty to największe gówna jeśli chodzi o domowe zwierzęta. Zwykłe darmozjady które tylko żrą i srają, a Ci im jeszcze k***a karmy kupują A dać im piach z budowy i niech żrą.



Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.

to...........10

2022-11-04, 00:23
Automat do petów.

Widocznie kot niepalący :D

chorym

2022-11-04, 00:31
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Ciekawe co Ty k***a robisz z tymi kotami jak patrzysz na takie cechy jak sprawność i to czy są ciche

Piotr641

2022-11-04, 00:47
chorym napisał/a:

Ciekawe co Ty k***a robisz z tymi kotami jak patrzysz na takie cechy jak sprawność i to czy są ciche



Szanuje w chooj

:!:

Andrzejas

2022-11-04, 01:02
KAOTIC.com napisał/a:

Sam jesteś gównem. Koty są mądre, inteligentne, miłe, sympatyczne, zabawne i ciekawe. Sprawniejsze od psiurów. Psy są z reguły głupsze i głośniejsze, potrafią bezsensownie szczekać cały dzień i noc, leją i srają gdzie popadnie, śmierdzą, żrą własne gówno i w ogóle są obmierzłe.



Jak ja lubię takie dysputy...
Żeby nie było - lubię i koty i psy.
Nie oznacza to, że otaczam się nimi. Nie mam na to warunków, ani czasu. Mam za to znajomych, którzy dzielą się na klasycznych koto- i pso- maniaków.
U obu tych grup zauważam wspólną cechę:
W ich mieszkaniach jebie. Albo psim sebum, albo kocim gównem. I dotyczy to nawet tych przypadków, gdzie każdego miesiąca wydawane są setki złotych na pielęgnację czworonogów. To prawda, że koty są czyste, ale trzymanie we własnym domu pudełka z kałem jest po prostu poj***ne. Pies przynajmniej stara się srać poza domostwem, bo sam swojego gówna wąchać nie lubi. Kot za to pasjonuje się okazami, które wyszły mu z dupy i potrafi z wielkim skupieniem obwąchiwać je tak, że prawie nosem ich dotyka. Nie są więc tutaj w niczym lepsze od psów, które czasem gówno lubią zeżreć. Koty wylizują też własne rzygi. Potwierdzone info. Psy zazwyczaj z honorem znoszą bycie mokrym. Kot, jak na filmiku powyżej, dostaje pie**olca w kontakcie z wilgocią. Jakoś tygrysy pływają w rzece, a domowe odmiany histeryzują, jak cioty. Co to za drapieżnik, którego pokonuje strużka wody? Koty nie są mądre, ani inteligentne, bo to cechy ludzkie. Psów też się to tyczy. Tak samo widziałem równie sympatyczne koty, co i psy. Jak z ludźmi. To, że ktoś ma na imię Andrzej nie czyni go z automatu klawym gościem.
Koty leją tak samo gdzie popadnie. Do tego często robią to nie dlatego, że już nie mogą wytrzymać. O nie! Kuweta ledwo co wyczyszczona! Świeży żwirek! ...no ale naszczane w moim bucie, bo sk***iel musiał zaznaczyć. Psa jak jebniesz za coś takiego dwa razy, to za trzecim zaczyna mu iskrzyć we łbie. Kota można codziennie kijem na gorącym uczynku napie**alać, a i tak dalej będzie to robił, bo on tak woli i ch*j. Bo on nie jest zwierzęciem stadnym. Nie traktuje mnie z szacunkiem. Uważa się za indywiduum boskiego majestatu i robi to, na co ma ochotę. W tym aspekcie wygrywają jednak psy. Przynajmniej w moim przekonaniu. To nie ja jestem dla kota, tylko kot dla mnie. Ma być sk***iel wdzięczny, że go karmię, bo sam się do roboty, leń pie**olony, nie garnie. Pies potrafi zrozumieć, kiedy mamy w stosunku do niego oczekiwania. Spełnia je, bo wie, że będzie nagroda. Kot - wyj***ne. Może łaskawie da mi się pogłaskać, a może mnie podrapie. No i oczywiście jak coś chce, to nie przyjdzie grzecznie poprosić, jak pies, tylko wpie**ala się mi w ręce, kiedy jestem zajęty. Jak go zignoruję, to rozpie**ala mi rzeczy na półkach i szcza po szafach z pościelą.

Gdy dawno temu mojemu ojcu uciekł pies, to sam wrócił do domu. Był cały we krwi, bo przytargał ze sobą truchło sarny, aby się podzielić i pochwalić. Sąsiedzi dzwonili potem, że ich podwórkowe kundle zostały przez niego sterroryzowane i już nie wychodzą poza posesję.
Gdy jednak postanowiliśmy najbardziej zarozumiałego kota wystawić za drzwi, bo chciał przejąć władzę w domu, to dwa dni później wyciągałem go z rury kanalizacyjnej, bo idiota nie rozumiał, że skoro weszło się przodem, to trzeba wyjść tyłem. Próbował zawrócić w zbyt ciasnej rurze i utknał. A taki kozak był! Tak cwaniakował po chacie! 10 m od domu pokonała go rzeczywistość.

I coś, co mnie najbardziej uderza:
Pies zawsze przybiega mnie przywitać z uśmiechem na pysku, gdy wracam po ciężkim dniu pracy, w którym nikt się do mnie nie uśmiechał.
Kot ma w piździe to, co tam u mnie słychać. Przybiega, bo micha jest pusta. Jak jest pełna, to ma na mnie wyj***ne.
Moja była też tak robiła. Z tego powodu wyj***łem kota i zerwałem 11-letni związek.
pie**olone darmozjady.

Siriuz

2022-11-04, 01:02
PIs napisał/a:

Koty to największe gówna jeśli chodzi o domowe zwierzęta. Zwykłe darmozjady które tylko żrą i srają, a Ci im jeszcze k***a karmy kupują A dać im piach z budowy i niech żrą.



Powiedz po prostu, że w domu trzymasz szczury i opowiedz o ich nadzwyczajnej inteligencji

Hetman_Wielki

2022-11-04, 02:46
pies zrozume ze cos zj***l i chociaz mu glupio......

pozatym daje najwieksza radosc

oczywiscie sa tez glupie psy, te ktore maja samotne paniusie w domach, ta biale male szczeajace, wk***iaja jak h*j
nawet behawiorysta nie chce sie podjac szkolen takich psow, nie ze wzgledu na psa, ale wlascicieli ktorzy sa poj***ni

Ogórek

2022-11-04, 02:54
k***a który to wymyślił, okno czystości.

4Lokalny2Chłopaczek0

2022-11-04, 03:19
dobrze mu tak. taki kot to jest z planety XX i on jest poj***ny... Dawajcie więcej nagrań, bo czas te kurestwo się pozbyć raz na zawsze tfuu na koty !!!!!!!!

mazga50

2022-11-04, 03:52
Nigdy nie zrobiłbym czegoś tak potwornego swojemu kotu czy psu.