18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

aradd

2019-04-06, 23:42
Nie promujcie tego "odmiennego punktu widzenia" waginosceptyków. To całe rozdawnictwo w postaci 500+, 13 emerytura, emerytura dla matek z czworgiem dzieci to chory pomysł. Na który zwykły człowiek musi pracować i tak naprawdę (w przypadku osoby wykształconej - singla - któremu obrywa się najbardziej) bo tak naprawdę, jest karany za pracę chociażby podatkiem dochodowym, o vat-cie i innych podatkach nie wspominając Zarabiając 5 k PLN brutto, oddaję na tę wszelką "maść post-społeczną" 1,5 k PLN.

8765tj

2019-04-07, 00:13
Program każdego rządu na okres już po wyborach ;-)

Novotko

2019-04-07, 01:14
@aradd nikt tego tu nie promuje, tu sie to wysmiewa

Musashi_Miyamoto

2019-04-07, 01:19
aradd napisał/a:

Nie promujcie tego "odmiennego punktu widzenia" waginosceptyków. To całe rozdawnictwo w postaci 500+, 13 emerytura, emerytura dla matek z czworgiem dzieci to chory pomysł. Na który zwykły człowiek musi pracować i tak naprawdę (w przypadku osoby wykształconej - singla - któremu obrywa się najbardziej) bo tak naprawdę, jest karany za pracę chociażby podatkiem dochodowym, o vat-cie i innych podatkach nie wspominając Zarabiając 5 k PLN brutto, oddaję na tę wszelką "maść post-społeczną" 1,5 k PLN.



No tak... Ale na Singla też trzeba pracować.... Singiel nie płodzi dzieci a więc nie tworzy kolejnego pokolenia które będzie uzupełniało system emerytalny.

stefanwtiorturiowanyprzez

2019-04-07, 01:57
Najbardziej dostało się osobom koło 50,które odchowały swoje dzieci,przez bieda lata 90,kiedy to wykazały matki się heroizmem,a takich osób nikt nie chce przyjąć,a do emerytury jeszcze kilkanaście.Najwięcej kasy rodzice wydaja,kiedy one idą na studia są pełnoletnie.Ten program jest popie**olony,bo jest skierowany,do klasy średniej i części biedoty.Taka osoba idzie,do sklepu płaci vat,będzie płacić jeszcze więcej,bo ceny rosną,a za prąd też za nie długo przypie**olą.Nie ma kryterium dochodowego,a według mnie gospodarstwo domowe,które brutto miesięcznie wyciąga 7000zł powinni ch*ja dostać,żeby nie zostawiać ludzi którzy się nie kwalifikują,a klepią biedę,bo przez ten pseudo-social państwo drożeje,a one wcześniej żyły od pierwszego do pierwszego.Jest to sk***ysyństwo i kupowanie głosów,na bezczela własnymi pieniędzmi obywateli,program rozwarstwienie+

htp

2019-04-07, 02:44
aradd napisał/a:

Nie promujcie tego "odmiennego punktu widzenia" waginosceptyków. To całe rozdawnictwo w postaci 500+, 13 emerytura, emerytura dla matek z czworgiem dzieci to chory pomysł. Na który zwykły człowiek musi pracować i tak naprawdę (w przypadku osoby wykształconej - singla - któremu obrywa się najbardziej) bo tak naprawdę, jest karany za pracę chociażby podatkiem dochodowym, o vat-cie i innych podatkach nie wspominając Zarabiając 5 k PLN brutto, oddaję na tę wszelką "maść post-społeczną" 1,5 k PLN.



Zarabiając 5000 oddajesz 1500? Dolicz jeszcze koszty pracodawcy.
Nie zapomnij też o podwyższonej cenie paliwa.

aradd

2019-04-07, 10:42
htp napisał/a:

Zarabiając 5000 oddajesz 1500? Dolicz jeszcze koszty pracodawcy.
Nie zapomnij też o podwyższonej cenie paliwa.



Zgadzam się, 1,5k PLN oddaję na starcie, z czego oczywiście pracodawca musi za mnie zapłacić ponad 1 k PLN. Czyli już Państwo zarabia na mnie 2,5 k PLN, natomiast ja otrzymuje 3,5 k PLN. Doliczyć VAT, doliczyć akcyzy etc, tak naprawdę zostaje może 2 k PLN, a Państwo przejmuje 4 k PLN. Smutne i chore - być "murzynem" europy.

andrzejrobert75

2019-04-07, 11:13
..świnia plus,krowa plus a na koniec..

zukon

2019-04-07, 13:05

ws...........33

2019-04-07, 13:15
Było 500+ teraz czas na Anal+ -r*chanie w dupę każdego Polaka na jego koszt.

janlew

2019-04-07, 18:45
Anal+ to pewnie jakiś program PISu dla stolicy. Tam prawie same pedały