18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Perfekcyjna kradzież

~McSadol • 2022-04-07, 08:08
.. co za dzban ..


Agoreth

2022-04-08, 04:30
Juzwa napisał/a:

Nie bardzo mogą Cię wziąć ochroniarze na rewizję osobistą. Mogą zastosować tzw. zatrzymanie obywatelskie i powiadomić policję, a policja musi mieś UZASADNIONE podejrzenie do dokonania rewizji osobistej bez nakazu prokuratora.



Co Ty za farmazony pie**olisz? "A policja musi mieć uzasadnione podejrzenie" - Powiedzą Tobie, że w okolicy kręci się ktoś podejrzany i tyle z Ciebie będzie. Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem.

:roll:

Juzwa

2022-04-08, 08:38
Agoreth napisał/a:

Co Ty za farmazony pie**olisz? "A policja musi mieć uzasadnione podejrzenie" - Powiedzą Tobie, że w okolicy kręci się ktoś podejrzany i tyle z Ciebie będzie. Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem.



Jak sam napisałeś " Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem" Nawet policja MUSI mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. Inaczej mają ch*ja do gadania. To nie te czasy, gdy twój stary ZOMO-wiec przystawił komuś giwerę do klaty i kazał się rozbierać. Więc to ty pie**olisz farmazony chłopczyku. Nie wiem zresztą czy "chłopczyku", ch*j wie co ty tam masz w gaciach.

Agoreth

2022-04-08, 08:45
Juzwa napisał/a:

Jak sam napisałeś " Procedury potrzebne do rewizji osobistej załatwia się praktycznie jednym telefonem" Nawet policja MUSI mieć uzasadnione podejrzenie popełnienia przestępstwa. Inaczej mają ch*ja do gadania. Więc to ty pie**olisz farmazony chłopczyku. Nie wiem zresztą czy "chłopczyku", ch*j wie co ty tam masz w gaciach.



Nie zrozumiałeś mnie :lol:
Co za debil...

Juzwa

2022-04-08, 20:17
Agoreth napisał/a:

Co za debil...



Dobrze, że się podpisałeś.

Agoreth

2022-04-08, 21:31
Juzwa napisał/a:

Dobrze, że się podpisałeś.



Naucz się czytać ze zrozumieniem idioto, a dopiero później przemyśl, czy serio chcesz rzucać populistycznymi frazesami. Nara.

Juzwa

2022-04-08, 21:52
@up. Jak miło poznać kogoś, kto jest odrobinę mądrzejszy od jamochłona. Zdenerwowałeś się? Potargaj mokry papier, albo rozpędź się i puknij łbem w ścianę.

labrador1

2022-04-12, 13:20
Kałdi napisał/a:

Jak ktoś mógł dopuścić aby opuścili pole bawełny... Przecież to czarne gówno nic innego nie potrafi



Bo okradali pola bawełny to ich wyj***li bo za duże straty mieli. xD