18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Penetracja sprawców!

masabitumiczna • 2013-04-18, 20:06
Policjanci po krótkiej penetracji zatrzymali sprawców kradzieży atrapy loda.
Brawo!

dz...........77

2013-04-19, 07:22
5 lat za ktadziez plastikowego loda, a za kradziez portflea z kartami kredytowymi i s gotowka do 250 zlo grozi mandat w wysokosci 500zl co za poj***ny kraj, jestem polakiem ale ja sie nie podpisuje pod tym spoleczenstwem, k***aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Vendal

2013-04-19, 07:37
W więzienu:

-Za co siedzisz?
- Zabiłem teściowa...a ty?
- ja ukradłem 2 metrowego loda...
- o k***a...

lemkus

2013-04-19, 08:41
mover2 napisał/a:

5 lat? co za kraj... to już chyba lepiej by im wyszło zgwałcić zbiorowo sprzedawczyni tych lodów


Strasznie mnie wk***ia takie pisanie bez sensu, sianie popeliny o niesprawiedliwości, że 5 lat. Nie rozumiesz, że w prawie, to do sądu należy ostateczna decyzja ? 5 lat to najwyższy wymiar kary, który określony jest w Kodeksie za to przestępstwo. Zakończenie będzie takie, że dostaną niewielki wyrok w zawieszeniu.(tudzież inną formę kary mniej dolegliwą) Tyle i nie pisz takich idiotyzmów.

dzijunit777 napisał/a:

5 lat za ktadziez plastikowego loda, a za kradziez portflea z kartami kredytowymi i s gotowka do 250 zlo grozi mandat w wysokosci 500zl co za poj***ny kraj, jestem polakiem ale ja sie nie podpisuje pod tym spoleczenstwem, k***aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!

Strasznie mnie wk***ia takie pisanie bez sensu, sianie popeliny o niesprawiedliwości, że 5 lat. Nie rozumiesz, że w prawie, to do sądu należy ostateczna decyzja ? 5 lat to najwyższy wymiar kary, który określony jest w Kodeksie za to przestępstwo. Zakończenie będzie takie, że dostaną niewielki wyrok w zawieszeniu.(tudzież inną formę kary mniej dolegliwą) Tyle i nie pisz takich idiotyzmów.

Matikens

2013-04-19, 09:58
TVN i wszystko jasne

reynolds

2013-04-19, 11:06
Przecież podobno do 1000 zł to nie kradzież

Ch...........on

2013-04-19, 12:07
reynolds napisał/a:

Przecież podobno do 1000 zł to nie kradzież



Do 200zł (albo 210 już nie pamiętam) to nie przestępstwo.

k***a pozbawienie wolności za debilny młodzieńczy wybryk :homer: Po co brudzić w papierach tak młodym ludziom?? Żeby nie dostali normalnej pracy do końca życia?? Żeby zasilili szeregi złodziejaszków i innych bandytów którzy okradają ludzi żeby jakoś się utrzymać?? W pierdlu powinni siedzieć pedofile,zabójcy albo złodzieje, którzy faktycznie okradli kogoś z majątku... takim baranom powinni dać grzywnę i prace społeczne... i tylko tyle

PanAndrzej

2013-04-19, 16:38
Już nie ma lepszych tematów do TV k***a?

burzuazja

2013-04-19, 22:40
Wreszcie moje miasto :)