18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pejsate w naturalnym środowisku

jkllll485 • 2023-06-18, 08:39
Czym skorupka za młodu nasiąknie tym na starość trąca.


dr.goebbels

2023-06-18, 12:56
seeed71 napisał/a:

weź wrzuć, ciekawy jestem
W czym ?
I jeszcze od siebie:
Ciekawe czy opinie pracowników hoteli którzy przyjmują ortodoksów w miejscach ich kultu, są prawdziwe. Czytałem gdzieś że raz na rok zjeżdżają do takich miejsc gdzie żył kiedyś jakiś cadyk czy ktoś taki, i potem odprawiają modły. Podobno syf straszny zostawiają. Tak samo wycieczki z obozów, hotele narzekają ale muszą ich przyjąć.



Miałem przyjemność kupę lat temu.
Potwierdzam: syf, kiła, mogiła, wszyscy chcą ich zabić/otruć/porwać/zrobić krzywdę. Indoktrynacja 24h 128%. Ja akurat trafiłem w miarę spokojną grupę ale nasranie do sedesu z górką, do szafy albo za zasłonę było całkiem normalne. Podobnie jak opisane po polsku ściany (rzekomo nikt nie rozumiał i nie komunikował po polsku, ale na kolega który głośno wyrażał swoje "zadowolenie" przy innej grupie przyszedł bardzo rzeczowy donos co i kiedy powiedział) antysemickimi hasełkami i obrazkami...

daniel1040

2023-06-18, 12:57
Zupełnie jak na obozie harcerskim gdy rzucili na stół pierwszy raz od tygodnia mięso, eh piękne czasy.

ProVVe

2023-06-18, 13:27
seeed71 napisał/a:

weź wrzuć, ciekawy jestem
W czym ?
I jeszcze od siebie:
Ciekawe czy opinie pracowników hoteli którzy przyjmują ortodoksów w miejscach ich kultu, są prawdziwe. Czytałem gdzieś że raz na rok zjeżdżają do takich miejsc gdzie żył kiedyś jakiś cadyk czy ktoś taki, i potem odprawiają modły. Podobno syf straszny zostawiają. Tak samo wycieczki z obozów, hotele narzekają ale muszą ich przyjąć.



Te k***y maja cos takiego, że za młodu do jakis obrzędów maja sie wyszaleć za resztę życia... To jest autentyk, że sranie do łóżek to jakaś chora norma, zero litości dla obsługi czy innych osób w hotelach... Piłują ryje, biegają nago po korytarzach naj***ni lub naćpani. Ogólnie bydlo na największym światowym poziomie... Dlatego ich w wagonach bydlęcych wozili w 1944

inspiron1992

2023-06-18, 13:36
Kriski napisał/a:

A co by się tam działo gdyby pieniążek pomiędzy to to wrzucić?



Pieniążek jak pieniążek, akt własności dopiero co wyremontowanej kamienicy.

kuba1986

2023-06-18, 13:57
Ciekawe ile dostał kelner napiwku...

0dbytBiskupa

2023-06-18, 15:42
Ignorantom wyjaśnię, że ortodoksi nie są lubiani nawet w Izraelu z różnych powodów, o których długo by można pisać. Niestety, dla większości Polaków, którzy Żyda widzieli tylko na ekranie, każdy Żyd to ortodoks. Ewentualnie, bankier albo członek grupy Bilderberg. O innych nie słyszeli.

Kopeć

2023-06-18, 17:17
bez kitu, pracowałem kilka lat jako pilot autokarów po Europie. Nikt takiego syfu nie zostawia po sobie. Nawet dżihadysta.

majeńka

2023-06-18, 18:06
Wybaczcie im, ich rodziny przyjechały z Polski, jeszcze im zostało.

qwerq221

2023-06-18, 19:22
j***ne k***y tfu

Bul_od_bytu

2023-06-18, 20:41
Poczekać aż opie**olą i powiedzieć, że to niekoszerne sznycle ze świni :D

metyoo

2023-06-19, 22:32
Payan napisał/a:

Widziałem dłuższe nagranie. Mina kelnera, bezcenna.



kilkukrotne podejście kelnera już mówi samo za siebie :)

BochenHype

2023-06-21, 00:16
Stefa VIP na stadionie Cracovii