18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pejsate urządziły rajd na meczet Al Aqsa

GeorgeHarvey1 • 2023-04-05, 06:08

45 rannych . Jerozolima

nowynick

2023-04-05, 19:57
kocur napisał/a:

Ja bym im pomógł k***a. Do tego chętnie bym podpalał kościoły i każdemu księdzu zasadził w dupsko największą świece w jego dupsko. Później stare dobra kamieniowanie, bądź ukrzyżowanie jak w tego co wierzą, akrobatę na krzyżyku. k***a rozmarzyłem się.



Jak ktoś nie wierzy to ma po prostu wyj***ne.

Ty masz skrajny pogląd anykatolicki, niby też spoko. Załóżmy że robisz udany pogrom, Polska wolna od katoli, Ty w pierdlu i patrzysz jak starsi potrzebują religii więc trafiają do protestantów, muzułmanów, żydów... Rząd dbając o słupki przemienia kościoły w meczety i synagogi. Morawiecki śpiewa sallam alejkum, Macierewicz allah akbar... Brawo, świat stał się lepszy...

LouisdeFunes

2023-04-05, 21:22
Jak dla mnie to oni mogą się pozabijać wzajemnie

Fl...........na

2023-04-05, 22:21
j***ni Naziści

trebor2709

2023-04-06, 12:53
nowynick napisał/a:

Jakby niemcy dalej nas okupowali i luteranie wpadali by do naszych kościołów tłuc emerytki to dalej byście się tak cieszyli?
Chociaż nasze katolickie emerytki to wiadomo na kogo głosują to może i wpie**ol dla oprzytomnienia by się przydał?



Chyba Tobie i to taki porządny za lewactwo we krwi.tęczowy ch*ju.

majeńka

2023-04-06, 15:56
Duże piwo dla pejsatych. Wszystkie religie mordują, ale tylko "religia pokoju" ma mordowanie niewiernych jako podstawowy element wiary i obowiązek wszystkich wierzących. Dlatego Islam jest nie do pogodzenia z cywilizacją.

A akurat meczet Al-Aqsa to wielkie "fuck you" skierowane w stronę żydów, postawiony na miejscu swiątyni Salomona przez szmatogłowych aby pokazać żydom kto tu rządzi. Patrzcie tylko ile w Biblii (Starym Testamencie) i Talmudzie jest odniesień to tejże właśnie światyni. To coś jakby zburzyć Kaabę w Mekce i zbudować tam fabrykę gówna.

Adae

2023-04-06, 16:39
nowynick napisał/a:

Jakby niemcy dalej nas okupowali i luteranie wpadali by do naszych kościołów tłuc emerytki to dalej byście się tak cieszyli?
Chociaż nasze katolickie emerytki to wiadomo na kogo głosują to może i wpie**ol dla oprzytomnienia by się przydał?



Twoja babke szwab po mordzie ku*asem napie**alal i jakos nie oprzytomniala.

to...........10

2023-04-07, 17:28
nowynick napisał/a:

Jak ktoś nie wierzy to ma po prostu wyj***ne.
Ty masz skrajny pogląd anykatolicki, niby też spoko. Załóżmy że robisz udany pogrom, Polska wolna od katoli, Ty w pierdlu i patrzysz jak starsi potrzebują religii więc trafiają do protestantów, muzułmanów, żydów... Rząd dbając o słupki przemienia kościoły w meczety i synagogi. Morawiecki śpiewa sallam alejkum, Macierewicz allah akbar... Brawo, świat stał się lepszy...



A bez debilizmów religijnych się nie da?