18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofilia w sieci, zdemaskowanie :)

ernestohoost • 2014-01-11, 21:29
Ponownie, usuniete video z youtuba, ze zdemaskowania pedofila. Nie jestem autorem, mam nadzieje, ze poprawny dzial. Pozdro.

boros8686

2014-01-11, 23:26
Panowie daję piwo w prawdziwym świecie za akcję i dziękuję. PS- zabrakło mi przekopania kolesia.

Meretrix

2014-01-11, 23:38
14 latka, to spora część Polskich władców była pedofilami, z biologicznego punktu widzenia pedofil to osoba która lubi dzieci czyli osoby, które jeszcze nie dojrzały sexualnie, czyli około 10>lat.

sa...........aa

2014-01-11, 23:45
@Meretrix uprzejmie informuje Cie ze zyjesz w społeczenstwie w ktorym przyjete sa inne zasady niz za panowania królów i w dodatku jest to regulowane normami prawnymi. BTW jestem ciekaw czy jeżeli jakiś stary oblech dobierał się do Twojej córki (nie wiem czy ja masz, jak nie spróbuj sobie wyobrazić sytuacje) byłbyś tak spokojny i brał to na takim luzie. Pozdro 600!

Ziaba

2014-01-11, 23:52
@Meretrix , aha spoko... Czyli taki 40stoparoletni oblech moze dupczyć 12latke bo jest wystarczająco rozwinieta sexualnie?



Sart, amsz chyba kilka chromosomów zadużo.

Panich

2014-01-12, 00:00
ponuryzniwiarz napisał/a:

Jak już Panowie kręcą "Mamy Cię" to bardzo proszę ogarnijcie trochę technikę filmowania.Kręcicie krzaki,liście, betonowe płyty a potem drżącym głosem "ganicie" pedofila,


jak mnie takie pajace jak ty irytują. chłopaki dobrze zrobili, drżący głos to efekt adrenaliny, co jest tutaj na boga normalne. siedzisz na dupie, wymyslasz i hejcisz. aaah, sie wk***iłem tylko

dnr

2014-01-12, 00:12
@up, normalne, bo tak się podniecili polując na faceta po krzakach? A to pedały łyse pały.

Peter-Norivotset

2014-01-12, 00:36
Poj***ło was obrońcy prawa?
Zmusił ją?
Sama chciała dać dupy. Nawet mówiła, że nie chce, żeby ktoś o tym wiedział.
Co za ułomy.
Jak już tacy z was obrońcy to łapcie sk***ieli co gwałcą, podkreślam GWAŁCĄ, a nie łapać chłopa, bo jakaś nastka dała mu dupy(pewnie sama do niego napisała).
Szkoda, że dałem piwo temu tematowi. Goście mają dobre chęcí, ale tylko chęci... Robią coś całkiem bez sensu.
A każdego, kto bije temu brawo rozj***łbym pysk. Małoletnia k***a jak chce to znajdzie ch*ja. Tyle.

Aha, żeby nie było: pedofilów i gwałcicieli zabijałbym własnymi rękoma.

yogik13

2014-01-12, 00:41
ch*jowa ta cała akcja. Według mnie to nie podpada pod pedofilię z "moralnego" punktu widzenia. Laska wiedziała o co chodzi, miał to być biznes. Pedofilia to odmiana mobbingu, czyli wykorzystanie zależności lub przewagi nad pokrzywdzonym. W tym wypadku mowy o tym być nie może, ponieważ laska miała świadomość tego z czym wiąże się spotkanie, mało tego, prawdopodobnie otrzymałaby ekwiwalent.

MaczoJuh

2014-01-12, 00:42
Sracie sie wszyscy jak poj***ni.. prawda jest taka, ze 14 latki (dziewczyny) nie wygladaja jak 14 letni chlopcy.... Sa to juz prawie dojrzale panny , niektorym dalbym po 17lat..
Pedofilia to jarania sie dzieckiem w okresie dojrzewania, czyli 12latki np.

koolowsky

2014-01-12, 01:37
k***a gdzie w Polsce tak sie zaciąga? To chyba nawet nie Polacy. Druga sprawa na taki sexi głosik to każdy by poleciał. j***ne cwe*e ze ślunska bądź poznania.

MonroeHutchen

2014-01-12, 03:19
jakoś tak mi się żal tego gościa zrobiło, w sumie to widać czego oczekiwał po tym co gadał do nich potem, ale wygląda na spoko gościa, ale k***a 14 lat to jednak mało. A tak przy okazji - jest różnica kultur jak się patrzy na Rosję, co? :D ta sytuacja jest wręcz jakaś taka niezręczna a w Rosji się nie pie**olą, leją po pysku i nie sentymentów

Dobrutro

2014-01-12, 05:42
Nie jest to jakieś może wielkie źródło informacji, ale na onecie ostatnio napisali, że mężczyźni u których stwierdzono skłonności pedofilskie stanowią 1% ataków pedofilskich. Pozostałe 99% to faceci którym bez różnicy czy wsadzają swojej konkubinie czy innej dorosłej kobiecie czy też jej/jego córce/synowi. Bo facet z skłonnościami pedofilskimi nie interesuje się dziewczynkami powyżej około 10 lat z widocznymi oznakami kobiecości. :P

AstaMan

2014-01-12, 11:29
jak cię rozpoznać ?
mam niebieskie dzinsy

hahahahhaha

Ne...........es

2014-01-12, 11:46
jak wiekszosc nastolatek to nic nie warte k***y w tych czasach to sie nie dziwie. jak rodzice wola nakupywac bachora non stop to co chca, zamiast sie nimi zajac to tak wszyscy beda wygladac za pare lat.