18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofil ucieka z więzienia

Radbug • 2017-06-26, 16:50
Cytat:

Jose Nascimento trafił do więzienia o zaostrzonym rygorze za brutalny gwałt na 5-latce. Przez długie miesiące rył dziurę w ścianie celi, którą planował uciec na wolność. Okazało się jednak, że otwór jest za mały, a facet utknął. Z okazji postanowili skorzystać współwięźniowie…



Cytat:

Przez całą noc wołał o pomoc strażników, jednak ci nie nadchodzili. Podczas gdy Jose był już połową ciała na wolności, dolna część ciała nadal była w celi. Więźniowie nie mogli przejść obojętnie i przez wiele godzin go gwałcili.



Cytat:

Za próbę ucieczki i zniszczenie muru więziennego skazany za pedofilię mężczyzna dostał dodatkowe 5 lat odsiadki. Co więcej, jeszcze przez kilka dni raczej nie usiądzie. Właśnie wrócił do więzienia po leczeniu w przywięziennej klinice. Trafił do niej z licznymi obrażeniami odbytu.








Miny strażników bezcenne :mrgreen:

korax

2017-06-26, 22:17
"...Okazało się jednak, że otwór jest za mały..."
No jakoś tak ma pecha do za małych otworów.

Klusekcs

2017-06-26, 22:52
Chyba nie tylko więźniowie korzystali 8-)

Noemi1998

2017-06-26, 23:00
nie daje piwa za zmyślone opisy do filmow, nie twierdze ze ty te historyjske wymysliles, ale nie pasuje ona wcale do załączonych fot!

bodzio667

2017-06-26, 23:20
Ciekawy, więzienny mundurek.

lokalnywatażka

2017-06-27, 00:40
Ale jaka kulturka. Po wielokrotnym gwałcie, ostatni gwałciciel grzecznie naciągnął mu na dupsko majty...

~Velture

2017-06-27, 08:35
riffa napisał/a:

https://www.turborotfl.com/pl/news/3619/Nieudana-ucieczka-z-wiezienia

Co to za szerzenie debilizmu? Ktos sobie beke nakrecil z ludzi, ale wszyscy zadowoleni, bo "hehe dopsz mu tag".

btw Jose Nascimento to rezyser filmowy


Jedyny k***a normalny!

Mówiłem, że to fejk po ch*ju i kilka lat temu te fotki się pojawiły a wy się nakręcacie bo ktoś puścił fejka do sieci i wszystkie serwisy go powielają.

Wiewór

2017-06-27, 08:57
To jest najśmieszniejsza historia o jakiej czytałem od bardzo długiego czasu:D

waloos

2017-06-27, 17:12
Już kiedyś tę fotkę widziałem i z tego co pamiętam to był zwyczajny więzień który sie utknął na całą noc, ale o żadnym gwałcie i pedofilu mowy nie było.

Ene due rike FAKE

PanAndrzej666

2017-06-28, 16:41
jednak czasem jest sprawiedliwość!