18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedofil dostaje oklep

darayavahus • 2023-03-10, 11:56
Kontekst:
Kolumbia, marzec 4 - Matka zostawia typa z dzieckiem w chacie, bo się znają, a sama idzie na zakupy. Po powrocie zastaje typa odurzonego alkoholem w jednoznacznie sytuacji z małoletnią.




unpleasant

2023-03-10, 12:07
super, teraz runda druga ... finish him.


T3RMINATOR

2023-03-10, 12:12
Chciał jej wdrożyć wczesną edukację seksualną.

A oklep zasłużony nie każdy może być świętym jak JP2.

russian-roulette

2023-03-10, 12:43
Szkoda, że Wojtyły tak nie napie**alali jak jeszcze żył

Jarosławkaczyński

2023-03-10, 13:09
russian-roulette napisał/a:

Szkoda, że Wojtyły tak nie napie**alali jak jeszcze żył



Pójdziesz do piekła

Roland147

2023-03-10, 13:34
Lewackie byd :evil: lo widze w komentarzach POpie**olilo niektorych :evil:

pyotreck

2023-03-10, 14:29
Wysyp lewackich szczurów z tefałenem zamiast mózgu w najbliższym czasie będzie ogromny

janiestad666

2023-03-10, 14:55
kobiety w tych czasach straciły u mnie juz całą wiarygodność. cała historyjka smierdzi kto zostawia dziecko z obcym typem i idzie na zakupy to nie mogla z dzieckiem pójść? dlaczego obcy typ mieszkał z nia? pewnie jakis jej konkubent o którym dowiedziała się ze ma inną sukę na boku i zorganizowała zemstę nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Sam byłem świadkiem jak babsko męża straszyło że zadzwoni na policje i powie ze ja biją i wypie**ala z domu na dołek i policjant nie będzie sprawy wyjasnial tylko od razu na dołek bo teraz jest takie prawo. Baby straciły juz wiarygodnośc w XXI wieku a będzie tylko gorzej.

ile mielismy nawet w polsce bezpodstawnych oskarżeń o gwałty a potem wycofywane ? i ofiare z pierdla wypuszczali oczywiście jeszcze pare tygodni/miesiący posiedział bo nie mogą go wypuścić od razu jak kłamliwe szmacisko się przyzna tylko muszą pierw papierologie zrobić, a samo szmacisko konsekwencji za bezpodstawne oskarżenie nie poniosło?

darayavahus

2023-03-10, 15:11
janiestad666 napisał/a:

kobiety w tych czasach straciły u mnie juz całą wiarygodność. cała historyjka smierdzi kto zostawia dziecko z obcym typem i idzie na zakupy to nie mogla z dzieckiem pójść? dlaczego obcy typ mieszkał z nia? pewnie jakis jej konkubent o którym dowiedziała się ze ma inną sukę na boku i zorganizowała zemstę nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Sam byłem świadkiem jak babsko męża straszyło że zadzwoni na policje i powie ze ja biją i wypie**ala z domu na dołek i policjant nie będzie sprawy wyjasnial tylko od razu na dołek bo teraz jest takie prawo. Baby straciły juz wiarygodnośc w XXI wieku a będzie tylko gorzej.
ile mielismy nawet w polsce bezpodstawnych oskarżeń o gwałty a potem wycofywane ? i ofiare z pierdla wypuszczali oczywiście jeszcze pare tygodni/miesiący posiedział bo nie mogą go wypuścić od razu jak kłamliwe szmacisko się przyzna tylko muszą pierw papierologie zrobić, a samo szmacisko konsekwencji za bezpodstawne oskarżenie nie poniosło?



Może i tak jest, ale może i nie jest. Świat jest niesprawiedliwy nie od dziś. Prawda jest taka, że k***ę, która chciałaby mnie szantażować w taki sposób solidnie bym przekopał, żebym chociaż za darmo nie siedział. A tak całkiem serio, to na ch*j z patologią spędzać życie? Nie lepiej tak, jak ja, w spokoju whisky się napić przy weekendzie i nie słuchać pie**olenia jakiejś zaborczej szmaty nad uchem?

SkoPio1

2023-03-10, 15:33
Banda tępych sk***ysynów!
Kto teraz będzie dbał o ten kwiatek? Połamany, sponiewierany... Nie mogli gwałciciela pobić na betonie, tylko musieli w doniczce?!

Szangti

2023-03-10, 16:02
PO nawet tam dotarło?

PolAK

2023-03-10, 17:37
Uliczne trybunały działaja sprawnie , a u nas przed sądem byliby postawieni ci co go bili , a on był by ofiarą . Ot takie "wolne sądy"

panar3

2023-03-10, 18:27
darayavahus napisał/a:

Może i tak jest, ale może i nie jest. Świat jest niesprawiedliwy nie od dziś. Prawda jest taka, że k***ę, która chciałaby mnie szantażować w taki sposób solidnie bym przekopał, żebym chociaż za darmo nie siedział. A tak całkiem serio, to na ch*j z patologią spędzać życie? Nie lepiej tak, jak ja, w spokoju whisky się napić przy weekendzie i nie słuchać pie**olenia jakiejś zaborczej szmaty nad uchem?



Chłopie, miód na moje uszy sączysz. pie**olić te wszystkie baby, jedna warta drugiej. Mnie się póki ci trafiło OK za drugim razem, ale za pierwszym było piekło jak sobie, k***a, znalazła cwaniaka na boku. Nie przekopałem ale blisko byłem. Powstrzymało mnie tylko to, że mam z nię 2 dzieci i w porę udowodniłem że k***a an 100% i moja wygrana była!

D3Nq1337

2023-03-10, 18:33
janiestad666 napisał/a:

kobiety w tych czasach straciły u mnie juz całą wiarygodność. cała historyjka smierdzi kto zostawia dziecko z obcym typem i idzie na zakupy to nie mogla z dzieckiem pójść? dlaczego obcy typ mieszkał z nia? pewnie jakis jej konkubent o którym dowiedziała się ze ma inną sukę na boku i zorganizowała zemstę nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Sam byłem świadkiem jak babsko męża straszyło że zadzwoni na policje i powie ze ja biją i wypie**ala z domu na dołek i policjant nie będzie sprawy wyjasnial tylko od razu na dołek bo teraz jest takie prawo. Baby straciły juz wiarygodnośc w XXI wieku a będzie tylko gorzej.
ile mielismy nawet w polsce bezpodstawnych oskarżeń o gwałty a potem wycofywane ? i ofiare z pierdla wypuszczali oczywiście jeszcze pare tygodni/miesiący posiedział bo nie mogą go wypuścić od razu jak kłamliwe szmacisko się przyzna tylko muszą pierw papierologie zrobić, a samo szmacisko konsekwencji za bezpodstawne oskarżenie nie poniosło?



ch*j z tym, gdyby to bylo gdzies w eu to rozumiem ale jebac te czarne gowna bez mozgu

homorek

2023-03-10, 19:34
Była tak brzydka że musiał się naj***ć przed ?