18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedobear dotarł do Olsztyna

croco • 2010-02-05, 17:07
W dzisiejszej (05.02.2010) Gazecie Olsztyńskiej na stronach sportowych ukazał się artykuł o zimowych igrzyskach olimpijskim. Redakcja, najwyraźniej nieświadoma tego co robi, postanowiła w efektowny sposób zilustrować ów wyczyn współczesnego dziennikarstwa bardzo adekwatną grafiką.





Źródło: wykop.pl

rz...........er

2010-02-05, 17:09
a gdzie ta adekwatna grafika wtf?

vidisic

2010-02-05, 17:16
A co rzuber, nie widzisz na obrazku misia, który Cię wczoraj w nocy odwiedził? :P :P

ptasznik69

2010-02-05, 17:46
to akcja by zachęcić zabranie dzieci na olimpiade

~tip.top

2010-02-05, 18:04
rzuber napisał/a:

a gdzie ta adekwatna grafika wtf?



rzuber jak nie znasz tematu to przejrzyj TO

Sephi

2010-02-05, 18:23
Epic Fail :samoboj:

rz...........er

2010-02-05, 18:43
vidisic i tip.top wiem co to pedobear tylko jak napisałem ten komentarz to żadnego obrazka nie było. i na pedobeara troche jestem za stary vidisic.

gr...........en

2010-02-05, 19:00
czyżby wprowadzono nową konkurencję?

vidisic

2010-02-05, 19:02
A to rzuber zwracam honor!

k4...........z3

2010-02-05, 19:40
OMG!!! *head explosion*

Bl...........ia

2010-02-05, 19:41
najlepsze z artykułu w nawiązaniu do obrazka: "stosunek coraz bardziej chłodny"

bimbo

2010-02-11, 20:23
Tak się składa, że nie tylko my zaliczyliśmy taką wpadkę, jeszcze ktoś po wpadce olsztyna uznał misia za maskotkę igrzysk



Podpis spod obrazka:
I started getting messages last night (which would have been first thing in the morning in the Netherlands) that a TV guide magazine, "Avrobode" published out of Hilversum, North Holland in the Netherlands has repeated the mistake.

Unlike Polish, I can read a little Dutch (my mother is a Belgian emigrée, who, incidentally, passed up a chance to be on the Belgian Olympic team to emigrate to Canada) so I don't have to rely on second-hand translations. There actually isn't anything wrong with any of the text and there is no mention of Pedobear. What's funny here is they talk about "the three mascots" (De drie mascottes) and go on the describe them with pretty much straight translations from the official descriptions, yet with Mukmuk included, they have an image of five characters. How could anyone not notice that there might be something amiss with that?

Skrócone tłumaczenie:
Zacząłem w nocy dostawać wiadomości, że Holenderski program telewizyjny "Avrodobe" powtórzył ten sam błąd.

W odróżnieniu od polskiego, znam trochę holenderski, więc nie musiałem polegać na tłumaczeniach z drugiej ręki. Z tekstem wszystko jest w porządku, i nie ma żadnego nawiązania do pedobeara. Co zabawne, wspominają o "trzech maskotkach" po czym opisują je przez dosyć dosłowne tłumaczenie tekstu z oficjalnej strony igrzysk. Jednak z włączeniem Mumkina, dali obraz z pięcioma postaciami. Jak mógł nikt nie zauważyć, że coś zostało pominięte.

Psyho_a

2010-02-12, 20:41
Coraz wiecej widze tego misia ;o Igrzyska, strona przedszkola... musze ogladac sie za siebie :lozko: