18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pederaści chcą adopcji dzieci

vonreinert • 2015-04-28, 17:42


Jak zwykle w kwietniu ulicami Łodzi przeszedł "Marsz Równości". Tym razem oprócz standardowych haseł jak np. legalizacja małżeństw jednopłciowych, homoseksualiści otwarcie domagali się prawa do adopcji dzieci.

O tym, że lobby LGBT jest w Łodzi wyjątkowo silne świadczyć może fakt wprowadzenia specjalnych QueerCard uprawniających aktywistów środowisk homoseksualnych do zniżek w sporej liczbie lokali na terenie całego miasta.

Ostatnio powstało sporo petycji skierowanych do łódzkich władz, aby zakazać kontrowersyjnej demonstracji. Marsz przeszedł jednak przez centrum miasta, z tą różnicą, że tym razem towarzyszyła mu zdwojona eskorta policji.

Serenos

2015-04-29, 16:45
Ja rozumiem, badania, których wyniki czytałem ( i możesz sobie pogooglować) są błędne, freud się myli (według jego teorii wszyscy jesteśmy biseksualni, ale normalnie kierujemy rządzę w stronę odmiennej płci zgodnie z naturą i przetrwaniem gatunku zaś odmienna orientacja jest wynikiem środowiska , ale ty masz autorytet i wiedzę, która mnie przekonała Dust Devil.

@Grzegorz.C W żadnym domu dziecka nie byłem więc się nie wypowiem, ale jeśli mówisz "tylko szydery w szkole" to chyba nie doceniasz stresu dziecka w takiej sytuacji. Jako dzieci o wiele bardziej przejmujemy się wszystkim, zwłaszcza kontaktami z rówieśnikami, to co nam się wydaje błachę u nich może wywołać tak silny stres jak w nas sytuacja ekstremalna. Jeśli chodzi o to co jest lepsze to z braku informacji o warunkach w sierocińcach nie udziel ci pełnej odpowiedzi.

oc...........an

2015-04-30, 00:58
Serenos, nawet w South Parku mówili, że każdy facet jest trochę gejem i to najprawdziwsza prawda, już się nie oszukujmy, gdyby było inaczej to byśmy się brzydzili innymi facetami. Ale fakt pozostaje faktem - stosujesz starą jak świat logikę, która dawno przegrała, bo gdyby rzeczywiście środowisko było ważniejsze od genów, to nie istniałby homoseksualizm. A jest to zjawisko mimo wszystko naturalne, występujące nawet u owadów ;)

oc...........an

2015-05-01, 12:17
Serenos,

>Freud
>autorytet

wybierz jedno. "Nauki" Freuda już dawno zostały obalone i oznaczone jako pseudo-psychologia, ponieważ podciągał wyniki pod to, co sam uważał za słuszne

Na dodatek zajebiście, wrzucasz jakieś niszowe artykuliki niszowych "speców". A mi wystarczy raport WHO z 1973 roku, który opierając się na rzetelnych badaniach światowej klasy specjalistów skreślił homoseksualizm z listy chorób psychicznych.

A jako, że nie ma ważniejszego organu od WHO, to nawet się nie męcz przedstawiać jakieś kontrargumenty Deep-webowych prawicowych stron (supernowości k***o, o blogu dziewczyny pracującej w marketingu internetowym i hobbystycznie zajmującej się psychologią nawet nie wspominam :D ) ;)

Piszesz o autorytetach a sam posługujesz się low-endowymi źródłami wątpliwej jakości, które ni jak mają się do Światowej Organizacji Zdrowia, której wytycznymi ja się kieruję.

Marian_Kowalski

2015-05-01, 12:34
A ty co k***a? Tobie by powiedzieli, że aids nie jest chorobą to byś to przyjął z zadowoleniem jeszcze lewaku, ne? Ja pie**ole, komunista sie znalazl

A ty niby jakie masz argumenty, pie**olisz coś o WHO, każd wie, że to lewacka organizacja i wszystko uznają co trzeba na zlecenie swoich mocodawców. k***a mać tyle ten kraj przeszedl a debil wyjechal sobie do UK i szerzy komunizm ja pie**ole.
Zresztą co ja ci będę tłumaczył, ja bym ci podał argument to i tak mnie oplujesz co najwyzej, bo wy lewackie pomioty tylko to umiecie

Zajebiśćie DUST DEVIL :* widzisz chyba sam, że się skompromitowałeś, bo już usuwasz swoje komentarze nawet. Szkoda, że nie zacytowałem, bo żenada bije na kilometr

oc...........an

2015-05-01, 13:01
Marian_Kowalski, "Lefaku", "komunista" :D O Boże jak gniję z niedouczonego prawicowego pojeba :D Kolega widzę bardzo nowy na sadistiku, co?

No i ta jakże głęboka myśl... przepraszam bardzo, czy WHO powiedziało, że HIV i końcowe stadium tej choroby, AIDS, nie jest chorobą? Naucz się na początek formułować argumenty jełopie, bo równie dobrze mógłbym powiedzieć, że "tobie by Bosak powiedział, że raz w dupę to nie pedał to byś to przyjął z zadowoleniem jeszcze prawaku, ne?

>WHO
>lewackie
>ale nie wytłumaczę dlaczego, bo wy mnie lewaki tylko oplujecie

przy takim toku to rzeczywiście jedyne co mi pozostaje to nazwać ciebie miernotą intelektualną, bo nie jesteś w stanie prowadzić normalnej dyskusji.

A w eurowyborach głosowałem na najlepszą prawicową partię jaka istnieje, Polskę Razem Gowina :3



Ale że ruch narodowy to lewackie ścierwo to ty powinieneś wiedzieć

http://wolnemedia.net/polityka/czy-ruch-narodowy-to-lewica-czy-prawica/

Deklaracja Ideowa RN , pkt 2: "[...]Zaproponujemy rozwiązania..." Gdybyś był czymś więcej niż tylko niedouczonym idiotą, to byś wiedział, że to lewica "proponuje rozwiązania", a prawica znosi bariery, żeby każdy mógł wypracować własne rozwiązanie.


News

22.11.2014

Cytat:

Kapitalizm jako taki jest oczywiście potrzebny, jednak nie możemy dopuścić by kluczowe sektory gospodarki były w obcych rękach, i te powinny być kontrolowane przez Polskę, w znacjonalizowanych zakładach. Dotyczy to przede wszystkim sektora energetycznego, szkolnictwa, służby zdrowia, banków czy ubezpieczeń, przemysł wydobywczy oraz zbrojeniowy. Kapitalizm – tylko dotyczący małych przedsiębiorców.



Jeśli to nie jest lewicowy argument, to ja jestem papieżem :D




Typowy prawak - zerowa umiejętność erystyki, zerowe argumenty, popiera antysystemową lewicę, która w jego mniemaniu jest prawicowa, a wszędzie tropi komunistów i lefaków :roll: Ań ań ań a nie byłem jeszcze żydem przypadkiem?

Nie, ja niczego nie usuwam, to po prostu moderatorzy jednego emotka bardzo nie lubią, a u mnie on jest naleciałością po forume o kupie [cool][cześć]

--------------------------
BODE, dzięki, że nie manujesz, ja te iksy to z przyzwyczajenia napie**alam :C

Marian_Kowalski

2015-05-01, 13:15
Ja pie**olę ty serio jesteś jakiś głupi.
Zrozum komuchu, że twoje kochane WHO to są czerwone sk***iele, które są poddane innym czerwonym np w brukseli i uznali, że gejoza to nie choroba, a potem homosie zaczely sie domagac praw, ja pie**olę.
Serio nie widzisz, że ktoś tym wszysctkim steruje według okreslonego planu? Tylko tobie i tobie podobnym sie wmawia na uczelniach ze tak nie jest i przestajecie calkiem myslec samodzielnie

A z tym, że RN to lewicowa partia.... ja pie**olę nie mam słów, to tak jakbys sam siebie masakrował po prostu i tym mi mowisz ze nie potrafie dyskutowac wolne żarty.
A RN to prawdziwa partia PRAWICOWA, nie to co jakiś gowin systemowiec KAczynskiego czy Korwin Rusek.
Coś jeszcze masz do dodania?

oc...........an

2015-05-01, 13:22
>WHO
>organizacja zrzeszająca największe umysły świata medycznego
>hurr nie to czerwone lefaki, bruksela manipuluje, ale ty gupi jesteś jprdl durr

aha :roll: Czyli jeśli nie ich mam słuchać to kogo? Księdza Oko?
:samoboj:

Ty na początek zapoznaj się z trzema argumentami które podałem, a potem coś mi próbuj udowodnić. Bo rzucanie ordynarnymi inwektywami niczego nie legitymizuje. Każdy random który tu wejdzie i przeczyta tę dyskusję zobaczy, że ja mam rzeczowe argumenty, a ty pie**olenie bez żadnej głębszej wartości czy logiki :ok:

Marian_Kowalski

2015-05-01, 13:58
Taaa i teraz się zasłaniaj, że jakiś lewak postawi ci piwko i wygrasz dyskusje... nie no to fajne towarzystwo wzajemnej adoracji tu macie. Wchodze tutaj pierwszy raz i co? Komuch, jakiś homoś od kucyków pony i homoseksualista. To już teraz na pewno wygrasz ze mną każdą dyskusję, nie mam wątpliwości.

Prawda jest taka, że w głębi duszy wiesz, że mam racje, tylko pewnie ktoś ci płaci za pisanie tych wypocin i zwyczajnie nie masz jak przyznać racji. To nic

Serenos

2015-05-01, 14:00
Dobra ja z tej dyskusji wychodzę bo panuje tu z byt duży poziom intelektualny dla mnie :shock: