18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalska fryzura

Anal_Intruder_69 • 2024-04-25, 09:34
Zabawy polskiej młodzieży.


Uczą się na błędach, bo już chociaż nie nagrywają swoich gęb podczas krzywych akcji.

Thxvma

2024-04-25, 16:02
To takie zbyt normalne, ekipa 4 osobowa, trzech leje typa a blachara się patrzy.

baronturbina

2024-04-25, 16:38
zwierzak30 napisał/a:

Wyciągnął bym nóż z kieszeni i pochlastał. Nie zabił.pociął bym jak ścierwo.
Tyle w temacie.


A potem byście się kochali, długo i mocno.
Tyle w temacie.

JanzDukli

2024-04-25, 17:05
Ło kuźwa!!!
Ile tu się udziela tego rusko- banderowskiego ścierwa z upadliny.
No, przyznać się pedały, które słyszą tu polski, jesteście potomkami Akcji Wisła czy Operacji Specjalnej 2022?
Tchórzliwe ścierwa co tylko kobiety i dzieci potraficie napadać jak jakieś nagroidy, a facetów to tylko jak jest was więcej niż 3 na jednego.

Tfu.

Heliar

2024-04-25, 17:13
JanzDukli napisał/a:

Ło kuźwa!!!
Ile tu się udziela tego rusko- banderowskiego ścierwa z upadliny.
No, przyznać się pedały, które słyszą tu polski, jesteście potomkami Akcji Wisła czy Operacji Specjalnej 2022?
Tchórzliwe ścierwa co tylko kobiety i dzieci potraficie napadać jak jakieś nagroidy, a facetów to tylko jak jest was więcej niż 3 na jednego.
Tfu.



Ja słyszę tu Polski, a jak ty nie rozpoznajesz polskiego, to wypie**alaj na wschód, albo na zachód. Czego was debile teraz w tych szkołach uczą, żeby k***a Polskiego nie rozpoznawać, żebyś ty chociaż matkę od ojca odróżnił.

Banda małoletnich jołopów, co jak widzą w komentarzu Ukr to walą piwa, a nawet nie posłuchają co tam dokładnie mówią. Gimnazja to stracone pokolenia.

Edit: Dla debili, którzy mają kalafiory zamiast uszu i pustkę między nimi

-Mów j***ć gieksa (jep)
- j***ć gieksa (jep)
- Mów
- Aua, aua j***ć, j***ć gieksa
- Mów
- Aua proooszę nie biiijcie
- Dość idziemy
- Ty k***a ....

420710247365

2024-04-25, 17:54
LizTruss napisał/a:

To brzmi jak jakis mix ukrow i polakow. Tak jakby szefem ekipy byl ukr. Jeśli ktoś twierdzi, ze to normalna polszczyzna - proszę o dialog bo nie ch*ja nie move wyłapać... "Mowi waldite" ? Czy co to k***a jest na poczatku



"Mów j***ć giekse" - gieksa to GKS Katowice. Zapewne kibice Ruchu Chorzów go biją.
Oczywiście głupi rusek nie rozumie naszej mowy. Idi suka nah*j, bladź.

dOpieca

2024-04-25, 18:12
zwierzak30 napisał/a:

Wyciągnął bym nóż z kieszeni i pochlastał. Nie zabił.pociął bym jak ścierwo.
Tyle w temacie.



A po całym zajściu wróciłbyś do domu i opie**olił sztange dla swojego chłopaka.

torturant

2024-04-25, 18:57
dOpieca napisał/a:

A po całym zajściu wróciłbyś do domu i opie**olił sztange dla swojego chłopaka.



Dla mnie się to podoba. Podlasie?

vladpalovnick

2024-04-25, 19:38
Heliar napisał/a:

Ja słyszę tu Polski, a jak ty nie rozpoznajesz polskiego, to wypie**alaj na wschód, albo na zachód. Czego was debile teraz w tych szkołach uczą, żeby k***a Polskiego nie rozpoznawać, żebyś ty chociaż matkę od ojca odróżnił.
Banda małoletnich jołopów, co jak widzą w komentarzu Ukr to walą piwa, a nawet nie posłuchają co tam dokładnie mówią. Gimnazja to stracone pokolenia.
Edit: Dla debili, którzy mają kalafiory zamiast uszu i pustkę między nimi
-Mów j***ć gieksa (jep)
- j***ć gieksa (jep)
- Mów
- Aua, aua j***ć, j***ć gieksa
- Mów
- Aua proooszę nie biiijcie
- Dość idziemy
- Ty k***a ....



Ja tam widzę, że ciebie ch*ja nauczyli bo piszesz o języku polskim z dużej litery.

dżonyłojlker

2024-04-25, 20:25
torturant napisał/a:

Dla mnie się to podoba. Podlasie?



Kolana się nie zginali dla jego.

vladpalovnick napisał/a:

Ja tam widzę, że ciebie ch*ja nauczyli bo piszesz o języku polskim z dużej litery.



A ty nie lepsza.

adrianthc

2024-04-25, 22:08
Takie akcje to na porządku dziennym w wielu slaskich miast gdzie panosza się bandy napinaczy z jednego czy drugiego pedalskiego klubu kopaczy. Postawisz nogę tam gdzie nie powinieneś to wpie**ol murowany.

Wombat212

2024-04-25, 23:49
zwierzak30 napisał/a:

Wyciągnął bym nóż z kieszeni i pochlastał. Nie zabił.pociął bym jak ścierwo.
Tyle w temacie.



Zesralbys się a nie nożem bawił

outline

2024-04-25, 23:54
ZiooMall napisał/a:

Takie p*zdy co ryczą i proszą, zamiast stawiać opór, już za samo to powinni wpie**al dostawać. A tak to na nieszczęście spłodzi kolejne , gorsze pokolenie c**y, co później przeobraża się w jakiegoś zjeba genetycznego typu LPG+



k***a, uważajcie mamy tutaj prawdziwego badasa :D Jest pełno filmów z takimi twardymi c**ami jak ty :D Co sp***alaja, jak juz tylko szala się przechyla na ich niekorzyść :D

V.A.L.A.K

2024-04-26, 07:52
RobsoN napisał/a:

No ale to jakiś ukr leje tego Polaka, pomijam tą pedalska kitkę, ale co to k***a ma być ! panoszy się j***ne bydło.



Mi jak ostatnio chciał Ukrainiec syna naj***ć i ten pojął że oprócz wjeby zabierze mu telefon i buty, to wyjął z plecaka zza kanapek automat (ASG) i wypie**olił w niego cały magazynek :D

Aż mi go policja na chatę przywiozła

ProVVe

2024-04-26, 10:58
edek_kotek napisał/a:

Łatwo tak przed kompem kozaczyć, ciekawe jak byś się zachował gdyby cię tłukło 3 gości?



Ja się kilka razy tłukłem sam na 3 czy 5. To Tobie powiem, że male szanse na wygraną ale 1 czy 2 zawsze położyłem. Innymi słowy k***a stawiaj opór. Najgorszy ale jakikolwiek. Nie każdy musi być twardzielem i zmianach cale grupy ludzi. Błaganie jest ch*jowe.

Ps. Też wydaje mi się ze to o kluby chodzi dlatego nagrali

n1ck.ee

2024-04-26, 13:21
barman32 napisał/a:

To w końcu biją ukry, czy nie ukry, bo nie wiadomo jak planować dzisiejszy wieczór?



Chyba styl mieszany