18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedałowy farciarz z brazylii...

Halman • 2024-02-11, 08:55

no nie do wiary....

turor

2024-02-11, 09:02
Ponadnarodowe sp***olenie umysłowe.
Kolejny butloszczoch zdziwiony, że koparka pod wiaduktem nie przeszła :D

Lu...........i2

2024-02-11, 14:43
Linhares, na północ od Espírito Santo, 1.7.24, godz. 21:00

Przyczepa przewożąca koparkę i inną maszynę rozbiła się i zawaliła kładkę dla pieszych na 149 km drogi BR-101.

Rowerzysta, który w chwili wypadku znajdował się na kładce, upadł. Z obrażeniami nóg i głowy trafił do regionalnego szpitala.

W przeciwnym kierunku na chodnik uderzyła także druga przyczepa.

Ciężarówka wiozła ładunek przekraczający dozwoloną wysokość, czyli 5,5 metra. Kierowca przeszedł badanie alkomatem, które wykazało wynik negatywny. Został ukarany grzywną za nadmierne wymiary (pojazd i ładunek), stracił 5 punktów i otrzymał kwotę 195,23 R $. Ładunek zostanie zajęty.

Firma przewozowa Serranalog Transportes LTDA wyraziła ubolewanie z powodu tego zdarzenia. Powiedzieli, że nadal analizują fakty i domagają się wyjaśnień dotyczących tego, co się stało, aby móc podjąć odpowiednie kroki. „Jednakże potwierdzamy nasze zaangażowanie w świadczone usługi oraz to, że pojazdy i kierowcy naszej floty spełniają normy ruchu drogowego i bezpieczeństwa nałożone przez przepisy, dzięki czemu transport sprzętu odbywa się regularnie”.

Firma oświadczyła także, że współczuje miejscowej ludności i poszkodowanemu, któremu już udziela odpowiedniej pomocy. „Zaproponowałem mu lemoniadę” – mówi Roberto Juan, specjalista ds. informacji publicznej, „ale powiedział, że nie, dziękuję. Po prostu dam sobie spokój z tym gównem”.

Halman

2024-02-11, 14:54
Lukiluki2 napisał/a:

stracił 5 punktów i otrzymał kwotę 195,23 R $.



niecałe 200 zł na pewno go jebnie po kieszeni za ten pie**olnik...

smc

2024-02-11, 15:24
Lukiluki2 napisał/a:

„Zaproponowałem mu lemoniadę” – mówi Roberto Juan, specjalista ds. informacji publicznej, „ale powiedział, że nie, dziękuję. Po prostu dam sobie spokój z tym gównem”.




Janusz biznesu...

:lol:

KoniecZartow

2024-02-11, 18:51
To nie jest muzyczka z ''nie do wiary''? :krejzi:

Anonimowyja

2024-02-11, 21:04
KoniecZartow napisał/a:

To nie jest muzyczka z ''nie do wiary''?



Racja, Strefa 11.