18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarze nie chcą być gorsi

~McSadol • 2021-06-28, 08:32
I skutecznie rywalizują z motoc*pkami


NataliaW

2021-06-28, 08:39
Pedalarze są gorsi bo przepisów nie znają i łamią wszystkie możliwe. Dodatkowo nie mają oświetlenia i oc

gelynder1

2021-06-28, 09:06
ale mamusia fajna , tyłeczek prima sort

Cz...........as

2021-06-28, 09:33
gelynder1 napisał/a:

ale mamusia fajna , tyłeczek prima sort



Serio? Zobaczyłeś coś takiego i już?




gelynder1

2021-06-28, 10:15
CzasNaKwas napisał/a:

Serio? Zobaczyłeś coś takiego i już?



ojjjj to ty chyba młodzieńcze życia nie znasz tylko filmiki z redtube i same lalunie wypełnione silikonem ,,, to jest normalna fajna naturalna babeczka ,,,,wyjdz z tego neta i pokarz nam swoją lalunie ,,,,

Ja...........bs

2021-06-28, 11:10
NataliaW napisał/a:

Pedalarze są gorsi bo przepisów nie znają i łamią wszystkie możliwe. Dodatkowo nie mają oświetlenia i oc



Tak wszyscy rowerzyści nie znają kompletnie przepisów i w ch*ju mają swoje bezpieczeństwo. Weź się obudź głupia c**o

Cz...........as

2021-06-28, 11:31
gelynder1 napisał/a:

ojjjj to ty chyba młodzieńcze życia nie znasz tylko filmiki z redtube i same lalunie wypełnione silikonem ,,, to jest normalna fajna naturalna babeczka ,,,,wyjdz z tego neta i pokarz nam swoją lalunie ,,,,



h*ja tam wiesz co znam a co nie. Widzisz niewyraźny zlepek pikseli na monitorze a już oczy dupą zarosły. Wyjdź z tego neta i popatrz na żywe dupki gdzieś na plaży.

panar3

2021-06-28, 11:39
Ech... i ktoś ma teraz problem i koszta pon8esie bo taka k***a pedalarz mu szybę wybił a aucie a OC ni ch*ja bo po co? Lewackie gównomózgi przecież nigdy ich nie zmuszą by OC było obowiązkowe dla każdego... Tylko kierowców ładują... Miałem kiedyś takie zdarzenie: p*zda na czerwonym wjechała mi na przejściu dla pieszych gdy byłem na prawoskręcie. Wypie**oliła mi 2 szyby i urwała lusterko - sama łeb rozbity, ręka złamana i w szpitalu. Koszt moich napraw 1600 plus szarpanie bo wiadomo jak to jest, masz AC ale sprawca był bo policję wezwałem i świadków też miałem ze trzech. Wk***iłem się, sprawa do Sądu, po 3 latach baba ma mi zapłacić zadośćuczynienie 500, grzywnę 500 i koszty sądowe. Morał? W Polin tylko żydy mają sprawiedliwie... i to za Niemca.

PabllosSantoDaSilva

2021-06-28, 13:42
Jacobs napisał/a:

Tak wszyscy rowerzyści nie znają kompletnie przepisów i w ch*ju mają swoje bezpieczeństwo. Weź się obudź głupia c**o



Ona tylko powiela utarte frazesy i myśli, że dzięki temu jest „git” i w pyte. No ale z poziomu kuchni świat jest zapewne inny.

Black Snake

2021-06-28, 15:54
gelynder1 napisał/a:

ale mamusia fajna , tyłeczek prima sort



Jak to k***a płaskodupie lvl max jest... Kręcisz się wokół pruchien, które nie dbają o siebie i na tej podstawie oceniasz...
Fajnej dupy chyba nigdy nie widziałeś. Współczuję...

KamykHC

2021-06-28, 20:13
Jestem rowerzystą i wstyd mi za rowerzystów. Co za k***a głąby j***ne.