18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz z Glovo prezentuje swoje spierdolenie umysłowe

Jesse.Pinkman • 2023-10-28, 19:53
No po prostu k***a debil.

Ganso

2023-10-28, 20:58
Pedalarz do ostrzału, kto za?

Cudak

2023-10-28, 20:59
Pedalarze i piesi stale zachęcani przez przepisy, aby to kto inny z uczestników ruchu drogowego, myślał za nich i mamy co mamy. Ta stara też nie lepsza, głowa w dół i ch*j idzie na pałę. Dwoje debili.

dżonyłojlker

2023-10-28, 21:19
Ganso napisał/a:

Pedalarz do ostrzału, kto za?



100 lat stryczka dla sk***ego syna. Jezdnia tylko dla pieszych!

Wyklęty powstań, ludu ziemi...

Labell

2023-10-28, 21:27
Jeszcze jak głową zaj***ła ;)

smc

2023-10-28, 23:24
Ciepłe bułki same się nie dowiozą...

fux777

2023-10-29, 00:32
I już po prawku. A nie, czekaj......

jkllll485

2023-10-29, 01:32
Debilem to jest ten który wystawił blisko minutowy film z czego akcji to tylko 5 sekund z czego zapętlone.

MisiaXD

2023-10-29, 07:21
Cudak napisał/a:

Pedalarze i piesi stale zachęcani przez przepisy, aby to kto inny z uczestników ruchu drogowego, myślał za nich i mamy co mamy. Ta stara też nie lepsza, głowa w dół i ch*j idzie na pałę. Dwoje debili.



Jak miała zobaczyć rower jak na dwóch pasach stały auta ty pacanie?

Cudak

2023-10-29, 08:27
MisiaXD napisał/a:

Jak miała zobaczyć rower jak na dwóch pasach stały auta ty pacanie?



Jak miała zobaczyć rower? Może nie spuszczać głowy i obserwować drogę będąc na ulicy? Spojrzeć w prawo trzeci pas ruchu dla rowerów? Kurcze nie wiem. Zagięłaś mnie. Naprawdę nie mam pomysłu, za trudne pytanie zadałaś.

feniks777

2023-10-29, 08:30
Cudak napisał/a:

Pedalarze i piesi stale zachęcani przez przepisy, aby to kto inny z uczestników ruchu drogowego, myślał za nich i mamy co mamy. Ta stara też nie lepsza, głowa w dół i ch*j idzie na pałę. Dwoje debili.



jak sie przyjrzysz laska sprawdza czy cos nie jedzie, Zakladam ze roweru nie dojrzala. Wina rowerzysty i nie ma co sie doszukiwac dalej. Btw maja oni jakies ubecpieczenie w sumie powinni. Szczegolnie jak to ich zrodlo utrzymania.

Maniecky

2023-10-29, 08:51
Cudak napisał/a:

Pedalarze i piesi stale zachęcani przez przepisy, aby to kto inny z uczestników ruchu drogowego, myślał za nich i mamy co mamy. Ta stara też nie lepsza, głowa w dół i ch*j idzie na pałę. Dwoje debili.




MysloNcy Janusze kieroFcy na tym forum sa rownie uposledzeni jak ten pedalarz.

Codziennie jestem wyprzedzany na pasach przez takie ameby jak wy, zero wyobrazni badz swiadomosci ze tu trzeba uwazac

...a potem pie**oli taki na sadistic na babcie co ma 80 lat i ledwo moze skrecic leb na boki, ze nie me "wloNczonego myslenia" ....

Cudak

2023-10-29, 11:26
feniks777 napisał/a:

jak sie przyjrzysz laska sprawdza czy cos nie jedzie, Zakladam ze roweru nie dojrzala. Wina rowerzysty i nie ma co sie doszukiwac dalej. Btw maja oni jakies ubecpieczenie w sumie powinni. Szczegolnie jak to ich zrodlo utrzymania.



Laska hmmm.. no dobra ;D Nie no racja, bezdyskusyjnie wina rowerzysty, babcia miała prawo dostrzec. Prawda jest też taka, że oboje mieli wpływ na zdarzenie w takim samym stopniu. Może byli sobie pisani :)