18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz

RobDeMay • 2023-12-12, 13:27
Rozmowa Policjanta ze świadkiem pobicia:
-Widział Pan, że pięciu ludzi bije rowerzystę to dlaczego Pan nie pomógł?
-Myślałem, że pięciu wystarczy

Sztruks

2023-12-12, 13:56
Z reguły nie bawią mnie kawały ale przy tym nawet śmiechłem

Belweder

2023-12-12, 15:20


Brawo, że przepisałeś mema z rana z innej stronki, bo obrazka już zaj***ć nie szło z logiem.

viking19

2023-12-12, 17:10
Belweder napisał/a:

Brawo, że przepisałeś mema z rana z innej stronki, bo obrazka już zaj***ć nie szło z logiem.



aha, czyli filmików z kaotica nie wolno podj***ć, tylko trzeba wziąć telefon w łapę i własnoręcznie zastrzelić sklepikarza, spalić haitańczykiewiczównę, zgwałcić psa, czy co tam se tu jeszcze rano do kawki oglądamy, i tu wrzucić jako własną produkcję..
stary, o co ty żeś się zesrał. xD
a kawał dobry.
k***a! kliknąłem ci piwko, jak to cofnąć??? xDDDDDDDD
Belweder napisał/a:

Jeśli postawię piwo, to wiedz, że zaciął mi się telefon


Trolik1

2023-12-12, 18:42
Nauczcie się rozróżniać pedalarzy od rowerzystów. Bo to dość istotna różnica.

Belweder

2023-12-12, 20:31
viking19 napisał/a:

aha, czyli filmików z kaotica nie wolno podj***ć, tylko trzeba wziąć telefon w łapę i własnoręcznie zastrzelić sklepikarza, spalić haitańczykiewiczównę, zgwałcić psa, czy co tam se tu jeszcze rano do kawki oglądamy, i tu wrzucić jako własną produkcję..
stary, o co ty żeś się zesrał. xD
a kawał dobry.
k***a! kliknąłem ci piwko, jak to cofnąć??? xDDDDDDDD



O to że zaj***ł "kawał" i przepisał go jeszcze na język polski wersja "zajęcia z polskiego". ROWERZYSTA. Rowerzysta a pedalarz to 2 różne zwierzęta, więc kawał nieudany.

lucky78

2023-12-14, 19:55
Niektórzy nie opanowali nawet tak prostej czynności jak jazda na rowerze, dlatego tych, którzy mają większe umiejętności próbują poniżyć, by poczuć się lepiej.