18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz

zwierzak30 • 2020-11-19, 21:07
Debil zj***ł się do niepełnosprawnego o ... ?
No właśnie o co?
Że upośledzony ruchowo korzysta ze szlaku na jakimś rodzaju wózka elektrycznego?
I jeszcze każe mu udowodnić że jest niepełnosprawny? :idzwch*j:


Pralpunkt

2020-11-19, 21:14
Dlatego jak pedalarz zostaje rozj***ny przez auto lub tira robi się cieplutko na sercu

Qunda

2020-11-19, 21:40
Mam kumpla, wózkersa. Spoko gość, dużo mu pomagam z bratem, on też ma swoich znajomych. Nie pytałem w jaki sposób się załatwił, podobno jakieś porażnie, gośc ok. 46 lat. Sam jeżdżę rowerem, ale takiego podejscia pedalarza z filmiku, na tak krętej górskiej drodze, nie wróże mu długiej kariery. Wypie**oli sie, i ta szmata, jego zona bedzie mu papu dawała, i wycierała dupe. Karma to suka. Kolega w pracy ma poj***nego majstra, chyba nizej jak ohp. JEdzie po nich jak debil. I co? Złapany po pijaku, prawko zabrane na rok, pewnie do ponownego zdania. I pewnie z 5000 tysi kary. A jest osobą pazerną, to mocno odczuje.

Payan

2020-11-19, 21:54
Podyskutowaliby dłużej, ale kamerkę zobaczył pedalarz.

Rebeliant

2020-11-19, 22:00
Pedalarz =/= rowerzysta. Motop*zda =/= motocyklista.

Po powyższym wstępie wbiję Wam teraz gwoździa w łeb siekierą: przypuśćmy hipotetycznie, że regulamin tej trasy/ścieżki zjazdowej przewiduje, że jest ona do agresywnej jazdy rowerem typu downhill czy też wyczynowym rowerem MTB i zatrzymywanie się na ścieżce oraz poruszanie się po niej innymi, zwłaszcza wolnymi pojazdami, a także pieszo jest zabronione. Kto ma rację? Czy obaj nie zj***li, czyli para pedalarzy się tam zatrzymała, a skrzywdzony przez los kaleka stwarzał zagrożenie dla tych co mogliby jechać szybko i agresywnie za nim?

Pozostawiam do przemyślenia, satysfakcjonującego rozmyślania życzę.

qbsusus

2020-11-19, 22:36
Rebeliant napisał/a:

Pedalarz =/= rowerzysta. Motop*zda =/- motocyklista.
Po powyższym wstępie wbiję Wam teraz gwoździa w łeb siekierą: przypuśćmy hipotetycznie, że regulamin tej trasy/ścieżki zjazdowej przewiduje, że jest ona do agresywnej jazdy rowerem typu downhill czy też wyczynowym rowerem MTB i zatrzymywanie się na ścieżce oraz poruszanie się po niej innymi, zwłaszcza wolnymi pojazdami, a także pieszo jest zabronione. Kto ma rację? Czy obaj nie zj***li, czyli para pedalarzy się tam zatrzymała, a skrzywdzony przez los kaleka stwarzał zagrożenie dla tych co mogliby jechać szybko i agresywnie za nim?
Pozostawiam do przemyślenia, satysfakcjonującego rozmyślania życzę.



Nie sądzisz chyba że wózkowy wpie**olił się na tor MTB... Tego gwoździa sobie wyciągnij bo jeszcze może CI się głowa przydać kiedyś...

Rebeliant

2020-11-19, 22:40
qbsusus napisał/a:

Nie sądzisz chyba że wózkowy wpie**olił się na tor MTB... Tego gwoździa sobie wyciągnij bo jeszcze może CI się głowa przydać kiedyś...



Wyobraźnię masz na 100% marną, ewentualnie jesteś analfabetą. Gdybym sądził jak piszesz, to bym nie opisał hipotetycznej sytuacji do przemyślenia, w której robi się zwarcie jak myślisz kogo chcesz nie lubić bardziej, bo obaj mogą kogoś wysłać na wózek inwalidzki lub do A.S. Bytom. Dotarło?

Gienek86

2020-11-19, 22:41
Czyli jak dobrze zrozumiałem- biały kalece murzynem

Jebac_pedalarzy

2020-11-19, 22:41
Od dawna wiadomo że pedalarze są najbardziej roszczeniowymi k***iszonami.
Gdy nie było w PL ścieżek rowerowych, to darli p*zdy żeby je wybudować bo oni boją się uczestniczyć w ruchu drogowym.
Gdy wybudowano ścieżki rowerowe to te debile i tak z nich nie korzystają prawidłowo i zapie**alają ulicą.
Szkoda nerwów, ale każdego takiego cwe*a powinna dopaść ręka sprawiedliwości.

Misiek_KRK

2020-11-19, 22:43
Qunda napisał/a:

... I pewnie z 5000 tysi kary. A jest osobą pazerną, to mocno odczuje.



A Ty jesteś typową zazdrosną parówką, która nie umie poprawnie zapisać kwoty 5 tys. zł.
Jak szef to od razu pazerny, skąpy, złodziej. Jak byś się uczył to byłbyś szefem a nie robolem.
I ch*j mnie obchodzi co reszta robili o mnie myśli.

NataliaW

2020-11-19, 23:42
Rowerzysta nie używa mózgu, cóż w tym dziwnego? Norma na drogach, jak widać i na sciezkach

farcz88

2020-11-19, 23:55
Misiek_KRK napisał/a:

A Ty jesteś typową zazdrosną parówką, która nie umie poprawnie zapisać kwoty 5 tys. zł.
Jak szef to od razu pazerny, skąpy, złodziej. Jak byś się uczył to byłbyś szefem a nie robolem.
I ch*j mnie obchodzi co reszta robili o mnie myśli.



Kolega dał przykład tylko nie wspomniał ze każdy szef wiec nie spinaj się grubasku to ze ciebie za k***a parówę podwładni w robocie maja to twój problem .
A swoja droga o złodziejstwie nie wspomniał , idąc tym tropem wiemy co o tobie myślą ludzie na podkrakowskich wsiach byznesmanie

daminoday

2020-11-20, 00:14
Ty rebeliant ty szmaciarzu sie nie odzywaj wiecej

ZiooMall

2020-11-20, 00:21
"Debil zj***ł się do niepełnosprawnego o ... ?"

O łamanie zasad tego parku ? Głuchy czy nie znasz angielskiego? Doucz się dziecko a później wracaj na strony dla dorosłych ;D

Poza tym kaleka z filmiku nie bez powodu się znalazła na wózku, a teraz łamie kolejne zasady żeby chyba połamać sobie teraz ręce a przy okazji stworzyć zagrożenie dla innych, motop*zdeczki tez tak mają? Wiemy że tu jakieś są, niech się ujawnią ;D Jak rozpie**oli wam nogi to dalej wam mało?

Rebeliant

2020-11-20, 00:30
daminoday napisał/a:

Ty rebeliant ty szmaciarzu sie nie odzywaj wiecej



Dobrze.