18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Driver19cm

2020-06-24, 13:31
Gość w 00:57 otrzymuje nagrodę mistrza drugiego planu.... Flanelowa koszula w kratę, delikatnie zamroczony alkoholem, chwiejnym krokiem, podąża twardo do przodu :shock: :shock: :shock: :shock:

swampman

2020-06-24, 13:33
w sumie to 2 glupki. 1 wiadomo a 2 nadusil jakby w wyscigu jechal :lol:

Halman

2020-06-24, 13:33
obowiązkowa karta rowerowa i ubezpieczenie.. i skończy sie beztroskie pedałowanie chodnik, przejście, ulica jak leci...

ejdzbikej

2020-06-24, 13:54
Ja pie**ole, po tytule byłem pewien ze koles z merca bedzie sp***alal, jestem srodze zaskoczony przebiegiem tej sytuacji :D

Seelk

2020-06-24, 14:07
Czemu jest zielone dla samochodów a ten tramwaj sobie przejeżdża ?

JMWagner

2020-06-24, 14:10
Jedno z głupszych skrzyżowań w Szczecinie kolesiowi z mera nie nie dziwie ale pedalarzowi się należało po światłach widać że na czerwonym wjechał

Zi...........in

2020-06-24, 14:19
swampman napisał/a:

w sumie to 2 glupki. 1 wiadomo a 2 nadusil jakby w wyscigu jechal



1 wiadomo a drugi ty. Miał prawo i ch*j. Jechał tym mesiem na czerwonym? Nie. Jechał nieprzepisowo? Nie. Widać że reszta samochodów wychamowała bo zauważyli głupka nr. 1. Kierowca mercedesa nie zauważył ruszył i pedalarz ma kuku.

KrystekKrystek

2020-06-24, 14:25
Zigrin napisał/a:

1 wiadomo a drugi ty. Miał prawo i ch*j. Jechał tym mesiem na czerwonym? Nie. Jechał nieprzepisowo? Nie. Widać że reszta samochodów wychamowała bo zauważyli głupka nr. 1. Kierowca mercedesa nie zauważył ruszył i pedalarz ma kuku.




I jest trzeci głupek, bo niby posługuje się językiem polskim, ale nie zna głupek ortografii. Cham, hamować, ch*j!

swampman

2020-06-24, 14:44
Zigrin napisał/a:

1 wiadomo a drugi ty. Miał prawo i ch*j. Jechał tym mesiem na czerwonym? Nie. Jechał nieprzepisowo? Nie. Widać że reszta samochodów wychamowała bo zauważyli głupka nr. 1. Kierowca mercedesa nie zauważył ruszył i pedalarz ma kuku.



a czy ja napialem ze nie moze? :lol: pytam tylko po co :lol:
to ze cos mozesz robic baranie to nie znaczy ze musisz. niestety tak samo jest z ortografia :lol:
mozesz ale nie musisz jej znac, tylko ze jak nie znasz wygladasz jak debil...

Zi...........in

2020-06-24, 15:12
swampman napisał/a:

a czy ja napialem ze nie moze? pytam tylko po co
to ze cos mozesz robic baranie to nie znaczy ze musisz. niestety tak samo jest z ortografia
mozesz ale nie musisz jej znac, tylko ze jak nie znasz wygladasz jak debil...



Sprawdź ortografię w swoim komentarzu...

:lol:

Jak wyglądasz? Tak jak już pisałem w pierwszym komentarzu to z numeracją głupków nic się nie zmienia, tylko nr. 2 jest większy a kierowca mercedesa zrobił to co zrobił bo mógł a prawo na to zezwalało. Mogłeś, ale nie musiałeś się odzywać.

pro_avenger

2020-06-24, 15:26
powinien dostać sądowy zakaz jeżdżenia na rowerze i hulajnodze.

silas78

2020-06-24, 15:40
~Halman napisał/a:

obowiązkowa karta rowerowa i ubezpieczenie.. i skończy sie beztroskie pedałowanie chodnik, przejście, ulica jak leci...



myślę, że zwolenników chomąta jest jakieś z 45% społeczeństwa...
pytanie, czy toto powinno mieć prawa wyborcze ?!!

Astilo

2020-06-24, 17:08
Seelk napisał/a:

Czemu jest zielone dla samochodów a ten tramwaj sobie przejeżdża ?



Tramwaj tam też ma zielone na jazdę wprost, a skręcając tu ustępuje. Na lewym merc stał, prawy pusty to sobie przejechał,

Elektro-Mech

2020-06-24, 17:10
Seelk napisał/a:

Czemu jest zielone dla samochodów a ten tramwaj sobie przejeżdża ?



Bo takie zielone, to zielone kolizyjne, tj. możesz se jechać, ale masz paczeć na lewo i prawo, czy np. piesi/rowerzyści nie mają zielonego na pasach, albo tramwaj czy się nie gramoli przez trowisko, jak tak, to ustępujesz. Bezkolizyjne jest S-3, czyli zielona strzałeczka (ale nie taka mała koło S-1, tj. skręt warunkowy, wtedy to się nazywa sygnalizator S-2, btw.), wtedy jedziesz z zamkniętymi oczyma nawet i ch*j cię obchodzi (z przymrużeniem oka napisane, panie władzo), hehe.

Namierzyłem skrzyżowanie z nagrania: ul. Bolesława Krzywoustego, miejsce obok przystanku tramwajowego "Plac Kościuszki 51", dojazd od strony zachodniej. Zarówno tramwaj, jak i samochód mają pierwszeństwo i niby wydaje się, że motorniczy ma użyć zasady prawej ręki, ale gówno prawda, bo jest ustęp od tej zasady, który zwalnia pojazdy szynowe. Tak więc nie ustąpisz: kończysz jako mielonka pod wózkiem tocznym Konstala czy innego Pedalalala.

(zesrałem się, pozdrawiam)