18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pedalarz i dzieciak

aras_pl • 2020-12-30, 17:52
Sk***iel


Nyrewesa

2020-12-30, 17:54
Ojciec chyba go szybka kara spotkała

Znawca_Cipek

2020-12-30, 17:56
Ostatni raz mialem tak mieszane uczucia, jak moja bąka przy minecie puscila z rozkoszy.

dżonyłojlker

2020-12-30, 18:16
Wśród bandy j***nych pedałów jeżdżących na kolarzówkach, o dziwo znalazł się jednak jeden porządny człowiek :piwo:

pro_avenger

2020-12-30, 18:23
Wydało się, halman który zbiera na motor. :mrgreen:

Znawca_Cipek napisał/a:

Ostatni raz mialem tak mieszane uczucia, jak moja bąka przy minecie puscila z rozkoszy.



c*pką czy dupką?

Rebeliant

2020-12-30, 18:24
To raczej nie była ścieżka rowerowa, a wnioskuję to po ławeczce w kadrze. Jeśli mają tam podobne przepisy jak u nas, to pedalarz jest zwyczajnym sk***ysynem mającym w dupie wszystkich ludzi, bo jak masz w dupie prawo o ruchu drogowym, to jesteś j***nym egoistą do utylizacji.

nwonigers

2020-12-30, 18:39
ch*j tam. mam niedosyt. gdzie dalsza czesc filmu?

dennissliwa

2020-12-30, 18:56
Rebeliant napisał/a:

To raczej nie była ścieżka rowerowa, a wnioskuję to po ławeczce w kadrze. Jeśli mają tam podobne przepisy jak u nas, to pedalarz jest zwyczajnym sk***ysynem mającym w dupie wszystkich ludzi, bo jak masz w dupie prawo o ruchu drogowym, to jesteś j***nym egoistą do utylizacji.



Widze chciałes być psem ale coś w życiu nie wyszło :D

ququa

2020-12-30, 18:58
Rebeliant napisał/a:

To raczej nie była ścieżka rowerowa, a wnioskuję to po ławeczce w kadrze. Jeśli mają tam podobne przepisy jak u nas, to pedalarz jest zwyczajnym sk***ysynem mającym w dupie wszystkich ludzi, bo jak masz w dupie prawo o ruchu drogowym, to jesteś j***nym egoistą do utylizacji.





Wydaje mi sie że to są sanki (które ciągnie nagrywajacy typ),a nie ławeczka

cyklista chyba uzywał jakiegos sygnału dz**kowego

Kriski

2020-12-30, 19:06
Belgia, park Baraque Michel w Jalhay, pedalarze tak samo zj***ni jak na całym świecie.

Sajlenthill

2020-12-30, 19:13
pro_avenger napisał/a:

Wydało się, halman który zbiera na motor.
c*pką czy dupką?



ku*asem, ku*asem puściła

Rebeliant

2020-12-30, 19:24
ququa napisał/a:

Wydaje mi sie że to są sanki (które ciągnie nagrywajacy typ),a nie ławeczka
cyklista chyba uzywał jakiegos sygnału dz**kowego



Po kolejnym odtworzeniu i na pełnym ekranie zobaczyłem te sanki. Dzięki! :)

Pozostawię zatem pytanie: czy to jest ścieżka rowerowa? Bo to zmienia pierwszeństwo i jeśli to pedalarz jest na prawie, to szkoda, że nie odj***ł dziecka, bo geny tej rodziny są w takim razie do utylizacji, a nie geny rodziny pedalarza.

Rozyk00

2020-12-30, 20:05
dobrze chlop zrobil, po ch*j gowniak stoi na srodku chodnika jak swieta krowa.

chysek_litrusek

2020-12-30, 20:08
Jak napisał kolega Kriski, rzecz się działa w Belgii. Za tym ku*asem wysłano list gończy, ale sam się zgłosił na policję i pie**olił coś, że niechcący wsadził kolano dziecku w plecy. Kij mu w szprychy