18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Pedał albo hipster w tramwaju

FreeHouse • 2013-11-29, 13:38
Historyjki na pewno wcześniej nie było, bo to osobista obserwacja z dzisiaj. :D

Podczas podróży tramwajem zauważyłem dziwne zjawisko. Otóż na jednym z miejsc siedział pedał albo hipster, ch*j go tam wie. Tradycyjnie: glany HD, obcisłe czarne rurki podwinięte do kolan, wysokie czarne skarpetki wychodzące ponad buty, obcisła i za krótka czarna kurtka z plastiku imitującego skórę, pod spodem czerwona koszula w kratkę zapięta na ostatni guzik, czarna czapeczka umiejscowiona na czubku głowy (tak że przed zimnem nie ochraniała nic), białe wielkie okulary (co dziwnego nie były to Raybany), noga na nogę, jedna dłoń na kolanie a w drugiej obowiązkowo Iphone. A! Zapomniałbym... W nosie oczywiście kolczyk, taki jak krowy mają. Myślę sobie pedał jakiś na bank.

Ale co najważniejsze. Na twarzy miał dwa ogromne siniaki, rozciętą brew i wargi, podbite oko i rozbite jedno szkiełko w okularach. Wyglądał jak po naprawdę solidnym wpie**olu. I teraz przyznać się sadole, kto jest z Poznania i tępi hipsteriadę? :D

kawałchuja88

2013-11-29, 13:46
Jak hipster to i pedał.
Tak czy siak za swoje pedalskie grzechy odprawiona została mu pokuta.
Pewnie jeszcze nie jeden raz w swoim życiu taką pokutę on przeżyje :D

cl...........er

2013-11-29, 14:24
Ja jestę z Poznania i tępię pedałów. :mrgreen:

bz...........ue

2013-11-29, 14:38
Nie ja, słowo. ;)

FreeHouse

2013-11-29, 14:42
Metatron022 napisał/a:

Co to są "Raybany" ? :O



To te takie hipsterskie oprawki okularów, ale nie mam bladego pojęcia czy dobrze napisałem :D

MGC

2013-11-29, 15:00
czyli jak ktoś na co dzień wychyla się z Twojej skali mody, nie nosi bluzy JP, Prosto i kaptura na głowie to od razu w Twoim mniemaniu jest pedałem i hipsterem? Moda, ubiór jest pojęciem względnym i każdy ma prawo nosić to co chce. Ten koleś z tramwaju równie dobrze może wstawić się w obronie kogoś słabszego i dlatego był tak poobijany...

Kuriki

2013-11-29, 15:55
I się k***a niektórzy dziwią, że ludzie noszą przy sobie broń, a wieczorami z domu nie wychodzą. Każdemu prymitywowi, który napie**ala i żywi nienawiść do innych tylko dlatego, że wyglądają inaczej niż on, życzę żeby taki- w mniemaniu chama- "odmieniec" miał pistolet i w trakcie napaści strzelił w durny prostacki łeb.

FreeHouse napisał/a:

I teraz przyznać się sadole, kto jest z Poznania i tępi hipsteriadę?


Takie zachowanie- typu "tępienie hipsteriady"- nie świadczy o byciu sadolem. To świadczy o kiepskiej kondycji intelektualnej i problemach emocjonalnych. :emo:

mare30ks

2013-11-29, 16:21
o kuwa, od kiedy hipsterzy chodza w glanach?

Inoquez

2013-11-29, 16:25
ja myślałem ze tylko hipsterzy k***a "podróżują" tramwajem

marna

2013-11-29, 16:35
clubber napisał/a:

Ja jestę z Poznania i tępię pedałów. :mrgreen:



z
poznania mówisz? :->

pewnie w weekendy chodzisz po Sw Marcinie i wyciągasz homoseksualistów z klubów im przyjaznym, których tam pełno z resztą..

cl...........er

2013-11-29, 16:56
OJ, marna, dobrze wiesz, że tam ochrona robi selekcję - jak stamtąd wychodzą, to dopiero zaczyna się łapanka :mrgreen:

marna

2013-11-29, 17:12
clubber napisał/a:

OJ, marna, dobrze wiesz, że tam ochrona robi selekcję



oj chyba aż tak dobrze nie wiem jak Ty :amused: nie bywam w takich miejscach 8-)

go...........ek

2013-11-29, 20:07
dobrze się mu zdążyłeś przyjrzeć ;-)

jeszcze coś dodam. Jak by każdy pchał na tą stronę opisy to co dzisiaj zobaczył to by k***a tu był jakiś pie**olony blog.

pEndu

2013-11-29, 20:11
I co my teraz mamy o tobie sądzić jak się tak uważnie hipsterom/pedałom przyglądasz? :D