18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pechowy dzień kierowcy pickupa

~_Yarko_ • 2023-06-20, 16:41
Nigdy nie lubił poniedziałków.


PabloSkills

2023-06-20, 16:55
O ja pitole... Wszedł w niego jak nóż w masło. Ament.

eMCeONe

2023-06-20, 18:34
I dobrze.. kolejny puszkarz wyeliminowany

PentagramOdDiabła

2023-06-20, 19:10
Ten z pickupa przeżył?! .. a tak serio to tam ładna mielonka musiala być.

OliverSucks

2023-06-20, 19:33
Ja tego k***a nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci k***a ludzie z 3 świata wypie**alają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?

damianek222

2023-06-20, 20:16
OliverSucks napisał/a:

Ja tego k***a nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci k***a ludzie z 3 świata wypie**alają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?



najpierw trzeba miec te hamulce

slupczanin

2023-06-20, 20:17
OliverSucks napisał/a:

Ja tego k***a nie rozumiem, przecież ciężarówki mają hamulce pneumatyczne, w przypadku jakiejkolwiek awarii systemu hamulce się zaciskają i gwałtownie zatrzymują pojazd. Czy ci k***a ludzie z 3 świata wypie**alają całą pneumatykę i instalują system hamowania z Flinstonów?



Gdy się skończyła okładzina na klockach/szczękach hamulcowych to żadna pneumatyka, hydraulika nie pomoże, lub zaolejone tarcze albo wszystko naraz.
Jak mówi legenda "hamulce zostały na bazie"

Antyrion

2023-06-20, 21:14
To jest w Tajlandii na wyspie Phuket, tam jest zajebiście mocny z górki zjazd i na sto procent hamulce nie wyrobiły.

TomaszBukowski

2023-06-21, 00:02
Zjawisko tzw fading. Przegrzane klocki tracą jakąkolwiek skuteczność hamowania.