18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pechowe cofanie

phrontch • 2021-02-06, 22:09
Jak oni mogli tego nie zauważyć?




RYHOO

2021-02-06, 22:17
No i ch*j - będzie mandat zarysowanie lakieru no i przewrócenie pachołków

Erqti

2021-02-06, 22:24
zapewne ogólny hałas, pie**olenie między sobą o szopenie ale przede wszystkim wisienka - "ho zobacz co dostałem od zioma na łatcapa" wlepione gały w ekranik w momencie jak pękały żebra

Rozjebie

2021-02-06, 22:51
No bo to miejsce załadunkowe przy jakimś dużym zakładzie, a w takich miejscach ogólny poziom IQ rzadko przekracza 40.

zwierzak30

2021-02-06, 22:56
Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpie**alać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.

Rozjebie napisał/a:

No bo to miejsce załadunkowe przy jakimś dużym zakładzie, a w takich miejscach ogólny poziom IQ rzadko przekracza 40.



Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapie**ala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.

KoniecZartow

2021-02-06, 23:19
zwierzak30 napisał/a:

Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpie**alać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.
Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapie**ala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.



Nie mów, że uraził Twoje uczucia. Tak dzielnego magazyniera? :krejzi: jak mówi księga ulicy, kto ch*jowo stawia kropki i spacje, ten dostaje ch*ja do dupy, a nie kolacje. Także idź głosić mądrości w tyrce.

PS. u was też śmieją się z ludzi po szkołach?

Pawehan

2021-02-06, 23:20
Co on k***a głuchy? Przecież ten sygnał cofania napie**ala strasznie. To będzie fejk ,bo akurat ciężarówka jechała i gówno widać

chorym

2021-02-07, 00:04
KoniecZartow napisał/a:

Nie mów, że uraził Twoje uczucia. Tak dzielnego magazyniera? jak mówi księga ulicy, kto ch*jowo stawia kropki i spacje, ten dostaje ch*ja do dupy, a nie kolacje. Także idź głosić mądrości w tyrce.
PS. u was też śmieją się z ludzi po szkołach?



Księga ulicy mówi jasno, kto zgrywa kozaka w internecie, temu kanapki kradli i bili w toalecie

Rozjebie

2021-02-07, 00:15
zwierzak30 napisał/a:

Pracując w takim miejscu.W takich warunkach.Po pewnym czasie zaczyna wpie**alać cię rutyna.
A taki właśnie jest jej efekt.
Powiedział ten co stoi w tym zakładzie na linii,i zapie**ala za najniższą krajową przez agencję.
Inteligent w dupę lepszy.



Magazynowy skrzat się oburzył xD

brylant1412

2021-02-07, 07:14
zawsze powtarzam kierowcy tirów to p*zdy mam kolegę to wiem

KrystekKrystek

2021-02-07, 07:44
brylant1412 napisał/a:

zawsze powtarzam kierowcy tirów to p*zdy mam kolegę to wiem



Nie mierz wszystkich swoją miarą.
Yyyy, ten no... weź się nie wysilaj, pracuje w innym zawodzie

kaelem

2021-02-07, 08:49
Erqti napisał/a:

zapewne ogólny hałas, pie**olenie między sobą o szopenie ale przede wszystkim wisienka - "ho zobacz co dostałem od zioma na łatcapa" wlepione gały w ekranik w momencie jak pękały żebra



Mama wie, że ćpiesz?

Kutasiarz

2021-02-07, 09:05
Oglądali akurat filmik na sadolu, jak dwóch dzbanów ogląda filmik na sadolu i nie słyszy cofającej ciężarówki. Takie zapętlenie rzeczywistości.

DiKej

2021-02-07, 11:19
k***a jak można tak nie odpowiedzialnie jeździć... Przecież było k***a widać że filmik na sadola się nagrywa to debil jeden z drugim przed kamerą przejechać musi, i jeszcze k***a się zatrzyma bo sam k***a chce wystąpić... WYpie**alAJ SIĘ ZAJEBAĆ NA WŁASNYM FILMIE!!!

Zbysław

2021-02-07, 12:18
Te białe j***ny busy