18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pechowa piesza para

~_Yarko_ • 2024-03-14, 21:33
Niby przepuszczeni ...


Toperson1

2024-03-14, 21:42
Ofiary bezsensownych przejść dla pieszych. W Polsce mamy to samo.

mamurra

2024-03-14, 22:26
Rosja? No, to pechowa, rzeczywiście. Od urodzenia.

vladok

2024-03-14, 23:40
Ustąp pieszemu - kacap stajl :-P

KosmatyHui

2024-03-14, 23:58
vladok napisał/a:

Ustąp pieszemu - kacap stajl



Tak, ziomek z ciezarowki powinien isc do paki, za podrzeganie do samobojstwa;) Widzieli ze zapie**ala, widzieli ze snieg. U nas bydlo tez sie wpie**ala, czesto metr przed maska.

majeńka

2024-03-15, 00:26
Jest przejście dla pieszych, są chyba i światła (tak mi to wygląda na skraju kadru), nie ma mocnych aby kacap bez czerwonego stanął, tak więc w normalnym kraju piesi nie popełniliby żadnego błędu.

Ale tam nie ma ludzi, są kacapi.

KosmatyHui

2024-03-15, 01:35
majeńka napisał/a:

Jest przejście dla pieszych, są chyba i światła (tak mi to wygląda na skraju kadru), nie ma mocnych aby kacap bez czerwonego stanął, tak więc w normalnym kraju piesi nie popełniliby żadnego błędu.
Ale tam nie ma ludzi, są kacapi.



Raz, ze to nie jest normalny kraj.. tylko kacapia.. dwa u nas tez nie ma świateł tam, gdzie logika nakazywalaby by byly. Tu tez ich napewno nie ma. Zobacz jak zachowuje sie ciezarowka i nie widac dodatkowych slupow. I w normalnych krajach nie wpuszcza sie pieszych, tylko sie jedzie. Co innego jesli pieszy jest juz na przejsciu.. ale w polsce zawsze z logika na bakier i chcielibyscie by pociagi zatrzymywaly sie przed samochodami.

twojstarywsamychgaciach

2024-03-15, 10:40
Przez ten znak przejścia dla pieszych to wygląda, jakby na chodniku ich jebnął, ale to r0sja, wszystko jest możliwe.

Pawehan

2024-03-15, 12:39
Zginąć pod kołami łady