18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pchlarze pod stół

Icecurser • 2020-12-31, 18:08
Zdjęcie zaj***ne z fejsa, nawet mnie rozbawiło

mariusz3pl

2021-01-01, 01:59
W latach 90-tych po ,,odpuście'' poszedłem do kolegi który mieszkał kilka domów za moimi dziadkami na wsi. Miał psa na łańcuchu duży czarny, podszedłem i strzeliłem z korkowca... może metr od zasięgu łańcucha........... myślałem że łańcuch nie wytrzyma jak wyskoczył do mnie.
Niektóre psy się nie boją.

StereoTyp

2021-01-01, 02:10
Mam psa myśliwskiego JRT i mimo tego boi się wystrzałów.
Ale trudno, w sylwestra puszczam mu jakąś muzykę relaksacyjną dla psów, zasłaniam okna i tak od 5 lat dajemy radę.
To tylko kwestia przyzwyczajenia do tego, że Polacy odwalają tą coroczną dziecinade z waleniem gruchy do kolorków na niebie.

Adae

2021-01-01, 04:25
StereoTyp napisał/a:

Mam psa myśliwskiego JRT i mimo tego boi się wystrzałów.
Ale trudno, w sylwestra puszczam mu jakąś muzykę relaksacyjną dla psów, zasłaniam okna i tak od 5 lat dajemy radę.
To tylko kwestia przyzwyczajenia do tego, że Polacy odwalają tą coroczną dziecinade z waleniem gruchy do kolorków na niebie.



Dobrze, ze nie napisales calej rasy, bo wybrechtali by Cie jeszcze ludzie ktorzy nie kojarza. Pies mysliwski bo potrafi naszczekac na szczura, a co odwazniejszy model stoczyc z tymze szczurem pojedynek na smierc i zycie. Boja sie petard, jazdy samochodem, wiekszych o glowe psow, jezy, zab, wody, jedzenia.

Gowno a nie pies. Sa slodkie i zabawne przez pierwsze 5 lat zycia, dla ludzi, ktorzy chca jorka czy chiłałe, ale chca byc bardziej oryginalni, wiec kupuja takiego samego psa jak miliard julek myslacych podobnie.

yoyobart

2021-01-01, 11:47
miałem pieseła..... i ch*j tyle w komentarzu

StereoTyp

2021-01-27, 14:40
Adae napisał/a:

Dobrze, ze nie napisales calej rasy, bo wybrechtali by Cie jeszcze ludzie ktorzy nie kojarza. Pies mysliwski bo potrafi naszczekac na szczura, a co odwazniejszy model stoczyc z tymze szczurem pojedynek na smierc i zycie. Boja sie petard, jazdy samochodem, wiekszych o glowe psow, jezy, zab, wody, jedzenia.
Gowno a nie pies. Sa slodkie i zabawne przez pierwsze 5 lat zycia, dla ludzi, ktorzy chca jorka czy chiłałe, ale chca byc bardziej oryginalni, wiec kupuja takiego samego psa jak miliard julek myslacych podobnie.



O rany, ale się zesrałeś. Ty masz pewnie jedynego najprawdziwszego psa i ch*j :)
Jebie mnie Twoja opinia chłopcze