18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PC vs MAC

~Velture • 2017-10-27, 06:50
Gość latami porównywał PC do MACów i doszedł do pewnej konkluzji. :amused:


Al...........go

2017-10-28, 12:51

ho...........zo

2017-10-28, 13:45
Rzeczywiście stary filmik, ale za Filthy Franka piwo musi być, no nie ma innego wyjścia.

dziobak90

2017-10-28, 14:03
Za Filthy Frank, filar internetów ZAWSZE piwko.

Magnic

2017-10-28, 14:21
Filthy Frank to takie kolejne gówno wyplute przez internety. ch*j wie na cokolwiek, ale pie**oli dalej. Najlepsze jest to, że tacy jak on mu przyklaskują, bo też gówno wiedzą i są kompletnie tego nieświadomi.

trebeter

2017-10-28, 14:35
gdzie tu k***a są minusy

ho...........zo

2017-10-28, 16:28
Magnic napisał/a:

Filthy Frank to takie kolejne gówno wyplute przez internety. ch*j wie na cokolwiek, ale pie**oli dalej. Najlepsze jest to, że tacy jak on mu przyklaskują, bo też gówno wiedzą i są kompletnie tego nieświadomi.


Oho, mamy tu poważnego człowieka. Pewnie jedyna rozrywka na poziomie szlachetnego Pana to oglądanie posiedzeń Sejmu wraz z żoną Janiną, jedząc przegrzebki i popijając miętowym sznapsem.

Szpilant

2017-10-28, 16:50
Magnic napisał/a:

Filthy Frank to takie kolejne gówno wyplute przez internety. ch*j wie na cokolwiek, ale pie**oli dalej. Najlepsze jest to, że tacy jak on mu przyklaskują, bo też gówno wiedzą i są kompletnie tego nieświadomi.



It's Filthy Frank motherfucker

Templariusz Mariusz

2017-10-28, 18:49
@Magnic Bierzesz te filmiki na poważnie? Ile ty masz IQ, 50?

Magnic

2017-10-29, 19:45
hoszo napisał/a:


Oho, mamy tu poważnego człowieka. Pewnie jedyna rozrywka na poziomie szlachetnego Pana to oglądanie posiedzeń Sejmu wraz z żoną Janiną, jedząc przegrzebki i popijając miętowym sznapsem.



Taa... jest taka mała kwestia. Jest różnica pomiędzy kompletnym debilizmem, a czymś zabawnym. On jest kretynem, on marnuje tlen.


Templariusz Mariusz napisał/a:

@Magnic Bierzesz te filmiki na poważnie? Ile ty masz IQ, 50?



Przykro mi widzieć, że gówno w życiu widziałeś i nie masz pojęcia jak wiele ludzi mówi takie rzeczy na poważnie. Jeszcze bardziej rozpie**ala mnie fakt, że z miejsca bierzesz to za dowcip, bo nie jesteś w stanie wyobrazić sobie istnienia alternatywy. Frank jest kretynem, udowodnił to nie raz. Jedyne czym on jest źródłem do memów, bo wiedzy w nim tyle co w kałuży.