18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patrzałka wypłynęła

~Sunday • 2022-01-24, 18:37

Wystarczył jeden celny.

Arathnmor

2022-01-24, 23:01
GandalfTheGrey napisał/a:

Łuk brwiowy.. będzie krwawić jak wieprz



Bądź sama powieka, zaskakująco obficie może krwawić.


dżonyłojlker

2022-01-24, 23:21
xXx5226 napisał/a:

Napisał typ co kobiety nigdy nie miał.



No no, już się tam czasem nie posraj, miłośniku grubych pasztetów.

I nie pie**ol głupot, że nigdy kobiety nie miałem. No może i nie miałem, ale jak byłem młody, to miałem przez jakiś czas dziewczynę. Kiedyś jak wypiła dwa piwka, to udało mi się ją namówić, żeby pozwoliła mi pocałować jej cycuszki, to było super.

swiezak22

2022-01-24, 23:33
Daje piwo I pamiętaj- za mudzina nie podpie**alam

Andrzejas

2022-01-25, 00:20
Krakus36 napisał/a:

Murzyni ... murzyny maja wyj***ne na konsekwencje oni nigdy nie myśląco będzie później, DLATEGO z murzynami z daleka bo nigdy nie wiesz co im odpie**oli zj***ny mózg małpy... Ależ mnie wk***iła okaleczyć dziewczynę za nic i sp***ala ... jeszcze ta na kolanach .... zapie**olił bym takiego śmiecia społecznego ... MOIM ZDANIEM to wszystko pisze bo tu jeszcze jakiś konfident mnie podpie**oli za rasizm przemoc itp. ;P



Piwo, kolego! Nie bój się. Biorę to na siebie: j***ć smoluchów! Rasizm jest tylko po ich stronie i tylko oni go napędzają. Sami nazywają siebie murzynami twierdząc, że takie określenie ich obraża, więc sami siebie obrażają. Zdania nie zmienię i się go nie wstydzę, jak murzyn swojej skasztaniałej mordy. Chcą się stygmatyzować przez kolejne dziesięciolecia? Nie ma sprawy! W takim razie ja dalej jestem białasem a oni murzynami.

encoder178

2022-01-25, 05:49
Andrzejas napisał/a:

Piwo, kolego! Nie bój się. Biorę to na siebie: j***ć smoluchów! Rasizm jest tylko po ich stronie i tylko oni go napędzają. Sami nazywają siebie murzynami twierdząc, że takie określenie ich obraża, więc sami siebie obrażają. Zdania nie zmienię i się go nie wstydzę, jak murzyn swojej skasztaniałej mordy. Chcą się stygmatyzować przez kolejne dziesięciolecia? Nie ma sprawy! W takim razie ja dalej jestem białasem a oni murzynami.



kiedyś, gdy braknie węgla, to i smoła nada się do pieca. j***ne małpy

Ca...........on

2022-01-25, 11:32
j***na rasistka...

sebix3

2022-01-25, 13:43
może jej to oko włożyli z powrotem?

xXx5226

2022-01-25, 18:37
parekselans napisał/a:

No no, już się tam czasem nie posraj, miłośniku grubych pasztetów.
I nie pie**ol głupot, że nigdy kobiety nie miałem. No może i nie miałem, ale jak byłem młody, to miałem przez jakiś czas dziewczynę. Kiedyś jak wypiła dwa piwka, to udało mi się ją namówić, żeby pozwoliła mi pocałować jej cycuszki, to było super.



Żałosny jesteś.