18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patriotyzm

Seron27 • 2014-03-22, 12:31
Ostatnio w mediach często jest poruszany temat oddawania życia za Ojczyznę. Wczoraj znany i nielubiany polityk zamieścił wyniki takich ankiet oraz swoje "przeniemyślenia" na ten temat:



O dziwo prawie trafił w sedno, ale nie potrafił z tego wyciągnąć wniosków.
Oczywiście to pytanie jest z góry błędne - nikt nie chce umierać - sedno sprawy jest zupełnie inne i pięknie to podsumowuje Generał Patton:

Cytat:

"Na wojnie nie chodzi o to abyś zginął za Ojczyznę, tylko o to aby inny sk***ysyn zginął za swoją"



A czy Ty zabijesz Ruska jak przyjdzie nam "pomagać" ?

papryka244

2014-03-22, 17:40
Za co ja mam k***a oddawać życie? Za co mam k***a ginąć?
Jestem j***nym murzynem w europie.
Polsce nie ma już praktycznie nic co jest polskie.
Stocznie sprzedane , gaz sprzedany , autostrady pod kontrolą prywatnych spółek.
Praktycznie wszystko co się dało sprzedane i sprywatyzowane.
Wszechobecna korupcja i kolesiostwo.
Mam iść ginąć za niedorobów i komuchów z rządu?
Nasi przodkowie owszem oddawali życie ale za Polskę która była by polska.
Nie wiem czy jesteście świadomi tego ,że już nic nie da się zrobić z burdelem w Polsce.

Ol...........up

2014-03-22, 17:53
A że niby gdyby był sondaż, "Czy będziesz walczył za Polskę?" to wynik byłby lepszy? Polacy są naiwnym narodem, ale ostatnimi czasy nasi rządzący przekroczyli pewną granice. Większość (jak na przykład ja) straciła motywację, że ten kraj można w jakiś sposób uratować? Nie ma po prostu motywacji żeby walczyć.

Wystarczy pochodzić po ulicach miast. Ludzi w wieku 25-40 jak na lekarstwo. Do 25 ludzie studiują, a po 40 już z reguły nie emigrują. Wszędzie na budynkach ogłoszenia "do wynajęcia", "na sprzedaż". Ten kraj jest już ekonomicznie martwy. Za kilka lat nie będzie z czego płacić emerytur i na tak zwaną "darmową" służbę zdrowia. Wbrew pozorom tylko aneksja do jakiegoś bogatszego kraju (jak Niemcy) mogłaby nas uratować. Wcale się nie zdziwię jak był to niemiecki, pokojowy plan zdobycia wschodnich państw. Jeżeli tak to im się udało.

platwi

2014-03-22, 18:03
Mam juz dosc tego bogoojczyznianego pie**olenia szesnastolatkow ktorym Marian Kowalski, Zawisza , Petelicki (swoja droga stary esbek) naj***li glupot do glowy. Umierac za ojczyzne? Droga wolna idzcie solidarnie z Ukraincami zlozyc leb na szafot i wypisujcie te zwoje pie**olamenty na forach internetowych w stylu "Tusk bandyto za Smolensk bedziesz wisial !!111oneone", ale dajcie przy tym zyc normalnym ludziom w spokoju i pozwalajcie sie realizowac na roznych polach bez koniecznosci wysluchiwania mrzonek o Chrystusie Narodow i innego rodzaju wyimaginowanej potedze i misji lachow do spelnienia... Masz co zrec? Widzisz niektorzy nie maja, Wasi przodkowie walczyli pod Grunwaldem, Wiedniem, czy w Warszawie a wy jestescie internetowa bojowka, ktora wola mame jak internet wysiadzie na 2 godziny, kto wam dal prawo pajace do oceniania kogokolwiek dopoki nic dla tej ojczyzny nie zrobiliscie poza wylewaniem zalow w necie ?

piorko

2014-03-22, 18:12
Julian Tuwim "Do prostego człowieka"

platwi

2014-03-22, 18:22
A zapomnialbym wracajac do historii Wielkiej Polski
1. Grunwald wielkie zwyciestwo! Pozniej ch*jowe decyzje brak zdobycia Malborka i niewspolmierny do wygranej Pokoj Torunski- gowno nie zysk, Pyriusowe zwyciestwo.
2. Napoleon nasz Ty bohaterze- dzieki ze za przelana krew utworzyles nam Ksiestwo Warszawskie z ch*jowa konstytucja ktora oktrojowales i kolejne lata zaborow, a barany uwierzyly w Twoje czyste intencje i za Toba poszli.
3. Cud nad wisla- nazwany cudem przez endekow zeby umniejszyc Pilsudskiemu przypisujac zaslugi ingerencji boskiej, podczas gdy tak naprawde zwyciestwo zawdzieczamy generalowi Rozwadowskiemu, ktory pozniej zostal w ramach wdziecznosci przez marszalka aresztowany...
4. Powstanie Warszawskie- debilna decyzja wladz o powstaniu, masa zabitych kobiet i dzieci, rozpie**olone miasto, nikt nie pomogl, no ale naiwny Polak mialby wyciagnac wnioski z 39' gdy pierwszy raz sojusznicy zawiedli?
5. Okragly stol- pokonalismy komune! Dzieki temu solidaruchy zabezpieczyli komuchow i razem stworzyli sobie republike bananowa a teraz bydlaki kaza glodnym dzieciom zrec mirabelki i szczaw...

Oto Polska wlasnie...

Jack Daniel's

2014-03-22, 18:34
Jak przyjdzie nam pomagać, to nie umrę. Nie będę umierać za ukraińców. Za tych, którzy moich przodków na Wołyniu bez pytania zaj***li.
Jak nas Rosja najedzie, to co innego. Walczyć trzeba.

Catacombe

2014-03-22, 18:38
taigatrommel napisał/a:



Zabiję, ścierwo wypatroszę, skórę oprawię i jebnę sobie na ścianę, a flaki odeślę suce matce, która to ruskie ścierwo spłodziła!
Jeszcze jakieś pytania? :idzwch*j:



Ja mam:

Hurr Durr?

sosik

2014-03-22, 18:43
SgtPepper1942 napisał/a:

- prywatyzacja ogólna prócz policji, armii i straży pożarnej.



Ze wszystkim się zgodzę, ale nie z tym. Sprywatyzowanie wszystkiego w tym chorym kraju skończyłoby się jedną wielką katastrofą. Mentalność typowego polaka to "nachapać się jak najwięcej hajsu dla siebie" A prywatyzacja prowadziłaby do tego, że szefowie danych firm żarli by się między sobą, przez co cierpieliby zwykli pracownicy. Tacy już są Polacy od wieków. I nie ma co tutaj się zasłaniać jakimiś patriotycznymi czynami, czy nie wiadomo czym, tylko twardo powiedzieć, że Polacy to osoby o mentalności, która nie nadaje się do rządzenia, a do pracy.

taigatrommel napisał/a:



Zabiję, ścierwo wypatroszę, skórę oprawię i jebnę sobie na ścianę, a flaki odeślę suce matce, która to ruskie ścierwo spłodziła!
Jeszcze jakieś pytania? :idzwch*j:



Ohh jaki Ty twardy, jaki Ty niedobry i patriotyczny. A na serio jesteś kompletnym baranem, gdyby stanął przed Tobą Rosjanin, czy ktokolwiek inny to byś się obsrał. Życie to nie Call of Duty, czy Hitman, obudź się wreszcie :) A pisząc takie rzeczy pokazujesz że jesteś jak to napisałeś "ścierwem" tylko, że urodzonym w Polsce :) A w czym matka Rosjanina jest gorsza od Twojej?

P.S Jak patrzę, na poziom niektórych wypowiedzi na sadisticu, to się wcale nie dziwię, że Polska jest takim zacofanym i zaściankowym krajem... i że cały świat się z nas śmieje. Najpierw szukajcie i naprawcie błędy swoje, a potem szukajcie ich u innych narodowości.

xjan

2014-03-22, 19:05
Nie będzie Tusk pluł nam w twarz.
Ni dzieci nam syjonizował.
Pansłowiański duch wstanie w nas.
Putin będzie nam hetmanił.
Pójdziem, gdy padnie unia.
Tak nam dopomóż $!
Tak nam dopomóż $!


Trolololo: Wstąpię do armii Rosyjskiej jak moi przodkowie :D

hello_world

2014-03-22, 19:55
Ja mam za kogo umierać na wojnie i walczyć. Dla moich małych kuzynów, siostry i dzieci z okolicy, bo oni nie będą w stanie się obronić a są przyszłością narodu. Za to byłbym w stanie oddać życie w walce.

yava1111

2014-03-22, 22:29
sosik napisał/a:

Trolololo: Wstąpię do armii Rosyjskiej jak moi przodkowie :D


Podaj kolego adres a pokaże ci co moi pradziadowie robili z bolszewikami.

platwi

2014-03-22, 22:30
yava1111 napisał/a:


Podaj kolego adres a pokaże ci co moi pradziadowie robili z bolszewikami.



Pozwolisz mu zeby wsadzil Cie do pociagu i wyslal na daleki wschod internetowy kozaku ?