18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

PATRIOTYZM. Czym dla mnie jest?

Dz...........ak • 2013-04-14, 14:40
Różni ludzie odpowiadają o własnym rozumieniu patriotyzmu.






~tip.top

2013-04-14, 14:40
Nie za dużo filmików w jednym poście?

Dz...........ak

2013-04-14, 14:42
tip.top,
Dałem tylko pięć. Wcześiej było o jakieś 20 więcej. ;)

RockyWood

2013-04-14, 14:57
dzisiaj bycie patriotą w tym kraju to grzech śmiertelny! Umrzesz albo z głodu albo spotkasz grasującego samobójcę jak będziesz za głośnym patriotą.

Dz...........ak

2013-04-14, 15:06







Loaloa

2013-04-14, 15:18
Więcej się tych filmików nie dało naj***ć? Ciekawe czy księża mówiąc "ojczyzna" mieli na myśli Polskę, czy Watykan?

Yanek43

2013-04-14, 15:24
Na pewno nie rozpie**alaniem stolicy 11 listopada.

Dz...........ak

2013-04-14, 15:25
Loaloa napisał/a:

Więcej się tych filmików nie dało naj***ć? Ciekawe czy księża mówiąc "ojczyzna" mieli na myśli Polskę, czy Watykan?



Jeszcze mogłem "naj***ć" jedenaście filmików, ale na większości z nich byli księża, co mogłoby Ci się nie spodobać... ;-)

Songo Master

2013-04-14, 15:33
Wielkie piwko za te wrzutę. Takie słowa podnoszą na duchu!

pacyfista

2013-04-14, 15:47
E tam, pie**olenie. Śmieszy mnie ten polski patriotyzm. Gdyby jakiś rosjanin powiedział, że kocha rosję, to pewnie większość zaczęła by się śmiać i pomyślała "a za co on może kochać taki kraj". Tak samo ja się śmieję z polskich patriotów, którzy ukochali sobie ten rynsztok.

Ptoon

2013-04-14, 16:20
Suty podpisałbyś jakoś te filmiki. Nikt tego wszystkiego nie będzie oglądać, a jak podpiszesz to może kogoś zaciekawi.

St...........el

2013-04-14, 22:21
pie**olicie. Patriotyzm to niebycie lewakiem. Proste, jak but.

Sz...........an

2013-04-15, 00:02
Patriotyzm to jest miłość do ojczyzny. Polega na tym, że się tego nie pokazuje poprzez chodzenie na różnego rodzaju "marszyki" lecz ma się to w sercu.

mateuszek31

2013-04-15, 00:31
najeżdżacie na marsz niepodległości a ciekawy jestem który z was był i widział co sie działo. Wszyscy Ci piszący o tym marszu że to zło 11 listopada wpie**olili swój bezrozumny łeb w zakłamane media mówiące o rozpie**alaniu stolicy...

Jackyll

2013-04-15, 11:05
Heh, przejawem dzisiejszego patriotyzmu byłoby rozj***nie tego rządu fizycznie, bo mamy wroga w państwie... bo czy patriotyzmem jest patrzenie jak się sprzedaje i rujnuje nasz kraj? Ale znowu każdy boi się rzucić kamień jako pierwszy, bo biorąc pod uwagę naszą "jedność" to jeden by rzucił i dostałby po łbie, a reszta ciotuń by się wycofała. Kapitalizm zrobił z ludzi egoistów, każdy sobie rzepke skrobie i ma wyj***ne na innych, też dlatego będziemy j***ni zawsze jak nie przez rząd to przez kapitalistyczne świnie często zagraniczne. A tymczasem nasz kraj jest "rozwijający się" , zamyka się szkoły, kopalnie, huty, stocznie itd... rozwijamy się, bo buduje się dużo marketów w których "murzyni" mogą zarobić 1200zł netto, ale praca jest? no jest :) .

Ale żyjmy nadzieją, że inni patrioci zrobią porządek i Polska będzie zieloną wyspą :D . No i ten co zarobi sobie wincyj od tego co tysionc dwiście zarobi to jest już pan i władca, bo on zarobi 3 tysiunce i jest kozok :D . Za bardzo buracka i zj***na jest mentalność polaka na ogół i o patriotyźmie można pomarzyć. Wiele czynników wpłynęło na to jacy są teraz ludzie... Z reguły wydawało się więcej niż zarabia, zawsze wynagrodzenie za pracę fizyczną było nieadekwatne do ilości wykonanej pracy i kombinowało się jak jest do dzisiaj. I tak kto więcek ukombinuje ten większy kozak. Jak jeden drugiego wyjebie to też zadowolony...gdzie tu miejsce na patriotyzm gdy jeden drugiego niszczy.