18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wiewór

2017-11-23, 08:48
Fake czy nie fake. Polscy policjanci przyznają, że pospolici zawodowi przestępcy są k***a tak nieskończenie głupi, że są po prostu zdolni do każdego debilizmu. Dlatego taki dialog jest absolutnie możliwy.
Takie obszczymury nie są w stanie zaplanować żadnego przestępstwa. Zawsze dają się złapać.
Niby mają swój śmieszny zwyczajowy kodeks JP, nie sprzedawania a jak wezmą takiego typa na dołek to leży przed policjantem, całuje go po butach i przez łzy krzyczy, że rozpie**oli się na każdego tylko, żeby go nie bić i nie wkładać mu jajek w szufladę.

Takich ludzi powinni po wyroku powinni od razu utylizować. Bo śmieci się utylizuje a nie przechowuje.

epifit

2017-11-23, 08:51
Szkoda, że nie ma już z nami wychowawców takich jak Hitler i Stalin...

PanAndrzej666

2017-11-23, 14:28
po co taki człowiek żyje ? po co taki człowiek żyję jak ten chwast ?!

krasnal_hałabała

2017-11-23, 17:57
epifit napisał/a:

Szkoda, że nie ma już z nami wychowawców takich jak Hitler i Stalin...



Hitler siedział w pierdlu za próbę dokonania zamachu stanu i (czego wielu nie wie), podczas którego dokonał kradzieży na kilkaset marek a Stalin sam bawił się w rozboje i kradzieże za młodu więc nie wiem czy to tacy dobrzy wychowawcy, ale fakt, byli bardziej jak Olsen z "Gangu Olsena" niż jak Spejson z "Blok Ekipy".

BrianGriffin

2017-11-23, 20:37
remi1982 napisał/a:

Dokładnie. W Polsce pelno smiecia. Wiec może wyjedż gdzies? Bedzie o jednego śmiecia mniej.



Taki przywilej wykształconego człowieka, mogę być gdzie mi się podoba 8-) Natomiast takie śmiecie jak twoje otoczenie jest uwiązane smyczą do pana.

remi1982

2017-11-23, 21:04
BrianGriffin napisał/a:



Taki przywilej wykształconego człowieka, mogę być gdzie mi się podoba 8-) Natomiast takie śmiecie jak twoje otoczenie jest uwiązane smyczą do pana.



Uuu to mi powiedziałeś. Wiesz, jest taka niepisana zasada, że człowiek wykształcony nie chwali sie swoim wykształceniem. Bo i po co. Natomiast taka patologia jak Ty, na każdym kroku podkreśla, że jest wykształcona. Ot, takie dziwne rzeczy.

Aha, no i zdajesz sobie sprawe z faktu, że wykształcenie nie ma nic wspólnego z inteligencją?

P.S. Zmień avatar i nick, bo mi k***a ulubioną kreskówke obrzydzasz.

BrianGriffin

2017-11-23, 21:31
remi1982 napisał/a:

Wiesz, jest taka niepisana zasada, że człowiek wykształcony nie chwali sie swoim wykształceniem. Bo i po co. Natomiast taka patologia jak Ty, na każdym kroku podkreśla, że jest wykształcona. Ot, takie dziwne rzeczy.



Wśród ludzi na poziomie to oczywiste, ale...
Nie jestem na sadisticu dla inteligentnych rozmów. 90% to prawicowi stulejarze patrioci i wyborcy korwina. To swego rodzaju odskocznia, mózg też potrzebuje resetu ;-)

Rutherfrodo

2017-11-23, 23:14
Zawsze staram sie znaleźć takie profile z wrzutek, i tym razem też sie szybko udało. I nie bardzo mi to wygląda na fejka. I za każdym razem zastanawiam się jak można być tak upośledzonym jak Ci ludzie :P

Co ja jednak będę się odzywał, kilka lat siedzę na sadolu :D