18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Patologia rosyjska

phrontch • 2020-04-24, 10:37
Matka do odstrzału

zbynekmaslanka

2020-04-24, 12:34
Wszsycy tylko żałują a (nie mówię o was) jakby co do czego to by przysłowiowej złotówki nie dali.

silwerbalk

2020-04-24, 12:45
zbynekmaslanka napisał/a:

Wszsycy tylko żałują a (nie mówię o was) jakby co do czego to by przysłowiowej złotówki nie dali.



Dla takich k***a patusom chcesz dać pieniądze i myślisz że ta kasa pójdzie na dzieciaka... XD prędzej kasa ze zbiórki poleci na przelew i ćpanie..... Jak by mi kazal z przymuszeniem wpie**olu dać takim choć 20 zł to te pieniądze wole spalić a nie dam.

:evil:
Jak chcesz pomóc (co sam robiłem i staram się robić w miare możliwości takim dziecią). To kup ubranka mleko w proszku j***ną czekolade ale broń boże żadnuch telefonów i rowerów..... Bo dzieciak może z pół godziny się pocieszy a telefon znajdziesz w lombardzie

gospodarz2

2020-04-24, 13:02
silwerbalk napisał/a:

To kto ją zmusił dupy dawać....

Ale to jest tak jak się jest podczłowiekiem i się żyje sekundą... Żałuje tylko że III rzesza nie wygrała z związkiem radzieckim być może niemcy wprowadzili by tam jakieś cywilizowane standardy życia i ogłady ludzkiej




niemcy i cywilizowane standardy?? hahah co ty gadasz niemcy wieczorami boja sie wyjsc w swoim kraju poza obszar wlasnego domu bo imigranci im wpie**ola

OpenStreetMaps

2020-04-24, 14:01
k***ie zrobić tylko brazylijskie okłamie kijami mówiąc w trakcie że jak przestanie drzeć z bólu ryja to wtedy przestanie być okładana. Może by wtedy k***iszon zrozumiał co robił temu dzieciakowi.

dżonyłojlker

2020-04-24, 15:08
Nie ma nic bardziej wk***iającego niż płacz bękartów. Powinna małego sk***ysyna do studni wrzucić i byłby spokój, a nie pie**olić się z jakimiś ch*jowymi klapsami.

Justynka99

2020-04-24, 15:12
Cóż, według wielu patusów klaps to nic złego.

adasf1

2020-04-24, 15:56
ruskie pieprzone scierwo..

GwałcicielKuz

2020-04-24, 15:57
każda metoda wychowywania która przynosi efekty jest dobra , dzieciak wył widocznie za mało wpie**ol nabrał . Najlepiej dzieci parzyć pokrzywą za kare bo wtedy wyją jak poj***ne a na drugi dzień śladu nie ma . potem wystarczy im pokrzywę pokazać i grzeczne jak aniołki małe sk***ysyny . Moja córka jak miała 3 lata to jak chciała nazłość zrobić to srała w gacie , żona miesiącami próbowała ją tego oduczyć , któregoś razu tym gównem wysmarowałem jej całą twarz nigdy potem już się nie zesrała . Czasem trzeba ostro a nie być humano pedałem

edmund

2020-04-24, 16:39
sory nie mogę, k***a j***na

Justynka99 napisał/a:

Cóż, według wielu patusów klaps to nic złego.



twoim zdaniem to był klaps

Użytkownik420 napisał/a:

Co za p*zda to nagrywała? Przecież wystarczyło jej lekko jebnąć tasakiem przez ręce.... Lub chociaż nogą od stołu lub krzesłem i dramat by się skończył. Matka do odstrzału a "operator" dożywocie



to była jej matka i była przerażona zachowaniem córki, myślę że dlatego nagrywaa aby komuś ten film pokazać

Piekarnik_z_Auschwitz

2020-04-24, 17:12
dignogato napisał/a:

Nie ma nic bardziej wk***iającego niż płacz bękartów. Powinna małego sk***ysyna do studni wrzucić i byłby spokój, a nie pie**olić się z jakimiś ch*jowymi klapsami.



Dokładnie, szkoda że twoja stara tego nie zrobiła gdy miała szanse.

PhantomMask

2020-04-24, 18:06
O cię ch*j, ktoś nagrał dzieciństwo poligona :ok***a:

nedvald

2020-04-24, 18:13
Aż specjalnie konto założyłem żeby to napisać. Czekam na sequel tego filmu jak ojciec dziecka filmik skończył oglądać bo widać że "" operatorka kamery "" wiedziała co się będzie dziać i nagrała tyle ile trzeba

edmund

2020-04-24, 18:37
nedvald napisał/a:

Aż specjalnie konto założyłem żeby to napisać. Czekam na sequel tego filmu jak ojciec dziecka filmik skończył oglądać bo widać że "" operatorka kamery "" wiedziała co się będzie dziać i nagrała tyle ile trzeba



w tradycji Sadola jest to że zanim napiszesz, pokaż cycki

se...........ed

2020-04-24, 19:09
Jak dupy nadstawiła szmata to niech bawi teraz . a tak serio to gówniak podrośnie i będziemy mieli sążny materiał na harda :)

Ambra

2020-04-24, 19:11
k***a mać co za paradoks! Najpierw bije a potem nagle bierze na ręce i próbuje bujaniem dziecko uspokoić.

Czy ktoś może przetłumaczyć co te babsztyle mówią?

Takie filmy podnoszą mi ciśnienie :cry: :cry: