18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pionner

2017-11-04, 15:12
Jakbym miał takich sąsiadów, to tam byłby 3 metrowy mur z drutem kolczastym pod napięciem na górze, a nie taka siateczka.

pr...........as

2017-11-04, 15:33
@up boisz się Janusza i jego synka Seby co nie potrafią razem to 5 zliczyć? Wsadź łapę w gacie i poszukaj jaj :)

Pan_Diabeł

2017-11-04, 15:36
modoc napisał/a:

Ciekawe jak to wygląda z drugiej strony. Nagranie jest tylko od momentu pewnie po prowokacji.



Srak. Łysy popełnił przestępstwo (Naruszenie miru domowego – art. 193 k.k.). Jeżeli dał się sprowokować to poza tym że jest przestępcą, jest też niezrównoważonym debilem. Szkoda że nie skręcił łba jak spadał. Winszuję autorowi filmu. Pokazowo zaradził chamstwu.

P.S. Ryj zwiastuje silną skromność intelektualną:

RedIsGood

2017-11-04, 16:20
Jaki gaz polecacie, żeby miał konkretne pie**olnięcie?

piter_181

2017-11-04, 16:23
Jestem autorem filmu. Żadnej prowokacji nie było, no chyba, że prowokowaniem można nazwać przebywanie na własnej posesji i spojrzenie w stronę sąsiada. Jak widać na filmie, byłem w dość znacznej odległości od płotu kiedy zaczęła się akcja. Pawełek z daleka zaczął coś wykrzykiwać więc włączyłem kamerę i podszedłem bliżej. Resztę widać na filmie. Chęć spuszczenia solidnego wpie**olu była ogromna, uwierzcie mi. Ale to nie rozwiązałoby problemu a tylko go zaogniło. Teraz mam spokój.

pionner

2017-11-04, 16:24
@prykas nie ze strachu. Po prostu odgrodziłbym się, żeby nie mieć z patolą żadnego kontaktu.

Siberian_Meat_Grinder

2017-11-04, 16:29
prykas napisał/a:

@up boisz się Janusza i jego synka Seby co nie potrafią razem to 5 zliczyć? Wsadź łapę w gacie i poszukaj jaj



od razu widać, że do dorosłości (mentalnej) Ci jeszcze daleko ... ja się nie boję, ale boję się o moją żonę i dzieci - podczas mojej nieobecności patol wlezie na posesję, nastraszy i straumatyzuje dzieciaki, a może nawet będzie pijany i uderzy - co z tego, że później pójdzie siedzieć albo dostanie po ryju, jak trauma dzieciakom pozostanie na długo.

Mors_Nigra

2017-11-04, 17:10
@piter_181 teraz, tzn ile czasu od tego zdarzenia minęło? Zrozumieli, że nie mają już opcji żadnych, czy po prostu ucichli na razie, a raczej za jakiś czas znów się zacznie?

pr...........as

2017-11-04, 17:21
@siberian_Meat_Grinder Ty Też wsadź sobie łape w gacie poszukaj jaj. Bo z tego Co piszesz to wnioskuję, że żona ma dziecko nie z Tobą.

Kurman

2017-11-04, 17:31
prykas napisał/a:

@siberian_Meat_Grinder Ty Też wsadź sobie w gaciach poszukaj jaj. Bo z tego Co piszesz to wnioskuję, że żona ma dziecko nie z Tobą.



Tylko taki ułom jak ty może tak wnioskować.

krecikprecik

2017-11-04, 17:48
Wzorowo, nie dał się sprowokować, obrony koniecznej nie przekroczył, a głupi Pawełek upadł i sobie prawie głupi ryj rozwalił :D

Piwo

Siberian_Meat_Grinder

2017-11-04, 19:19
prykas napisał/a:

@siberian_Meat_Grinder Ty Też wsadź sobie łape w gacie poszukaj jaj. Bo z tego Co piszesz to wnioskuję, że żona ma dziecko nie z Tobą.



co ty k***a masz z tym wsadzaniem łapy w gacie - niedobre wspomnienia z "wujem zły dotyk" czy z tatą? Natomiast ja (z tego w jaki sposób rozumujesz) wnioskuję, żeś jest właśnie taką osobą która - jak na filmie - przełazi ludziom przez płoty. A tak ogólnie to:

froqer

2017-11-04, 19:51
@up, nowa najcięższa obelga - "osoba, która przełazi ludziom przez płoty" :D

A może Pawełek jest myśliwym? Słyszałem, że mogą wchodzić na cudzą posesję w pościgu za zwierzyną.

pjf

2017-11-04, 20:26
Czuję a raczej rzadko się mylę mamy tu do czynienia z nowym hitem internetów, skok roku! Petarda