18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

patola z Kijowa

michasko982 • 2022-09-06, 07:51
kochani, taka sytuacja na ukrainie... :-D


discoteq

2022-09-07, 23:10
skywalker75 napisał/a:

Ja stawiam, że za bardzo lubiła wąchać ruskie onuce... Co w kraju dotkniętym taką tragedią jest raczej niedopuszczalne. U nas też w czasie okupacji k***om sypiajacym z niemcami wpuszczano wpie**ol i golono głowy


Razem z H*l****m i CJTKW posiadacie w piwnicach stare zdjęcia (rodzinne), i mnie zawsze zastanawiało, czemu Ci ludzie są bez włosów... Teraz już wiem.

----------

Cantakawah napisał/a:

Nikogo twoje pytania nie interesują .


Ciebie nie interesują... Chyba, że ktoś, kto się odezwał ma nick "NIKT"... ale takiego nie ma...

Ca...........ah

2022-09-08, 08:14
discoteq napisał/a:

Razem z H*l****m i CJTKW posiadacie w piwnicach stare zdjęcia (rodzinne), i mnie zawsze zastanawiało, czemu Ci ludzie są bez włosów... Teraz już wiem.
Ciebie nie interesują... Chyba, że ktoś, kto się odezwał ma nick "NIKT"... ale takiego nie ma...



Nie .

ZgRyZ

2022-09-08, 09:39
За вбивство мого діда та ще майже 150 тисяч поляків кати мають дякувати вам, довбані кровожерливі свині, що молитесь своїм героям: убивці Бандері та його другу різнику Гітлеру. Нехай вас усіх повісять разом із дітьми та онуками.
Дурні поляки допомагають українцям - вбивцям.

Marten19

2022-09-08, 09:55
Michashko kebaba ruska onuco, już nie wystarczy Ci spamować swoimi onucowymi filmikami na poście wojny na Ukrainie? ch*j Ci w plecy j***ny ruski szmatławcu

Eryk88896

2022-09-08, 10:23
masiur napisał/a:

hehe, spoko witaminki, taka sama patola w rosji jak i na ukrainie, jedni drugich warci



akurat takie patole to na calym swiecie sa niezaleznie od pochodzenia, wszedzie w kazdym krolestwie zwierzat wystepuje hierarchia i budowanie ego na dreczeniu innych

pixastudio

2022-09-08, 10:56
Mariusz napisał/a:

Troszku podrosną i wszystkie będą u nas przy drodze stać.



to już za stare będą dla niektórych z pisu

bmw137

2022-09-15, 19:03
Mi stanął