18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pato-rodzinka

khaman • 2021-09-21, 00:05


Hrabina musi najpierw zejść z przejścia :lodowka:

essek

2021-09-21, 10:38
Mi by wystarczyło, jakby ktoś jej wysłał linka do tego postu i niech sobie poczyta zlep komentów i swej zacnej osobie, pewnie by zamilkła na jakieś 60dni chociaż, konkubent od niej odszedł, a dzieci do bidula..

Kuba_Gda

2021-09-21, 11:49
pie**olicie jak by wam ta gruba świnia krzywdę zrobiła.
Raz mi taki gówniak się wyrwał starej tuż przed maską.
Jak nie widzicie w takiej sytuacji potencjalnego zagrożenia to gratuluję IQ
Banda internetowych napinaczy, królowie szosy w swojej 15 letniej skodzie hahaha
Jak ruszycie z pod świateł 0,5 sekundy później to wam hormony uszami wylatują

alucard321

2021-09-21, 12:32
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pie**olę, kto to r*cha?



Desperat drogi kolego. Tylko desperat.

Gitta

2021-09-21, 13:27
Puściła dziecko, aż się przewróciło. Nawet jej chłop jest spokojniejszy niż ona.

Jebac_pedalarzy

2021-09-21, 13:36
Karinka jest tak roszczeniowa jak większość pedalarzy na mieście :lol:

Zuwalsky

2021-09-21, 14:57
A bym pie**olnol w p*zde jej i tego gacha

hadman

2021-09-21, 16:31
nie zważając na tą patusiare, ruszyć można dopiero jak pieszy zejdzie z przejścia. W Każdym momencie pieszy może uznać że jednak chce wrócić

Rick_Sanchez

2021-09-21, 17:47
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pie**olę, kto to r*cha?



Jak to mówią, z braku laku to i wójt nekromantą może zostać.

hadman napisał/a:

nie zważając na tą patusiare, ruszyć można dopiero jak pieszy zejdzie z przejścia. W Każdym momencie pieszy może uznać że jednak chce wrócić



A gówno prawda. Uznać to se możesz dziecko spłodzone przez innego gościa. Jak ktoś włazi na pasy to tylko z zamiarem przejęcia na drugą stronę, nie ma cofania. Plus jeśli pieszy przeszedł przez twój pas możesz przejechać z zachowaniem szczególnej ostrożności.
Gadacie tak jak popie**oleńcy, że pieszy może to, że może tamto i się niektórym ryje w dekiel, że są niezniszczalni i uprzywilejowani i włażą pod koła jak cepy. A potem ,,łola Boga, kieruwca morderca!".

rr4t

2021-09-21, 17:52
Odrazu bym k***ie zaj***ł , patuska j***na . Seba obroni tfu , wyj***ć takich żeby się nie rozmnażali .

eMCeONe

2021-09-21, 20:04
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pie**olę, kto to r*cha?



Po twarzy widać jedynie, że jest ulaną szmatą... Alkoholowy syndrom płodowy, pozostawia trochę bardziej wyraźne ślady. Reasumując... typiara jest po prostu poj***na i 500+ jej do łba uderzyło.

Thescreamsone

2021-09-21, 20:44
Może i pato, nie mnie to oceniać, ale nogę na chodniku powinna postawić wpierw. Ja bym się nie przyj***l ale też tego nie wrzucal. ☯️ siebie warci, jakaś równowaga napewno została zachowana.

,,zdrowie pijanych kierowców i zdrowie naszej jezdni.
-Ponoć piją, bo w podróży, to się boją, tych trzeźwych!"

adasf1

2021-09-22, 08:07
czarnybombelek napisał/a:

Widać po twarzy, że rodzice typiary nie wylewali za kołnierz. Ja pie**olę, kto to r*cha?



Kto? Kurla jakiś walikonski co to trafiła się taka szpara

Dawidek44

2021-09-22, 20:26
mam nadzieje że tępa p*zda to czyta albo przynajmniej ktoś jej to pokazę głupia p*zda

outline

2021-09-22, 20:57
ta j***na świnia z ryjem jak ork specjalnie awantury szukałą. Obczajcie jak ju ż wpatrzeni weszli na pasy. Patusiarskie sk***ysyny, chyba 500 to za mało i chciało sie coś szantażem od kierowcy jeszcze ugrać.