18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

skasowane

2014-02-08, 17:12
A plebs to żre jak cyganie gruz :P

kaiel

2014-02-08, 17:42
nigdy nie wiadomo co sie kryje w pancerniku

zakart

2014-02-08, 18:28
Indyk bzyknął i zaraz robią wielkie halo:-)

xts

2014-02-08, 19:43
kiedyś byłem na wakacjach i po drodze zatrzymałem się w jakimś sklepie po browar. Był tam seropodobny produkt typu "gouda" za 10pln/kg (pewnie z najtańszego oleju palmowego), śmieje się kto to k***a kupuje, a baba, że większość.

pies by to osrał prawdopodobnie ale bida

janniezbedny23

2014-02-08, 19:56
jeszcze kilka lat i urosną nam dodatkowe kończyny od tej chemii którą wpie**alamy

crossdressphyxia

2014-02-08, 19:56
Cytat:

A plebs to żre jak cyganie gruz :P



Tobie pewno mamusia na obiadek codziennie robi chateau brie z borowikami i wszystko zapijasz guinnessem burżuju j***ny.

xts

2014-02-08, 20:05
crossdressphyxia napisał/a:



Tobie pewno mamusia na obiadek codziennie robi chateau brie z borowikami i wszystko zapijasz guinnessem burżuju j***ny.



do brie z chatou tylko wino ze szczepu vouvray, pinot blanc lub drogi champagne. butle tylko powyżej 150pln. nara bida

btw chyba ci chodziło o chateaubriand z sosem béarnaise, a nie jakis tani serek brie.

kaelem

2014-02-08, 21:23
JesusChytrus napisał/a:

A plebs to żre jak cyganie gruz :P



Stworzyłeś chwytliwe konto i uważasz, że obsmarują Cię za to piwem? Trzeba mieć trochę w główce nie tylko w pod czaszką. Żenujący poziom Twoich postów świadczy o jednym. Nie ma miejsca w przestrzeni życiowej dla lewaków. Wasze miejsce jest na wysypiskach, tam szukajcie lemingowych mózgów i torebek do recyklingu.

N527

2014-02-08, 21:24
xts - nie wiem skąd znasz takie słowa ale przestań bo dostałem wady wymowy próbując to czytać. Język mi uciekł.

Scream66

2014-02-08, 22:20
Na poligonie dostawaliśmy takie :D

St...........ke

2014-02-08, 23:53
Czipsy ziemniaczane o smaku cebuli/bekonu/sera.
Chrupki kukurydziane o smaku truskawek/grzybów/papryki.
To dlaczego pasztet nie może być z indyka o smaku łososia?

Moby_Dick

2014-02-09, 11:34
Pasztet spełniający unijne normy.

Electrobody

2014-02-09, 14:27
Poniżej fragment artykułu o historii polskiej kuchni, jak widać już dawno potrafiliśmy przyrządzać takie dziwne frykasy.

..."Za największe osiągnięcie barokowej sztuki kulinarnej uważano umiejętność przygotowywania dań iluzji. Serwowano potrawy o zaskakujących smakach i kolorach. Niebieskie, złote i srebrne ryby smakowały jak mięso cielęce lub kuropatwy. Barokowy kulinarny koncept nie tylko cieszył oko, lecz był także sposobem na obejście postu. W XVII-wiecznych polskich książkach kucharskich znajdujemy przepisy, jak doprawić szczupaka, by smakował jak cielęcina, a następnie jak z tego udawanego mięsa przyrządzić kiełbaski, kiszki i pasztet. Biesiadnicy nigdy nie mogli być pewni, co trafia do ich ust"...