18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paszoł na chuj z masku kacapie...

Halman • 2023-08-21, 21:09

przypie**olenie w inny pojazd pomogło..

maniu1962

2023-08-22, 02:47
Toyota Verso? Mam taką, już nic lepszego mnie w życiu nie spotka :-(

PękniętySłoik

2023-08-22, 03:24
Avocado napisał/a:

Weź odstaw alkohol i nie pisz głupot po nocach.



Ma chłop sporo racji. Dzisiaj ludzie mają tak nasrane we łbach od tej prostackiej propagandy,, że każdy kto nie z nami jest przeciwko nam. Wg. 90% ludzi dzisiaj świat jest czarno-biały. Albo jesteś dobrym szabes gojem, albo jesteś ruską onucą. Smutne.

skywalker75

2023-08-22, 03:43
LizTruss napisał/a:

Kazdy ukr ci powie, że piwo to nie alkohol i po 5 to spokojnie można jechać samochodem
Glupoty? Ty nie znaju tej sytuacji z latajaca Polką? Nie znaju we Wrocławiu jak ukry zasnęli na środku mostu pijani w samochodzie? Ty nie znaju tak?



Nie pie**ol nam tu po rusku onuco jedna...

FatFinger0103

2023-08-22, 04:39
LizTruss napisał/a:

Kazdy ukr ci powie, że piwo to nie alkohol i po 5 to spokojnie można jechać samochodem
Glupoty? Ty nie znaju tej sytuacji z latajaca Polką? Nie znaju we Wrocławiu jak ukry zasnęli na środku mostu pijani w samochodzie? Ty nie znaju tak?



Możesz mi objaśnić o co chodzi, bo ja trochę nie w temacie, a jestem ciekaw. Dzięki

JebacPis100procent

2023-08-22, 05:45
FatFinger0103 napisał/a:

Możesz mi objaśnić o co chodzi, bo ja trochę nie w temacie, a jestem ciekaw. Dzięki



Chodzi o to, że od pewnego czasu na Sadolu uaktywniły się rosyjskie trolle, pewnie z jakiejś fermy gdzieś pod Moskwą. Moderacja najwyraźniej przyklaskuje temu, kto wie, może sami w tym siedzą. Wiadomo, żaden pieniądz nie śmierdzi.

htp

2023-08-22, 09:22
A może to wlaściciel pojazdu broni go przed kradzieżą?

Kurisu

2023-08-22, 13:02
JebacPis100procent napisał/a:

Chodzi o to, że od pewnego czasu na Sadolu uaktywniły się rosyjskie trolle, pewnie z jakiejś fermy gdzieś pod Moskwą. Moderacja najwyraźniej przyklaskuje temu, kto wie, może sami w tym siedzą. Wiadomo, żaden pieniądz nie śmierdzi.



ruskie trolle to nowoczesna wersja faszysty. jak lewacy na twitterze się nie zgadzali z czyjąś opinia, bo była sprzeczna z ich poglądami to nazywali taką osobę faszystą. Teraz jak nie podoba Ci się czyiś kontent albo post to wyzywa się od ruskich trolli. Ta moda też pewnie niedługo przeminie.

Avocado

2023-08-22, 23:06
LizTruss napisał/a:

Kazdy ukr ci powie, że piwo to nie alkohol i po 5 to spokojnie można jechać samochodem
Glupoty? Ty nie znaju tej sytuacji z latajaca Polką? Nie znaju we Wrocławiu jak ukry zasnęli na środku mostu pijani w samochodzie? Ty nie znaju tak?



Nie wiem, nie gadam z Ukraińcami. Ale z latającą Polką chętnie poznam historie.
Co do zasypiania po pijaku to wystarczy się przejechać do mnie do Sopotu na Monciak…tragedia, jak co roku nazjeżdżało się bydło i wstyd z dzieciakiem wyjść z rana na spacer, o plaży i pijackich numerkach w krzakach nie wspomnę…takich zdjec tu brakuje

8-)