18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Passatem mogę wszystko

misqwert • 2017-11-16, 13:01

Idealny przykład wyższości passerati nad Kulsonami.
Materiał z JM.

blyto90

2017-11-16, 13:10
Ale akcja! Te pościgi, te wybuchy! :lol:

~DMT

2017-11-16, 13:21
Z czym na Sadola... Obciągnęliście sobie późnej z tego podniecenia?

Gdzie miał niby się zatrzymać? Po krawężniku skakać, albo zajechać im drogę z lewej? Skąd wiesz w którym momencie ich zauważył? Pomijam fakt zbierania się z tego ronda jak c**a, ale jedyną słuszną decyzją, w TEJ sytuacji, jeśli zauważył ich na tyle blisko ronda, było przyśpieszenie i szybki zjazd w prawo na rondzie...

zenekpogromca

2017-11-16, 14:04
MaszAyahuaskę napisał/a:

Z czym na Sadola... Obciągnęliście sobie późnej z tego podniecenia?

Gdzie miał niby się zatrzymać? Po krawężniku skakać, albo zajechać im drogę z lewej? Skąd wiesz w którym momencie ich zauważył? Pomijam fakt zbierania się z tego ronda jak c**a, ale jedyną słuszną decyzją, w TEJ sytuacji, jeśli zauważył ich na tyle blisko ronda, było przyśpieszenie i szybki zjazd w prawo na rondzie...



Już nie pie**ol farmazonów. Skoro ich już zauważył dopiero na wysokości ronda to po co w ogóle się zatrzymywał? Przez takich ludzi służby są spowalniane w mieście bo zamiast umożliwić przejazd to wala po hamulcu i jeszcze ręczny dla pewności pewnie zaciągają.

Nie raz mijając Pogotowie z naprzeciwka gość na moim pasie walił po hamulcu przez co blokował cały ruch, a karetka i tak swoim pasem swobodnie przejechała.

Wiewór

2017-11-16, 14:10
Marka zobowiązuje. Wieśwagen = IQ narodowca.
Natłok myśli gdzie by tu zjechać i się mózg zawiesił. Na na kierowcę VW to i tak się szybko odmulił.

SpeedyG

2017-11-16, 14:13
Panie to już nie passat za dużo elektroniki, nawet hamulca ręcznego nie ma tylko jakieś śmieszne silniczki do hamulca na przycisk. B5 z silnikiem 1.9 TDI 90 KM to jest to.

raadzi

2017-11-16, 14:30

Passatem mógłbym zrobić wszystko
Co zechcesz powiedz tylko
Naprawdę na dużo mnie stać

Passatem mógłbym wszystko zmienić
Mógłbym nawet uwierzyć
Naprawdę na dużo mnie stać

Passatem wyprzedzam małe fiaty
Objeżdżam tych najsłabszych
Naprawdę na dużo mnie stać

Passata zamknąłbym go w klatce,
Bo kocham na nieg patrzeć
Naprawdę na dużo mnie stać

B7 tego dziś chcę
B7 tego mi brak
B7 tego ja nigdy nie będę miał

Otwórz oczy zobacz dym
To wtryskiwacz padł

Passatem mógłbym zrobić wszystko
Co zechcesz powiedz tylko
Naprawdę na dużo mnie stać

Przez wtryski wpadłem w głęboką depresję
Już teraz nie wiem kim jestem,
Bo naprawdę na dużo mnie stać

B7 tego dziś chcę
B7 tego mi brak
B7 tego ja nigdy nie będę miał

Otwórz oczy, zobacz dym
To wtryskiwacz padł
Zamykam oczy
Nie chcę widzieć, nie chcę czuć
Silnika koniec już?

To koniec już...

~DMT

2017-11-16, 14:47
zenekpogromca napisał/a:


Skoro ich już zauważył dopiero na wysokości ronda to po co w ogóle Przez takich ludzi służby są spowalniane w mieście bo zamiast umożliwić przejazd to wala po hamulcu i jeszcze ręczny dla pewności pewnie zaciągają.



Ja pie**olę... jesteś idiotą :facepalm: :facepalm: :facepalm:

Łopatoligicznie: Odniosłem się do TEJ konkretnej sytuacji, Nie popatrzyłby w lewo, skąd mógłby jechać jakiś debil, który niebieskich nie zauważył, no i oczywiście w jego mniemaniu ma pierwszeństwo i by się w niego wpie**olił, najprawopodobiej w koło, wahacz złamany, auto rozkraczone i.... RONDO k***A ZABLOKOWANE... Pisałem, że zrobił/a to jak c**a, ale TAK powinien/a zrobić, tylko dużo szybciej, pomijam, że z daleka widać, że nic nie jedzie, ale nie wiesz kto tam siedzi za kierownicą i nie wiesz, czy nie pomyslał, że za nim pojechali, może ma prawko od dwóch tygodni i go/ją rozdygotało jak galaretę... k***a, ale wy wszystko widzicie na czarno-biało... :facepalm:

~Velture

2017-11-16, 15:50
Porażające i przerażające jest jak wielu pacanów nie wie jak się zachować kiedy słyszą syrenę.
Mnóstwo z tych przychlastów nawet nie zwraca uwagi na dźwięk tylko jak zobaczy błyskanie w lusterku to reaguje i ch*jnia.

Jak ja tylko usłyszę koguta to od razu się rozglądam i nasłuch*ję z której strony i czy dźwięk zmienia głośność.

Essent

2017-11-16, 17:08
Ja jak słyszę wycie koguta to szukam siekierki,łapię gnojka i na rosół :krejzi:

-chips-

2017-11-16, 21:23
Kierowca tego paseratti jest taksówkarzem. Jedyna taka taksówka w mieście :D

DużyKutas

2017-11-16, 21:25
Abraxus napisał/a:

Marka zobowiązuje. Wieśwagen = IQ narodowca.
Natłok myśli gdzie by tu zjechać i się mózg zawiesił. Na na kierowcę VW to i tak się szybko odmulił.



Deutschland, Deutschland, über alles.

KlinikaAborcyjna

2017-11-16, 21:54
Abraxus napisał/a:

Marka zobowiązuje. Wieśwagen = IQ narodowca.



To powiedz czym można jeździć żeby nie podpaść pod zaszufladkowanie? :nie_znaju:

Henboh

2017-11-16, 22:14
@up
Za Maluchem się rozejrzyj:P

polak6288

2017-11-16, 22:40
b6 dobra furka, 2.0 POLECAM ;) ))