18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Passacik zabrał się za wyprzedzanie

Pan_Doktur • 2012-11-23, 17:59
Mało brakowało, a tanio nerki bym sprzedał :dead:



Nie było bo moje

kempa84

2012-11-26, 09:46
ja się wtrącać nie chcę, ale tam była przerywana, ten pasat miał prawo wyprzedzać, i gdyby kolega sam nie zmieniał pasa to by się razem dużo wcześniej zauważyli i pasat pewno by nie podjął decyzji o wyprzedzaniu. a nie "debil" czy "zabierać i złomować". Dla pasata to kierowca z kamerką nagle się pojawił bo po łuku pojawił się przed ciężarówką którą to pasat widział i uznał że spokojnie zdąży. przepisy są dla kierowców, a w razie stłuczki wina obupólna za niedostosowanie prędkości do warunków na drodze. dziękuję za uwagę, to byłem ja.

Pan_Doktur

2012-11-26, 19:47
Widzę, że muszę rozwiać wątpliwości:
Wyprzedzałem na prostej tak? - Tak
Wyjechałem gwałtownie za wyprzedzanego samochodu nie? - Nie
Byłem pewien, że zdążę się schować na swój pas przed nadjeżdżająca ciężarówka tak? - Tak
Czy jechałem prędkością dużo wyższą niż dopuszczalna? względnie bo było to około 30km/h

Kolega z passata:
Czy wyprzedzał na prostej nie? - Nie
Skoro nie na prostej czy był pewien, że nic nie jedzie z przodu nie? - Nie

Serdecznie mam gdzieś tłumaczenie, że jak zaczynał wyprzedzać to mnie przed ciężarówką nie było - ja tą pewność miałem Tak? Tak

k***a Panowie przecież przerywana linia nie zobowiązuje do wyprzedzania bez pewności.

Ani trochę nie czuję się winny.

MrSpook napisał/a:

Twoje prawo jazdy, to chyba z czipsów wyciągnołeś, a swoją drogą, to mam więcej kategorii na jednym świstku niż cała Twoja wiocha..., naucz się też określania współrzędnych...



To, że porobiłeś prawo jazdy z dofinansowania z PFERONu nie definiuje Cię dobrym kierowcą, a co do współrzędnych poćwicz z atlasem, a potem używaj google maps bo współrzędne są ok

torro

2012-11-30, 16:38
artiee napisał/a:

k***a co za pojeb, bez mózgu i wyobraźni...


Cóż można dodać...chyba tylko: wiadomo-Polska...