18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

pasieka

Kelus • 2013-03-13, 13:20
Pewnego razu facet chciał kupić pasiekę pszczół. Szuka po ogłoszeniach i nagle zauważa w Autogiełdzie ogłoszenie: sprzedam pasiekę pszczół afrykańskich, bardzo wydajne i przyjazne dla ludzi. Gość spisał adres i w drogę. Przyjeżdża, patrzy, a tam dziesięć uli, pszczoły latają, a sam właściciel wypasa krowy. Facet oglądnął, dogadał się z właścicielem, już chce kupować, a nagle słyszy trąbienie klaksonu. Patrzy a za pagórkiem autostrada, samochód za samochodem jedzie.
- Panie nie mogę wziąć tej pasieki, pszczoły kogoś pogryzą i same odszkodowania będę płacił.
- ale proszę Pana, to pszczoły afrykańskie, przyjazne dla ludzi i nikogo nie gryzą
- nie, nie biorę i koniec.
- Właściciel, Panie, ja Pana tu do drzewa nagiego przywiążę i jak Pana chociaż jedna pszczoła ugryzie to ja tę pasiekę za darmo oddam. Facet mysłi: kurna tyle pieniędzy w kieszenie, przecież na pewno mnie jakaś ugryzie, jak ją zdenerwuje. Więc się zgodził.
Gość go przywiązał i powiedział, że wróci za godzinę. Wraca po godzinie, patrzy, a tam gość cały blady, bialuteńki jak ściana, tylko członek granatowy, aż palsuje. Facet wystraszony biegnie i krzyczy:
- Panie pszczoły Pana pogryzły?
Facet wystraszonym głosem odpowiada:
- nie, nie, ale ten cielak zawsze tu tak bez matki chodzi?

bz...........ue

2013-03-13, 13:28
Widzę, marzenia masz niewygórowane...

BongMan

2013-03-13, 14:33
Tak się składa że pszczoły afrykańskie to najgroźniejsze k***y ze wszystkich pszczół, które atakują całym rojem i bez ostrzeżenia, wystarczy że ktoś się zbliży do ich gniazda.

ja...........ze

2013-03-13, 15:08
@Up
Tak się składa, że nie istnieje takie imie jak BongMan

NecroVision

2013-03-13, 15:32
BongMan'a pszczoły afrykańskie w dzieciństwie poupie**alały i od tego momentu taki nabzdyczony chodzi :D

Krysti@n

2013-03-13, 17:02
To kupił w końcu tę pasiekę? xD

FrasQs

2013-03-13, 17:14
@Up A po ch*j mu pasieka? Kupił cielaka :krejzi:

peacepraiser

2013-03-13, 19:01
Kelus napisał/a:

oglądnął



A może by tak obejrzał, albo zobaczył.

Deflorat

2013-03-13, 20:27
BongMan napisał/a:

Tak się składa że pszczoły afrykańskie to najgroźniejsze k***y ze wszystkich pszczół, które atakują całym rojem i bez ostrzeżenia, wystarczy że ktoś się zbliży do ich gniazda.



Jak w kolejkach po stypendium :D

ja3pl

2013-03-13, 22:29
BongMan napisał/a:

Tak się składa że pszczoły afrykańskie to najgroźniejsze k***y ze wszystkich pszczół, które atakują całym rojem i bez ostrzeżenia, wystarczy że ktoś się zbliży do ich gniazda.

Tak się składa że to kawał a nie program przyrodniczy i może wystąpić tu zjawisko zwane pie**oleniem głupot.

eligurf

2013-03-13, 23:05
Kto wystawia pasiekę w Autogiełdzie? Jak mógł gdzieś dojechać i nie wiedzieć, że za pagórkiem jest autostrada? Pszczoły żądlą. Co to znaczy 'palsuje'? Gdzie jest puenta?

clinton

2013-03-13, 23:09
tak apropo wypowiedzi bongmana to gowno prawda te pszczoly sa nieszkodliwe, bylem widzialem. sa nieco wieksze niz nasze i takie bardziej ciemne i w ch*ja wala bo tam nie ma zimy wiec nie robia zapasow poprostu kradna i sie opie**alaja. typowa afryka. to byl egipski port i 15000 ton cukru. tam doszedłem do tych wspanialych wnioskow. jestem ekspertem

wasalwasali

2013-03-13, 23:46
NecroVision napisał/a:

BongMan'a pszczoły afrykańskie w dzieciństwie poupie**alały i od tego momentu taki nabzdyczony chodzi :D



Jestem zażenowany, że Bongman mimo swej szczerokiej wiedzy z zakresu pszczelarstwa, nie powiedział dlaczego owe pszczoły rzucają się tysiącami na ofiarę i to z pierwszego lepszego powodu - otóż, że murzynki nie były w stanie wykombinować, jak chodować pszczoły, to wypalali ule, mordując je i kradnąc ich miód. Także pszczółki, po latach nauczyły się bronić, przed najazdami czarnych, czego nie można powiedzieć o białycj mieszkańcach Brooklynu .

Kelus

2013-03-14, 06:44
eligurf napisał/a:

Kto wystawia pasiekę w Autogiełdzie? Jak mógł gdzieś dojechać i nie wiedzieć, że za pagórkiem jest autostrada? Pszczoły żądlą. Co to znaczy 'palsuje'? Gdzie jest puenta?



pytanie1 - ktoś, kto nie siedzi tylko przed monitorem
pytanie2 - widocznie dla Ciebie każda dwupasmówka jest autostradą
pytanie3 - miało być pulsuje, mój błąd
pytanie4 - cielak połknął