18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parodia reklamy MasterCard

J...........a. • 2012-06-09, 08:54
Parodia reklamy MasterCard, zrobiona przy współpracy BrzydkiBurak i WikiLeaks.



Cytat:

WikiLeaks tymczasowo wstrzyma ujawnianie tajnych dokumentów i skupi się na walce z finansowym bojkotem, który pozbawia go 95 proc. przychodów. Współzałożyciel Julian Asange mówi, że serwis jest celem agresywnego ataku, który ma za zadanie odciąć wszystkie jego źródła pozyskiwania funduszy.




Tutaj uzyskasz więcej informacji, niezbędnych do pomocy WikiLeaks - serwisu który ujawnia brudy możnowładców tego świata:

http://www.wikileaks.org/support

pakicito

2012-06-09, 09:00
Cytat:

Tutaj uzyskasz więcej informacji, niezbędnych do pomocy WikiLeaks - serwisu który ujawnia brudy możnowładców tego świata:


takie, że putin to niedźwiedź a merkel żelazna dama?
spoko info

J...........a.

2012-06-09, 09:37
@pakicito Tak, a teraz idź się pobaw klockami w kiblu, bo widocznie temat nie dla Ciebie.

Mr.Drwalu

2012-06-09, 09:47
@pakicito

Wk***iłeś Mnie tym swoim pustym komentarzem. :kawa:
Spytaj się lepiej mamy co masz dzisiaj na obiad.

wdt:
Parodia udana ;) Ino teraz czekać na resztę info o brudnych burakach ;-)

lofix1

2012-06-09, 11:14
@up

stawiam na to, że dziś tak jak przez cały tydzień mają czereśniowo - truskawkowy szaberek w ogrodach działkowych

Nihil

2012-06-09, 18:42
Parodia reklamy... Ładna mi parodia, myślę ze to raczej przeróbka, bo parodia powinna być śmieszna.
Po drugie. Zrobiona przy współpracy. Jakiej k***a współpracy? To zwykłe tłumaczenie paroletniej reklamy.
Ta informacja jest dosyć stara. Nie wiem jak oni się teraz trzymają, ale to nie jest świeży news, tylko odgrzewany kotlet.

Wg. mnie ta "informacja" jest ch*jowa. Bo ani nic nowego, a treść taka dosyć jak reklama Buraka, bo tłumaczył.

J...........a.

2012-06-10, 07:19
Nihil napisał/a:

Parodia reklamy... Ładna mi parodia, myślę ze to raczej przeróbka, bo parodia powinna być śmieszna.



Parodia jest szczególnie wyrazistą formą stylizacji, która może łączyć się z różnymi gatunkami literackimi, w szczególny sposób z epigramatem, posługując się często jego językiem, zwłaszcza w finalnych puentach. Istotą parodii jest obraz dzieła, stylu, itp. o charakterze komicznym. Jednak niekoniecznie jest to typowy komizm wyrażany głośnym śmiechem; istniejące w parodii różne rodzaje humoru, ironii, wywoływać mogą śmiech bardziej subtelny.
Źródło: http://pl.wikipedia.org/wiki/Parodia

Do szkoły matoły, a jak chcesz porechotać to idź pooglądaj "śmieszne filmiki na jutube", gimbusku.

Cytat:

Po drugie. Zrobiona przy współpracy. Jakiej k***a współpracy? To zwykłe tłumaczenie paroletniej reklamy.



W przeciwieństwie do Ciebie, mam informacje z pierwszej ręki że była jednak to współpraca. Następnym razem matole, jebnij się 3 razy w czaszkę zanim zaczniesz coś komentować, nie mając grama wiedzy na temat.


Cytat:

Ta informacja jest dosyć stara. Nie wiem jak oni się teraz trzymają, ale to nie jest świeży news, tylko odgrzewany kotlet.

Wg. mnie ta "informacja" jest ch*jowa. Bo ani nic nowego, a treść taka dosyć jak reklama Buraka, bo tłumaczył.



Stara, lecz nadal aktualna bo najwidoczniej słabą się mają.

Wg. mnie ten Twój "komentarz" jest ch*jowy. Bo ani nic mądrego, a treść taka dosyć jak reklama pie**olca, bo hejetuję - nie mając elementarnej wiedzy na temat.

sz...........an

2012-06-11, 12:47
cała ekipa wikileaks powinna zawisnąć za rozprzestrzenianie informacji które są tajne, już to widzę jak tak popieracie tych pacyfistycznych szmaciarzy kiedy udostępniają wasze smsy/rozmowy na facebooku tudzież innej bzdurnej stronie. Wiecie czemu jeszcze ktoś nie ukręcił im łba? Bo to co oni "kradną" to nie są ważne informacje tylko jakiś mało ważny prawdopodobnie nawet nieprawdziwy badziew, żeby banda gimbusów jak wy miała najnowsze "informejszyn". W dupie byliście gówno widzieliście. Ja bym pozabijał całą ekipe wikileaks a później znalazłbym tych co ich popierają i wychłostał ;)

Pokahontaz

2012-06-11, 16:40
szer.Lucjan napisał/a:

cała ekipa wikileaks powinna zawisnąć za rozprzestrzenianie informacji które są tajne, już to widzę jak tak popieracie tych pacyfistycznych szmaciarzy kiedy udostępniają wasze smsy/rozmowy na facebooku tudzież innej bzdurnej stronie. Wiecie czemu jeszcze ktoś nie ukręcił im łba? Bo to co oni "kradną" to nie są ważne informacje tylko jakiś mało ważny prawdopodobnie nawet nieprawdziwy badziew, żeby banda gimbusów jak wy miała najnowsze "informejszyn". W dupie byliście gówno widzieliście. Ja bym pozabijał całą ekipe wikileaks a później znalazłbym tych co ich popierają i wychłostał ;)



gówno byś zrobił :roll:

szponiasty

2012-06-11, 17:45
szer.Lucjan napisał/a:

cała ekipa wikileaks powinna zawisnąć za rozprzestrzenianie informacji które są tajne, już to widzę jak tak popieracie tych pacyfistycznych szmaciarzy kiedy udostępniają wasze smsy/rozmowy na facebooku tudzież innej bzdurnej stronie. Wiecie czemu jeszcze ktoś nie ukręcił im łba? Bo to co oni "kradną" to nie są ważne informacje tylko jakiś mało ważny prawdopodobnie nawet nieprawdziwy badziew, żeby banda gimbusów jak wy miała najnowsze "informejszyn". W dupie byliście gówno widzieliście. Ja bym pozabijał całą ekipe wikileaks a później znalazłbym tych co ich popierają i wychłostał ;)



A ty co jesteś? Agent CIA, Mossad albo innego WSI? A może parlamentarzysta albo CEO międzynarodowej korporacji lub banku? Bo jedynie te grupy "wycieki" w WikiLeaks dotknęły. I w sposób finansowy głównie. Za to oni mordują setki tysięcy ludzi z zimną krwią, dla zysku. I to oni powinni wisieć, a nie posłaniec mówiący prawdę, której nam się nie mówi.

sz...........an

2012-06-11, 20:18
chcesz prawdy deedlit to sobie zostań kimś ważnym. Aktualnie jesteś przeciętnym zjadaczem chleba. Chcesz wiedzieć więcej? Do czegoś dojdz lewaku albo znaj swoje miejsce. Mam w dupie kogo mordują, wręcz mordują ich za mało jak widać. :roll: i nie jestem agentem, po prostu coś jest tajne po to, aby nim zostało, i żeby właśnie takie gimbazyjne capy nie kładły na tym swoich łap. Na serio uwierzyliście że wycieki z wikileaks były ważne albo chociaż prawdziwe? Takich informacji nie da się od tak wynieść. To zwykły pic na wodę. Podpucha, żeby tacy jak wy mogli sobie trochę poszczekać na rządy i korporacje. To nie laptop prezydenta albo premiera RP bo Polska jest w ciemnej dupie od paru wieków i nawet tacy podskakiwacze jak Wikileaks się nami nie interesują :roll: A wy dalej piszcie teorie spiskowe o masonach, "NWO" itd. chętnie się pośmieje jak dzieci o niczym nic nie wiedzące wyolbrzymiają sobie rzeczy jak to robili kiedyś Aztekowie widząc w Cortezie Pierzastego węża. To co dzieję się na serio na świecie wykracza poza wasze ogarnięcie i nawet gdyby takie organizacje jak NWO czy inne tego typu wg. was pociągające za sznurki to robiły. To uwierzcie jesteście tylko częścią teatrzyku dzieciaczki nawet o tym nie wiedząc, obszczekujecie zapewne nie to drzewo co trzeba. Na pal z wikileaks :roll:

Czekam na hejtowanie mnie przez bandę gimbazów pokroju tych wypowiadajacych się w tym temacie :roll: Za dużo assasins creed - idzcie zabijac templariuszy bo to oni pociągają za sznurki! Nawet jeśli tak by było to wolę trzymać z nimi niż z bandą chłopków prosto z pola którzy sobie ubzdurali, że chcą wiedzieć więcej i wszystko, to nie koncert życzeń :mrgreen:

szponiasty

2012-06-12, 12:40
szer.Lucjan napisał/a:

chcesz prawdy deedlit to sobie zostań kimś ważnym. Aktualnie jesteś przeciętnym zjadaczem chleba. Chcesz wiedzieć więcej? Do czegoś dojdz lewaku albo znaj swoje miejsce. Mam w dupie kogo mordują, wręcz mordują ich za mało jak widać. :roll: i nie jestem agentem, po prostu coś jest tajne po to, aby nim zostało, i żeby właśnie takie gimbazyjne capy nie kładły na tym swoich łap. Na serio uwierzyliście że wycieki z wikileaks były ważne albo chociaż prawdziwe? Takich informacji nie da się od tak wynieść. To zwykły pic na wodę. Podpucha, żeby tacy jak wy mogli sobie trochę poszczekać na rządy i korporacje. To nie laptop prezydenta albo premiera RP bo Polska jest w ciemnej dupie od paru wieków i nawet tacy podskakiwacze jak Wikileaks się nami nie interesują :roll: A wy dalej piszcie teorie spiskowe o masonach, "NWO" itd. chętnie się pośmieje jak dzieci o niczym nic nie wiedzące wyolbrzymiają sobie rzeczy jak to robili kiedyś Aztekowie widząc w Cortezie Pierzastego węża. To co dzieję się na serio na świecie wykracza poza wasze ogarnięcie i nawet gdyby takie organizacje jak NWO czy inne tego typu wg. was pociągające za sznurki to robiły. To uwierzcie jesteście tylko częścią teatrzyku dzieciaczki nawet o tym nie wiedząc, obszczekujecie zapewne nie to drzewo co trzeba. Na pal z wikileaks :roll:

Czekam na hejtowanie mnie przez bandę gimbazów pokroju tych wypowiadajacych się w tym temacie :roll: Za dużo assasins creed - idzcie zabijac templariuszy bo to oni pociągają za sznurki! Nawet jeśli tak by było to wolę trzymać z nimi niż z bandą chłopków prosto z pola którzy sobie ubzdurali, że chcą wiedzieć więcej i wszystko, to nie koncert życzeń :mrgreen:



Widzę lubisz tresurę, lubisz szczekać jak Ci "elyty" każą. Ja nie lubię i nie będę.

sz...........an

2012-06-12, 12:52
A ja Cię nie zmuszam :D Za to szczekasz jak Ci każą podskakiwacze typu ekypa wikileaks z tym baranem na czele ^^ znalazł się kanarek zamknięty w klatce któremu zachciało się buntu i teorii spiskowych wiadomość z ostatniej chwili, Wikileaks potrzebuje kasy bo to naciągacze straszące masonami i teoriami spiskowymi... ale wiadomo ciemnogrodowi się zawsze coś wciśnie byleby było solidnie utkane i niewidoczne.... bo jak wiemy sami najbardziej ludzie się boją tego czego nie widać, i nie ważne że tego nie ma, wtedy najłatwiej o pieniążki na tzw. "WALKE ZE ZŁYMI LUDZMI MASONERIĄ NWO WSI CIA a no i z USA bo przecież to największe zło świata i w ogóle są okrutni bo bija biednych arabusków :< a oni tacy niewinni" :D a ja myślałem, że z tego się wyrasta, na szczęście zainteresowanie tym tematem jak widzę, nie przyciągnęło uwagi wielu osób dlatego też wydaję mi się, iż takich dzieciaczków jak wy jest mało.