18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie

krajsik • 2020-01-27, 17:37
Dla czego nie parkuje się koło hydrantu


jakuzapk

2020-01-27, 20:48
andyq napisał/a:

W USA nie musi być znaku. Sam hydrant to już jest zakaz parkowania po 5 jardów w każą stronę.



tego nie wiedziałem. Sadol uczy i bawi


:->

Arathnmor

2020-01-27, 23:10
andyq napisał/a:

Ale wtedy ch*j by się nie nauczył parkować.
W USA nie musi być znaku. Sam hydrant to już jest zakaz parkowania po 5 jardów w każą stronę.



Krawężnik jest kulturnie pomalowany - oznaczone jak nic.

Dzisiaj

2020-01-27, 23:46
k***AAA

jak czytam komentarze to mam ochote wam przyjebac. Serio co was tak poj***lo z tym "byl zakaz to sie nauczy" "jak jest zakaz to zakaz" itd

rozumiem, ze woda ma cisnienie, nie powinno sie stawac przy hudrancie itd jest jakis powod ale tlumaczenie - nie bo nie bo zakaz mnie rozpie**ala.

Tak jestescie zaprogramowani by szczekac - dobrze mu bo byl zakaz? Jak z lewej nic nie jedzie i w odleglosci 2km nie ma samochodow, z prawej tak samo to mozna przejsc na wlasne ryzyko. Jesli z krzakow wyskoczy policjant i wjebie mandat to bedziecie pie**olic - dobrze mu tak! Nie wolno, trzeba isc na pasy :homer:

Byl zakaz scinania drzew na swojej posesji (nie wiem jak jest teraz)

k***a - moja ziemia, moj dom, moje drzewo - ch*j! Nie wolno bo nie.

grudzin7

2020-01-27, 23:56
Moim zdaniem takie bezcelowe niszczenie samochodu to jeszcze większe kurestwo niż zastawianie hydrantu...
Mówcie co chcecie o ch*jowym parkowaniu, ale tak samo jak ja (czy dowolny inny obywatel), tak samo straż pożarna nie jest od "wymierzania sprawiedliwości". Ewidentnie mogli podłączyć hydrant, i absolutnie w niczym ten samochód w tym wypadku nie przeszkadzał. "Za karę" to powinni wezwać policję i go odcholować na koszt właściciela, a nie odpie**alać takie maniany :roll:
Na miejscu właściciela samochodu powiedziałbym że na siedzeniu była torba z 20 tyś euro i pozwał straż pożarną o kradzież. Ciekawe jakby się wtedy bronili.

Ti...........ch

2020-01-28, 00:42
Dzisiaj napisał/a:

k***AAA
jak czytam komentarze to mam ochote wam przyjebac. Serio co was tak poj***lo z tym "byl zakaz to sie nauczy" "jak jest zakaz to zakaz" itd
rozumiem, ze woda ma cisnienie, nie powinno sie stawac przy hudrancie itd jest jakis powod ale tlumaczenie - nie bo nie bo zakaz mnie rozpie**ala.
Tak jestescie zaprogramowani by szczekac - dobrze mu bo byl zakaz? Jak z lewej nic nie jedzie i w odleglosci 2km nie ma samochodow, z prawej tak samo to mozna przejsc na wlasne ryzyko. Jesli z krzakow wyskoczy policjant i wjebie mandat to bedziecie pie**olic - dobrze mu tak! Nie wolno, trzeba isc na pasy
Byl zakaz scinania drzew na swojej posesji (nie wiem jak jest teraz)
k***a - moja ziemia, moj dom, moje drzewo - ch*j! Nie wolno bo nie.



Oczywiście, że możesz zrobić coś wbrew przepisom - tylko licz się z konsekwencjami, jakie by one nie były.

Przechodź gdzie chcesz przez jezdnię, ale jak wyskoczy z krzaków policjant to dostaniesz mandat - i dobrze Ci tak, bo może to Cię nauczy.

Możesz zaparkować przy hydrancie (w USA), ale licz się z wyj***nymi oknami, samochodem przepchniętym przez wóz strażacki lub wywróconym na cyce przez strażaków.

Proste jak j***nie.

IOI

2020-01-28, 09:20
grudzin7 napisał/a:

Ewidentnie mogli podłączyć hydrant, i absolutnie w niczym ten samochód nie przeszkadzał.



ty musisz byc srodze nidoj***ny. wiesz jakie jest cisnienie w takim hydrancie? wiesz co sie dzieje z wezem po podlaczeniu? najwyrazniej nie, wiec laskawie zamknij morde, bo ch*ja wiesz o zyciu

kulawiec

2020-01-28, 14:03
absens137 napisał/a:

Nie mogli tego węża przez dach przerzucic? Jakiś ekspert?



Nie mogli. Jakby dali przez dach, to wąż pod ciśnieniem zgniótłby dach przy tak małym kącie. Wybicie szyb było mniej inwazyjne niż zniszczenie dachu.

m7eznb

2020-01-28, 22:06
grudzin7 napisał/a:

Moim zdaniem takie bezcelowe niszczenie samochodu to jeszcze większe kurestwo niż zastawianie hydrantu...
Mówcie co chcecie o ch*jowym parkowaniu, ale tak samo jak ja (czy dowolny inny obywatel), tak samo straż pożarna nie jest od "wymierzania sprawiedliwości". Ewidentnie mogli podłączyć hydrant, i absolutnie w niczym ten samochód nie przeszkadzał. "Za karę" to powinni wezwać policję i go odcholować na koszt właściciela, a nie odpie**alać takie maniany
Na miejscu właściciela samochodu powiedziałbym że na siedzeniu była torba z 20 tyś euro i pozwał straż pożarną o kradzież. Ciekawe jakby się wtedy bronili.



jasne bo pożar poczeka na policję i lawetę żeby odholowała auto