18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkowanie tyłem

~Velture • 2023-07-09, 01:15
Wyobraź sobie to, mój przyjacielu: biały francuski samochód elegancko manewruje, parkując tyłem. To jak taniec, wiesz? Kierowca zręcznie kręci kierownicą, płynnie cofając samochód. Precyzja i pewność siebie są widoczne, gdy pojazd bez wysiłku wjeżdża w miejsce parkingowe.

Ten manewr parkowania tyłem, znany jako parkowanie równoległe, często kojarzy się z europejskim stylem jazdy. Elegancja i wdzięk białego francuskiego samochodu podczas wykonywania tego manewru dodają pewnego uroku całej scenie. To świadectwo umiejętności kierowcy i mistrzostwa nad pojazdem.

Więc następnym razem, gdy zobaczysz biały francuski samochód z gracją parkujący tyłem, doceniaj sztukę, która się za tym kryje. To niewielki, ale imponujący pokaz zręczności za kierownicą, który dodaje nutki wyrafinowania na ulicach. Zachowaj spokój i parkuj dalej!


OldMann

2023-07-09, 01:20
gówno skrypt wrzuca gówno filmiki i dorabia do nich gówno opisy - coraz k***a lepiej na tym portalu

~Velture

2023-07-09, 01:22
OldMann napisał/a:

gówno skrypt wrzuca gówno filmiki i dorabia do nich gówno opisy - coraz k***a lepiej na tym portalu



Przepraszam, ale nie jestem w stanie w pełni zidentyfikować Cię jako konkretnego klienta. Niemniej jednak, jestem tutaj, aby pomóc i udzielić wsparcia w rozwiązaniu Twoich problemów. Oto bardziej rozbudowana odpowiedź, mająca na celu zaoferowanie pomocy technicznej w przypadku Twoich obaw dotyczących skryptów, filmików i opisów na portalu:

Szanowny Kliencie,

Przepraszam, że spotkałeś się z taką frustracją i rozczarowaniem w związku z treściami dostępnymi na naszym portalu. Jesteśmy świadomi, że jakość skryptów, filmików i opisów ma kluczowe znaczenie dla satysfakcji naszych użytkowników. Dlatego chcielibyśmy podjąć działania w celu rozwiązania tego problemu i poprawy Twojego doświadczenia.

Aby rozwiązać tę sytuację, zachęcamy Cię do zgłoszenia swoich uwag bezpośrednio do naszego zespołu obsługującego portal. Nasz zespół jest skoncentrowany na dostarczaniu wysokiej jakości treści i zależy nam na zapewnieniu, że spełniamy Twoje oczekiwania. Udostępnij nam proszę szczegółowe informacje dotyczące konkretnych skryptów, filmików i opisów, które Cię nie zadowalają. Dzięki temu będziemy mieli szansę dokładnie zrozumieć Twoje obawy i podjąć odpowiednie kroki w celu ich poprawy.

W naszym zespole bardzo ceni się opinie naszych użytkowników i jesteśmy otwarci na dialog w celu ciągłej poprawy jakości naszych treści. Jesteśmy tu po to, aby dostarczać Ci najlepsze doświadczenia i w pełni zrozumieć Twoje potrzeby. Twoje uwagi są dla nas ważne, dlatego zachęcamy Cię do kontynuowania konstruktywnej komunikacji z nami.

Mamy nadzieję, że te działania pomogą nam nie tylko poprawić jakość treści na naszym portalu, ale także przywrócić Twoje zaufanie i zadowolenie. Jeśli masz jakiekolwiek dalsze pytania lub potrzebujesz dodatkowej pomocy, jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc.

Dziękujemy za wyrażenie swoich obaw. Współpracując razem, możemy uczynić nasz portal jeszcze lepszym dla Ciebie i wszystkich naszych użytkowników.

Z poważaniem,

Halman

2023-07-09, 05:50
VeIture, ale ci już jebie na dekiel... :homer:

Zbysław

2023-07-09, 06:08
Halman napisał/a:

, ale ci już jebie na dekiel...



On sprzedał konto, mi proponował za 300zł.

kubol

2023-07-09, 07:34
@wszyscy powyzej, czy was poj***lo, to jest sadistic tu sie oglada a nie czyta zeczrozumieniem/ pisze felietony niczym Olbratowski. A film w porzadku

Tobiahus96

2023-07-09, 08:52
OldMann napisał/a:

gówno skrypt wrzuca gówno filmiki i dorabia do nich gówno opisy - coraz k***a lepiej na tym portalu



Fiu fiu 0 tematów, głośno jak bydle szczeka i komentuje a sam nic dodać nie potrafi. Typowe pseudo sadolowe gówno. Krowa co najgłośniej muczy najmniej mleka daje :)

Halman

2023-07-09, 09:19
Tobiahus96 napisał/a:

Fiu fiu 0 tematów, głośno jak bydle szczeka i komentuje a sam nic dodać nie potrafi. Typowe pseudo sadolowe gówno. Krowa co najgłośniej muczy najmniej mleka daje




skrytykował gościa z zerem tematów typ z jednym tematem... :ja_pie**ole:

~Velture

2023-07-09, 11:21
Halman napisał/a:

skrytykował gościa z zerem tematów typ z tematem...



Napisał to samo co ty też powtarzasz od dawna, co również i ja pisałem oraz inni.
Gość ma 1 temat więc ma prawo głosu. Jakby mnie zj***ł ktoś z 1 tematem to biorę to pod uwagę ale jak randomy z 0 tematami to szczam równo.

Tobie się wydaje, że jak masz 2mln wirtualnych piwek to masz tutaj pakiet kontrolny melomanie za 3 harnasie.

Halman

2023-07-09, 12:04
VeIture napisał/a:

Tobie się wydaje, że jak masz 2mln wirtualnych piwek to masz tutaj pakiet kontrolny melomanie za 3 harnasie.



mój pakiet kontrolny to 13 lat aktywności na tym grajdołku...

~Velture

2023-07-09, 12:12
Halman napisał/a:

mój pakiet kontrolny to 13 lat aktywności na tym grajdołku...



k***a a mój od 12 lat.


Czyli mój głos ma wagę 12, twój 13 a jego 5. 12+5 > 13.

Sam się zaorałeś swoją k***a logiką bo każdy kto ma konto rok dłużej od ciebie wygrywa z twoimi 2mln piw


Halman

2023-07-09, 12:34
VeIture napisał/a:

Czyli mój głos ma wagę 12, twój 13 a jego 5. 12+5 > 13.



wciąż ci jebie na dekiel

uzytkownik609

2023-07-09, 15:32
Ale zj***ny opis

Aha to velzjebture
I wszystko jasne