18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parkingowe przeszorowanie SUVem asfaltu człowiekiem

fantastico • 2016-11-15, 14:39
Po poruszającym się ze spokojem po parkingu człowieku przejeżdża startujący z zaparkowania samochód typu SUV. Po wyjechaniu z miejsca przeznaczonego na zaparkowanie wciąga on go pod podwozie szorując nim asfalt, aż do przejechania.


kalijanek

2016-11-15, 16:53
coś mi się wydaje, że to nie było niechcący

Biniu90

2016-11-15, 18:04
Fantastico życzeniem mym pęknięcie Twojej dupy jest poprzez r*chanie za każdym razem gdy pisany jest opis taki przez Ciebie za pomocą murzyna z zespołem downa.
Co za dużo to niezdrowo i nieśmiesznie!

doopa

2016-11-15, 22:44
widać sami wyształceni użytkowincy tego portalu

303

2016-11-16, 02:57
Po co tu jest moderacja? Żeby puszczać opisy tego typu? Potem szukaj tematu czy próbuj nie zdublować, nawet nie próbuje tu nic dodawać bo wiem że zaraz będzie na było bo debil kalibru debilistico wali takie tagowanie i opis że ręce opadają.

Może pora żeby szanowna moderacja ruszyła dupę i pilnowała żeby taki syf nie trafiał na główną, szkoda że sadol stał się popularny pamiętam jak na niego trafiłem jak jeszcze nie panowało tu takie zdebilenie i anarchia, a jak nie potraficie to zrezygnujcie z moderowania to nie ma sensu.

czarnykun

2016-11-16, 05:32
Kocham ten ból dupy pod Twoimi postami :amused:
Dla mnie bardzo fajne rebusy na rozruszenie mózgu z rana te Twoje opisy są.

oozyxak0o

2016-11-16, 07:30
i właśnie za to kocham sadistic

chomic

2016-11-16, 07:34
Fantastico Twoim miszczem jest yoda dumny bylby gdyby byl

werther

2016-11-16, 07:44
czarnykun napisał/a:

Kocham ten ból dupy pod Twoimi postami :amused:
Dla mnie bardzo fajne rebusy na rozruszenie mózgu z rana te Twoje opisy są.



Zaglądasz tu w ramach warsztatów terapii zajęciowej, że debilne opisy mają ci rozruszać (tak tak, rozruszanie a nie rozruszenie) mózg?

czarnykun

2016-11-16, 09:46
werther napisał/a:



Zaglądasz tu w ramach warsztatów terapii zajęciowej, że debilne opisy mają ci rozruszać (tak tak, rozruszanie a nie rozruszenie) mózg?


No, pewno!
A Ty? Myślałeś może o zapisaniu się na warsztaty wyjmowania kija z dupy, przyjacielu? Bardzo przydatna umiejętność przy poruszaniu się w internecie.

danilo

2016-11-16, 10:53
Sadistic to portal raczej dla przygłupów. Może 20% oglądaczy ma IQ powyżej 100. Nie ma się więc co spinac. ;) Żyjmy i dajmy życ innym. Chociaz czytanie takich opisów, jak ten tutaj, bywa męczące.

werther

2016-11-16, 13:58
czarnykun napisał/a:


No, pewno!
A Ty? Myślałeś może o zapisaniu się na warsztaty wyjmowania kija z dupy, przyjacielu? Bardzo przydatna umiejętność przy poruszaniu się w internecie.



Mnie wystarcza kawa.

Brytanpl

2016-11-16, 14:25
Przeglądam, oglądam, miałem NIGDY nie komentować. Jednak od pewnego czasu opisy Fantastico to porażka.

Biniu90

2016-11-16, 21:07
Miałem dokładnie to samo. Ba! Na początku nawet mnie to parę razy rozbawiło ale z czasem zaczęło robić się coraz bardziej irytujące. Teraz zadaje sobie pytanie, co jest w tym k***a zabawnego?! Rozruszanie mózgu? Może poproś starych o taką zabawkę co dopasowujesz kształty do odpowiednich otworów, czas na kolejny lvl....