18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Pare słów do oburzonych kozojebców.

BoryzSadek • 2013-09-21, 00:52


Lepiej bym tego nie ujął. Można powiedzieć że zmasakrował ciapatych 8-)

wubepe

2013-09-21, 01:35
no tak, wszystko zajebiście, ale jednak sobie wpuścili na swoje terytorium ta zarazę. Teraz może mówić i jestem pewien, że popiera gościa cały (rdzenny) kraj, ale demografia zrobiła swoje. Ludzie muszą zrozumieć, że teraz wojna wygląda inaczej. Muzułmanie się osiedlają, rozmnażają jak króliki w krajach gdzie socjal i objętość sprzyja. W takich warunkach nie trzeba walczyć - wystarczy, że jesteś.
Na szczęście u nas ch*jowo, ale stabilnie.

st_kpr

2013-09-21, 03:29
o tak, znów wielcy waleczni korwiniści w internecie, a jak przyjdzie co do czego to na ulicę nie ma komu wyjść bo po 22 mama zabrania.

MiLiTaRiA

2013-09-21, 03:32
Za Patta Condella zawsze piwko! Dobrze mowi! jebie mnie to czy sie zgadzacie czy nie, nie mam bolu dupy ani itp. jestem a religijny i nie szanuje go przez to ze jebie nasza indoyktrynowana i dogmatyczna religie, tylko za to ze ma odwage mowic to co mysli! on sam nie zmieni tego jak przemiana struktur spoleczenstwa, ale mam nadieje ze to poczatek. Jestem zolnierzem i mam nadzieje ze dzieki takim filmikom bede mial mniej roboty,od czegos trzeba zaczac.

Mervil

2013-09-21, 03:51
@st_kpr
Jesteś mistrzem bo albo wyprzedzasz czas i wiesz co powiedzą i na jakie wartości powołują się przyszli komentatorzy tego tematu albo zwyczajnie poj***łeś tematy.
Koleś w filmiku sto procent racji. Wielką Brytanię tylko usprawiedliwię tym, że dopiero się budzą i są jednym z przykładów jak nie robić. My mieliśmy "wspaniałą" szanse (przez turbo bezrobocie i ch*jowski socjal) uchronić się przed falą ciapatego ścierwa. Ale to nie tylko zasługa naszego ch*jowego rządu, a przede wszystkim wartości konserwatywnych. ch*j już z naszą ciemną chrześcijańską religią (która i tak może 500 lat temu pogrzebała prawdziwe duchowo-moralne wartości zabijając korzennych indian), która w jakiś sposób pozwoliła nam osiągnąć pewien stopień cywilizacyjny dzięki któremu potrafimy rozumieć pewne rzeczy w sposób bardziej sensowny od islamu.
Po pierwsze ch*j w dupe islamowi.
Po drugie trzymajmy fundamenty chrześcijańskie by stworzyć, po trzecie nową ideologię - na tę która jest dla nas korzystna. W końcu chodzi o przetrwanie - białasy 8-)

gustav665

2013-09-21, 07:17
mam nadzieję, że gość dożyje następnego filmiku bo dobrze gada.
"Islam- crime against humanity" ahh : )

Leginek

2013-09-21, 07:19
Piwo za czystą prawdę i genialny brytyjski akcent ;)

Irdo38

2013-09-21, 07:31
5 Cystern piwa dla tego pana !!

Ronoaro

2013-09-21, 08:07
Bitter dla pana starszego.

ch...........07

2013-09-21, 08:07
Powinni wprowadzić bezwzględny zakaz przekraczania polskiej granicy, przez brudasów, a wszyscy którzy są już na miejscu powinni wyzbyć się religii. Sorry, ale jeśli wchodzisz między wrony, zacznij krakać tak jak one. Islam puki, nie gości w naszym kraju, nie stanowi zagrożenia. Tolerancja nie polega na, zgadzaniu nie na wszystko co innym wpadnie do głowy, lecz na dawaniu szansy. Nie można tolerować czegoś co wiąże się z zagrożeniem dla kultury, lub społeczeństwa.

K3NJI

2013-09-21, 09:02
całą tą sadisticową nienawiść do ciapków przenieście na nasz rząd, to ich problemy nie nasze - mamy większy burdel niż oni tam - może z tego jakiś pożytek będzie....

krille11

2013-09-21, 09:17
Nie znam typa, ale to Mój Człowiek!

cycek01

2013-09-21, 10:39
Nawet i z rdzennym szkopem się zbratam, by ten islamski syf wypie**olić i tłamsić.

@k3nji - no pewnie, rządu wina, że islamiści to pojeby. Skończ waść, wstydu oszczędź.

sarenkowy

2013-09-21, 10:43
dam piwko, że niby zrozumiałem to o czym tam mówi...

Kuman

2013-09-21, 10:48
Pięknie powiedziane!