18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Parasolka, przewody i słoń...

Halman • 2022-10-17, 13:49

hindusi i te ich święta... :-D

PISIOREK

2022-10-17, 13:56
Nic dziwnego nie widzę. Był taki niemrawy i bez energii to go podładowali i tyle. :-D

nebelwerfer

2022-10-17, 14:00
najlepsze jest to że on to zrobił specjalnie :D zobaczył że jest blisko a to se dotknie :D

banerr

2022-10-17, 14:29
Bo to słoń na baterie.

RYHOO

2022-10-17, 14:42
Jeszcze troche i słonie bedą na święta sobie bednarki same montowały na dupie

Cipczan

2022-10-17, 15:22
Plug-in hybrid.

Marcinqqq

2022-10-17, 16:07
oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-17, 16:13
Słonia to musiało dobrze trzepnąć bo ma bardzo małą różnice potencjałów w porównaniu do człowieka

daniel1040

2022-10-17, 16:34
Marcinqqq napisał/a:

oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku



Życie lepsze niż w gułagu zwierzęcym - a to jak tak to git ..... Do czasu aż słoń nie chce podnosić po raz setny beli drewna i dostaje motywacji paralizatorem.
Słonie w przeciwności do bydła mają bardzo wysoki poziom inteligencji emocjonalnej - więc j***ć ciapaków i każdego co zabiera słonie z naturalnego środowiska

Janko

2022-10-17, 17:47
Pewnie słonika popieściło po jajkach

Pfciuki

2022-10-17, 18:11
Marcinqqq napisał/a:

oglądałem dokument kiedyś o indyjskich słoniach i byłem zaskoczony, bo okazuje się że słonie w indiach traktowane są bardzo dobrze, dla nich słoń to coś jak dla naszego rolnika jakiś drogi traktor, ich życie jest więcej warte niż człowieka, taki słoń ma dużo lepsze życie niż w europejskim cyrku


To chyba Cejrowskiego oglądałeś, bo tylko on takie głupoty wygaduje. Słonie są zniewalane, łamie się ich psychikę. Masz internet to chyba powinieneś bez problemu znaleźć o tym informacje.

d-_-bE.Prigozhin61

2022-10-17, 18:16
Pfciuki napisał/a:

To chyba Cejrowskiego oglądałeś, bo tylko on takie głupoty wygaduje. Słonie są zniewalane, łamie się ich psychikę. Masz internet to chyba powinieneś bez problemu znaleźć o tym informacje.



Chyba twoją psychikę złamali.Nie wszędzie jest na świecie cyrk

Pfciuki

2022-10-17, 18:23
BarmanInternetu napisał/a:

Chyba twoją psychikę złamali.Nie wszędzie jest na świecie cyrk



Kolejny internetowy behawiorysta. Jak wytrenujesz jakiekolwiek zwierzę i cokolwiek się dowiesz na temat pracy z nimi to możemy wrócić do rozmowy.

Marcinqqq

2022-10-17, 18:57
ja pie**olę, upy, słonie te które pracują, nie są zniewalane, tylko rodzą się tak samo jak wasze pieski i kotki, czy konie na wsi, skończcie pie**olić głupoty

luxpiotr

2022-10-17, 19:11
Kurczę, nie wiedziałem, że tak szybko słonia się ładuje.