18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paramedaliści...

Halman • 2021-09-03, 10:01

coż za blamaż... :-D

An...........20

2021-09-03, 15:41
Jedno mnie nigdy nie będzie bawić. Osoby z niepełnosprawnościami.

Ahmed1993

2021-09-03, 17:40
fiattt napisał/a:

Ale słyszeliście to że Polski pływak startujący na paraolimpiadzie Wojciech Makowski, oskarża rywala z Holandii Rogiera Dorsmana o to, że startuje na olimpiadzie w kategorii dla osób niewidomych mimo tego, że widzi. Makowski pokazał nagrania, na których widać, jak Rogier Dorsman siedząc przy stoliku, prawdopodobnie przegląda internet w smartfonie. Czaicie? Polski NIEWIDOMY nagrał telefonem Holenderskiego NIEWIDOMEGO który przegląda sadola na smartfonie. Oni oboje są tak niewidomi jak matka Bongmana jest dziewicą.


Oglądaj i czytaj ze zrozumieniem bo przez takich jak ty fejki i plotki się roznoszą.

NataliaW

2021-09-03, 17:59
Wg mnie paraolimpiada to upokarzanie tych inwalidów. Tak jak powiedział Korwin to tylko Hitler mógł wymyślić.
Niech sobie trenują co chcą, ale nikt normalny nie patrzy na takich ludzi którzy po schodach nie mogą wejść albo nic nie widzą jak na sportowców... Żyjemy w coraz bardziej poj***nych (przez lewicowe mózgi) czasach które każdemu wmawiają, że może być kim chce. Niestety tak nie jest.

warszawiak123

2021-09-03, 19:44
Kiedyś oglądałem wręczanie medali na olimpiadzie paraolimpijskich cała trójka wjeżdżała na podium i spadała na czoło bo nie było zabezpieczenia a wpadali z impetem w euforii.