18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Paradoks finansowania policji. NAPISY PL.

pozimetka • 2020-07-01, 02:24
Komentarz policjanta na czekający go dzień pracy,


Noside

2020-07-01, 04:54
Mam nadzieję, że poza funduszami, co bardziej agresywni pozbawią policję amunicji.

joeblacktwo

2020-07-01, 08:09
Niby wszystko fajnie tylko teraz lewary po zobaczeniu tego będą domagać się żeby go wyj***li z pracy

edmund

2020-07-01, 08:36
znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie

mlekozklasa

2020-07-01, 09:11
edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie





W dzisiejszych czasach wykształcenie to podobna rzecz jak telewizor. Możesz iść i kupić. Tylko kosztuje trochę więcej i zakup trwa dłużej. Ta cała śmieszna pandemia pokazała ilu w Polsce mamy nagle naukowców. Wysyp świadectw z paskiem jak nigdy.

M00nSpeLL

2020-07-01, 10:24
Przecież w tym nie chodzi o obcięcie funduszy do zera. Policja w usa ma dostęp do czołgów i granatników. To nie jest normalne.

edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie



Kurde. Jeżeli samnie masz wyższego, to obawiam się, że uważasz ich za idiotów, bo sam nim jesteś.

Cryo

2020-07-01, 11:50
edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie



Przecież teraz każdy matoł może zrobić sobie wyższe wykształcenie. Nawet takie lewackie zwierzęta.

Henboh

2020-07-01, 14:57
M00nSpeLL napisał/a:

Kurde. Jeżeli samnie masz wyższego, to obawiam się, że uważasz ich za idiotów, bo sam nim jesteś.



Ja pie**ole, niby XXI w. a ludzie dalej myślą, że papier definiuje kogokolwiek i cokolwiek. Matura to niewiele więcej jak formalność. Studia? Mało to uczelni prywatnych, gdzie zaliczenie to często nic więcej jak frekwencja>50%. Nawet te banknoty, które nosimy w portfelach, to nic więcej jak obietnica majątkowa, która działa póki całe społeczeństwo "wierzy" w ich wartość.

Jest wielu ludzi, inteligentnych, którzy z różnych powodów nie ukończyli szkoły średniej, jak i wielu debili chwalących się papierem wyższej szkoły, która to szkoła oferuje papiery za cenę kilkuletniego czesnego.

wilkoala

2020-07-01, 16:07
Każdy kto studiował, wie że na studiach jest mnóstwo ludzi którzy nie powinni się tam znaleźć: od totalnych leni i leserów po totalnych debili którzy powinni w tym czasie zapie**alać przy linii montażowej albo w Tesco.

camson

2020-07-01, 16:49
edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie


Co w tym dziwnego jak większość "uczelni wyższych" to właśnie wylęgarnia takiej zarazy?

Presty

2020-07-01, 17:27
edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie



Ja takpostrzegam elektorat PiS.

Noside

2020-07-01, 17:32
camson napisał/a:

Co w tym dziwnego jak większość "uczelni wyższych" to właśnie wylęgarnia takiej zarazy?



Na j***nym Jagiellońskim pierdniesz w prawo i Cię zlinczują. Ta uczelnia jest splugawiona jak Monastyry w pierwszym akcie Diablo II

Tr...........ty

2020-07-01, 19:32
edmund napisał/a:

znam wielu lewaków i wszyscy mają jedną cechę wspólną,
słabość rozumowania logicznego, mimo że posiadają często wyższe wykształcenie



Mam podobne obserwacje. Znam wielu ludzi o poglądach prawicowych. Najczęściej nie mają wykształcenia, ale pewnie dlatego, że mają jedną wspólną cechę - brak umiejętności wszelkiego rozumowania.

edmund

2020-07-01, 19:44
M00nSpeLL napisał/a:

Przecież w tym nie chodzi o obcięcie funduszy do zera. Policja w usa ma dostęp do czołgów i granatników. To nie jest normalne.
Kurde. Jeżeli samnie masz wyższego, to obawiam się, że uważasz ich za idiotów, bo sam nim jesteś.



ja w czasie kiedy znajomi studiowali lub byli w wojsku zarabiałem kasę,
teraz , zbieram procenty i nie żałuję,
wielu z nich liże mi dupę co czasem jest żałosne , szczerze mówiąc
bo nie papierek czasem się liczy, tylko efekt

TranzystorWyklęty napisał/a:

Mam podobne obserwacje. Znam wielu ludzi o poglądach prawicowych. Najczęściej nie mają wykształcenia, ale pewnie dlatego, że mają jedną wspólną cechę - brak umiejętności wszelkiego rozumowania.



dotyczy to wszelkiej maści fanatyków i fanatyzmu, a w każdej ze stron takich znajdziesz