18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

sivydym

2015-03-19, 19:54
Rządzący USA np. Carter obiecywali ujawnienie info o UFO, ale po dojściu do władzy zmieniali politykę - fakt
Paleoatronautyka - nie będę się rozpisywał - poczytajcie np. A. Mostowicza z rodzimych , ludy dawno relacjonowały spotkania z "bogami" - fakt
Podawane krytyce są tylko najnowsze obserwacje, na których naturę/zjawiskowość mogły mieć wpływ rozwój techniki, manipulacji, tajne projekty rządowe, a nie dyskutuje się o reszcie - fakt
i tak macie to w dupie, a w wyborach pójdziecie głosować na peło - fakt


Sayagin666

2015-03-19, 19:55
Tak nasza planeta powstala 9 miliardow lat temu. "naukowcy" stwierdzili klkadziesiat lat temu ze 0.5 miliarda, pozniej ze jednak ze 3, pozniej z 5, pozniej ze 9... w takim tempie to sie okaze, se ziemia byla we wszechswiecie przed wielkim wybuchem. Wielki wybuch - teoria ewolucjonistow - nie bylo nieczego i to cos wybuchlo, dzieki czemu powstal wszechswiat. Jakbym sluchal prof. Kononowicza... Jesli ziemia ma 9 miliardow lat a patrzac na przyrost naturalny to dlaczego przez xxx lat nie bylo przyrostu ludzkosci ? ;) Dlaczego czlowiek powstal z malpy i mamy nadal na ziemi malpy ? Te wspolczesne malpy to jakies niedorozwoje ? Poj***lo im sie i zapomnialy zmienic sie w ludzi ? :D Ksiezyc oddala sie iles tam CM od ziemi rocznie - fakt. Idac tym tropem 9 miliardow lat temu - musialby sie stykac z ziemia :P

pie**olenie o szopenie drodzy sadole.

Polnischefuhrer

2015-03-19, 19:55
tak już fantazjując i daleko odbiegając od rzeczywistości ,to czy możliwe jest ,że kosmici to tak naprawdę ludzie którzy są na dalszym etapie ewolucyjnym od nas

prtnprtcl

2015-03-19, 19:57
KOLABORACJONISTA uważasz tak bo co? Bo tak Cie w szkole nauczyli?
Są ludzie, którzy szukają informacji na własną rękę, zostają ciekawi tak jak zresztą typ na końcu video wszystkim dobrze radził.

Polnischefuhrer

2015-03-19, 20:01
Sayagin666 napisał/a:

\Dlaczego czlowiek powstal z malpy i mamy nadal na ziemi malpy ? Te wspolczesne malpy to jakies niedorozwoje ? Poj***lo im sie i zapomnialy zmienic sie w ludzi ? :D

pie**olenie o szopenie drodzy sadole.


Zauważ że niektóre stworzenia rozwinęły się tylko do pewnego stopnia i dalej się nie rozwijają. Jestem bardziej ciekaw jaki czynnik wpłyną na to ,że powstał człowiek i gatunki jakiśch małp które nie ewoluowały dalej

healfwer

2015-03-19, 20:04
Jest miliard możliwości i przy dzisiejszej wiedzy nie jesteśmy w stanie określić, która jest możliwa a która pewna.

Żeby powstało życie takie jak na ziemi potrzeba miliarda różnych czynników. Albo miliarda miliardów. Do kwadratu.

Może być nieskończona ilość planet, co nie oznacza, że gdziekolwiek jest jakiekolwiek życie. A może życie na innych planetach nie jest takie jak się spodziewamy? Może szukamy zupełnie nie tego?

Nigdy się nie dowiemy.

ssiruuvi

2015-03-19, 20:45
Komarzysta91 napisał/a:

Radiowe sygnały są dobre na ziemi gdzie są małe odleglosci, przyszlość komunukacji w kosmosie jest w laserze bo swiatło zapie**ala po prostej i nie trzeba sie pie**olic z antenami i opóźnień w sterowaniu nie ma jak to ma miejsce przy sterowaniu przez radio sondami na marsie. Z resztą ISS ma internet właśnie oparty na laserze



kolego chyba cos ci sie poj***lo, radio i laser to fale elektromagnetyczne i zapie**alaja z taka sama predkoscia..

JA...........or

2015-03-19, 20:45
k***a moglby mowic lamus jeszcze wolniej, wk***ia mnie ten lektor

Komarzysta91

2015-03-19, 20:52
@up Może i sie jebnałem ale szkole skonczylem 5 lat temu. Laserek mniej energii wpie**oli jak nadajnik radiowy wiec jest lepszy i wincy nałozy się na niego danych

Policeman

2015-03-19, 20:59
Oczywistą odpowiedzią jest =odległość=, technologie można rozwijać, ale nie można złamać podstawowych praw fizycznych , to mniej więcej tak jak stanąć na stole i podnieść ten stół [przy grawitacji]. Obojętnie od tego czy będzie możliwa hibernacja, najwyższa forma inteligencji - w jaki sposób dostrzega swoje życie, choćby nawet 5x dłuższe od obecnego ludzkiego, jak dostrzega rolę swoją - czy poświęcenie swojego życia dla "odkrywania" wszechświata cokolwiek daje? Przecież nie ma mowy na feedback, nie powróci do siebie, a ryzykuje, że zostanie nie wiem...ukrzyżowany przez jakiś prymitywny lud. Nie sądzę, byśmy mieli okazję na kontakt z cywilizacją pozaziemską, chyba, że przypadkowy - jakiś element dryfujący miliony lat.

anka666

2015-03-19, 21:03
"Dlaczego czlowiek powstal z malpy i mamy nadal na ziemi malpy ? Te wspolczesne malpy to jakies niedorozwoje ? Poj***lo im sie i zapomnialy zmienic sie w ludzi ?"

Ja pie**olę co za tłuk. Weź człowieku przeczytaj na czym polega ewolucja, a nie się wypowiadasz publicznie.

lukaszq15

2015-03-19, 21:05
Warto tez wziąc pod uwagę teorię względności. Być może jest tak że na naszej planecie mija 10000 lat, a na drugiej planecie na ktorej jest zycie mija 1 dzien lub odwrotnie. W takim razie szanse na napotkanie drugiej cywilizacji maleją. Również trzeba pamietać, że inteleginecja jest rzeczą do której ewolucja nie dąży, a przykładem jest ziemia gdzie 1 na 4 000 000 000 gatunków uzyskał świadomość i inteligencję pozwalającą na utworzenie cywilizacji, tak więc jesteśmy anomalią :D

____

2015-03-19, 21:26
kto odpowie na pytanie gdzie/w czym znajduje się wszechświat, gwiazdy;planety i inne cuda znajdują się w jakiejś przestrzeni ale gdzie znajduje się ta przestrzeń i jak powstała...idąc dalej można dojść do wniosku że coś nie mogło powstać z niczego a więc wszechświat nie mógł powstać i wszystko jest tylko iluzją.

ssiruuvi

2015-03-19, 22:09
Komarzysta91 napisał/a:

@up Może i sie jebnałem ale szkole skonczylem 5 lat temu. Laserek mniej energii wpie**oli jak nadajnik radiowy wiec jest lepszy i wincy nałozy się na niego danych



komunikacja w obrebie jednego ukladu slonecznego jest natychmiastowa(sic) w porownaniu z komunikacja z chociazby najblizsza gwiazda, technika na dzien dzisiejszy nie pozwala na wiele jezeli chodzi o komunikacje i nie zanosi sie w najblizszym czasie na przelom w tej dziedzinie.. :(

@edit

[...] technika nie pozwala na wiele [...] chodzi mi o komunikacje miedzygwiezdna - c wciaz za wolne ;]

Ja-nusz napisał/a:

kto odpowie na pytanie gdzie/w czym znajduje się wszechświat, gwiazdy;planety i inne cuda znajdują się w jakiejś przestrzeni ale gdzie znajduje się ta przestrzeń i jak powstała...idąc dalej można dojść do wniosku że coś nie mogło powstać z niczego a więc wszechświat nie mógł powstać i wszystko jest tylko iluzją.



http://www.reddit.com/r/explainlikeimfive/comments/2wgpup/eli5_what_is_beyond_our_universe_border/